Autor Wątek: PRALKA  (Przeczytany 28302 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: PRALKA
« Odpowiedź #50 dnia: 10 Lip 2008, 13:30:22 »
bu_hoooka a to wybacz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale juz zeza dostaje od pralek, bo sama dzisiaj juz obejrzalam ze 100 do zabudowy i bez i sprawdzam wszystko oprocz ladownosci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czyli wymiary, poziom halasu, klase energetyczna i cene Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bu_hoooka

« Odpowiedź #51 dnia: 10 Lip 2008, 14:58:55 »
nie ma czego wybaczać zwierzaku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj widocznie candy jest mi pisana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Just married...

inspiracja

• Gość
« Odpowiedź #52 dnia: 10 Lip 2008, 15:06:58 »
bu_hoooka, ja też właśnie szukam wąskiej pralki ładowanej od frontu

no i chyba zdecydujemy sie na tę :

mój tata od 3,5 roku ma Whirlpoola tyle, że szerszego i nie narzeka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bu_hoooka

« Odpowiedź #53 dnia: 10 Lip 2008, 17:48:38 »
a ja muszę mieć koniecznie 33cm głębokości.. bo w mikro łazience liczy sie każdy cm.. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale jak sobie możesz pozwolić na "luksus 39cm" to ta mi wygląda na całkiem fajna..

bu_hoooka

« Odpowiedź #54 dnia: 10 Lip 2008, 17:49:32 »
a ile wazy pralka?? tak na oko.. mniej wiecej..

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 10 Lip 2008, 17:49:32 »

inspiracja

• Gość
« Odpowiedź #55 dnia: 10 Lip 2008, 18:16:56 »
jakies 58 kg

mika

« Odpowiedź #56 dnia: 05 Paź 2008, 09:19:24 »
my byliśmy prawie zdecydowani na tą pralkę
do momentu kiedy znaleźlismy tą
i się zastanawiamy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj macie doświadczenie z Hooverem?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

dagi

« Odpowiedź #57 dnia: 06 Paź 2008, 11:24:56 »
mika9983 chyba gdzieś czytałam, ze Hoover jest z grupy Candy,
url=http://www.przewodnikmp.pl] Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj [/url]

mika

« Odpowiedź #58 dnia: 06 Paź 2008, 11:28:13 »
mika9983 chyba gdzieś czytałam, ze Hoover jest z grupy Candy,

tak ja też czytałam że z Candy, ale teraz prawie każda duża korporacja ma firmy umiejscowione w różnych segmentach gdzie jedna firma ma tansze rzeczy a druga droższe, ta pralka ma b. dobre opinie w necie, zastanawiamy się nad nią bo ma większą pojemność bębna od boscha bo aż 6 kg przy 40 cm szerokości i jest podobno strasznie cichutka

dagi

« Odpowiedź #59 dnia: 06 Paź 2008, 11:55:42 »
6 kg przy 40 cm szerokości  what to rzeczywiście dużo

mika

« Odpowiedź #60 dnia: 06 Paź 2008, 11:56:34 »
6 kg przy 40 cm szerokości  what to rzeczywiście dużo

i jest podobno najcichsza na rynku to mnie też dziwi

katgoli

« Odpowiedź #61 dnia: 06 Paź 2008, 13:35:09 »
mi niestety zespula sie pralka po 5 latach uzytkowania  >Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj teraz zakupilismy Siemensa WM 14 S440. Narazie jestem zakochana w tej pralce....jest cichutenka i pierze bardzo krotko.

dagi

« Odpowiedź #62 dnia: 11 Paź 2008, 14:58:08 »
mika9983 nie wiem czy wiesz, ale w saturnie w ten weekend jest zniżka o wartość vatu na cały sprzęt agd i ja właśnie kupiłam tam pralkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mika

« Odpowiedź #63 dnia: 11 Paź 2008, 15:08:03 »
jaką?

dagi

« Odpowiedź #64 dnia: 11 Paź 2008, 15:33:46 »
boscha WLX 20460BY Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 11 Paź 2008, 15:33:46 »

siog

« Odpowiedź #65 dnia: 10 Sty 2009, 01:59:42 »
jaderano kupowac pralke. trzymajcie ciuki i zeby nie zakonczylo sie rozwodem moje malzenstwo  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #66 dnia: 10 Sty 2009, 08:29:13 »
no, powodzenia, siog Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

zuzia

« Odpowiedź #67 dnia: 10 Sty 2009, 14:49:29 »
jaderano kupowac pralke. trzymajcie ciuki i zeby nie zakonczylo sie rozwodem moje malzenstwo  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

trzymam!

ja mam z K. taki problem, że on nigdzie nie chce jechać. i tylko mówi "wybierz sama", a jak wybieram to mu się nie podoba. i koniec. ale jechać nie chce, szukać sam nie chce, określić sie nie chce ale radź sobie sama. wrrrrrr Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #68 dnia: 10 Sty 2009, 14:53:12 »
zuzia zgadnij kto u mnie wybral i zamowil cale agd do mieszkania?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wlacznie z wyszukiwaniem informacji o wymiarach i gloscnosci urzadzenia, orzwiazaniem problemu przylacza w kuchni, wysukaniem pompy przepychajacej itp...

zuzia

« Odpowiedź #69 dnia: 10 Sty 2009, 15:05:49 »
zuzia zgadnij kto u mnie wybral i zamowil cale agd do mieszkania?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wlacznie z wyszukiwaniem informacji o wymiarach i gloscnosci urzadzenia, orzwiazaniem problemu przylacza w kuchni, wysukaniem pompy przepychajacej itp...

ja bym może i wybrała, gdyby on nie marudził, że mu się nie podoba!

jo_miekka

« Odpowiedź #70 dnia: 10 Sty 2009, 15:08:34 »
mój coś tam niby udawał, że wybiera, ale i tak mam takie, jak chciałam
postawił na swoim tylko przy hi-fi...

callja

« Odpowiedź #71 dnia: 10 Sty 2009, 15:26:56 »
U mnie problem sprzętu odpada - nic nie kupujemy, bo nie ma kasy,  no chyba że coś padnie ostatecznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Telewizor mamy 10-letni (ciotka trzymała go w szafie chyba ze 2 lata aż się wyprowadzę z mojej suterenki - tam by się ni zmieścił!), komp 6-letni, wieży etc. brak. Teraz musieliśmy niestety kupić pralkę, bo poprzednia padła (Miele... super była, buuuu) a TRZY kolejne brane w komisie robiły nam powodzie w domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Od wtorku mamy w domu Boscha WOT 20351 BY kupionego w necie po wspólnej debacie przedkompowej.Wyszło z 300 zł taniej niż w stacjonarnym, na razie trzęsę się nad tą pralką jak nad jajkiem śmierdzącym - może za jakiś czas mi przejdzie. A w budżecie dziura jak lej po bombie!!!

No ale bez pralki... ojjjjjjjjjjjj.... w suterence 6 lat tak żyłam, ostatnie 2 lata miałam tam Franię. Jakoś sobie radziłam, starałam się wtedy prać na bieżąco, a pościel i ręczniki woziłam ciotce co pralkę posiada Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale jak do kompletu na kilka ostatnich miesięcyżycia tam przybył P., to się zrobiło ciekawie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj I pomyśleć, że za czasów licealnych prałam ręcznie niemal wszystkie moje rzeczy, włącznie z dżinsami i kurtkami zimowymi (tak!! szczoteczka, micha do płukania i takie tam), bo mój szanowny tatuś nie zezwalał na używanie pralki!! Za drogo bylo jego zdaniem prąd zużywać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

jo_miekka

« Odpowiedź #72 dnia: 10 Sty 2009, 15:32:29 »
Mieszkałam kiedyś bez pralki i wiem tyle, że dżiny się tak szybko z koloru nie wypierały Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Poza tym: koszmar!

zosia2007

« Odpowiedź #73 dnia: 10 Sty 2009, 15:37:37 »
Mieszkałam kiedyś bez pralki i wiem tyle, że dżiny się tak szybko z koloru nie wypierały Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Poza tym: koszmar!

a wez upierz szlafrok recznie - koszmar
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdarynka

« Odpowiedź #74 dnia: 12 Sty 2009, 11:24:52 »
Cicho tam bo mi własnie pralka zdechła i czeka mnie pranie ręczne  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj