Autor Wątek: PRALKA  (Przeczytany 28767 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Odp: PRALKA
« Odpowiedź #100 dnia: 08 Lut 2009, 23:57:39 »
Ale te electroluxy to chyba u nas robią, 20 km od Brzegu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Polski wyrób, polska jakość Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale po części będę miała blisko..
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

callja

« Odpowiedź #101 dnia: 09 Lut 2009, 00:08:02 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale po części będę miała blisko..

Zawsze jakiś konkret Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

inkageo

« Odpowiedź #102 dnia: 09 Lut 2009, 09:03:00 »
Zdecydowałam się na tego electroluxa, ale może jeszcze do jutra poczekam z zamawianiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ale ariston taki ładny  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #103 dnia: 09 Lut 2009, 09:38:38 »
inkageo ja glosuje na aristona, zeby Cie zamotac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja mam indesit moon a to ta sama firma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

inkageo

« Odpowiedź #104 dnia: 09 Lut 2009, 09:41:37 »
Indesit też mi się podoba i to bardzo, ale bajuchy nie widać jak się kręci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A ja lubię patrzeć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 09 Lut 2009, 09:41:37 »

elve

« Odpowiedź #105 dnia: 09 Lut 2009, 09:44:42 »
a która ma pralko-suszarkę? trochę się napaliłam
moze być brzydka bo i ta idzie do szafy
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

siog

« Odpowiedź #106 dnia: 09 Lut 2009, 11:57:50 »
nie polecam pralko-suszarki. uz lepiej kupic oddzielnie. przynajmniej u nas suszarki sa o wiele wiele tansze wiec jakos strasznie po kieszeni nie bije. Wtedy korzystasz z niej kiedy musisz i nie obciaz pralki. Suszarki w wiekszosci maja typ C jezeli chodzi o energooszczednosc, wiec taka pralko-suszarka bedzie bardzo obciazona.

inkageo

« Odpowiedź #107 dnia: 09 Lut 2009, 12:04:24 »
A jak długo trwa suszenie w pralce/suszarce?
Ja od jakiegoś czasu nie używam suszenia w zmywarce, bo programy z suszeniem trwają ponad 2 godziny, a jak ustawię sobie szybkie 30-sto minutowe mycie, po którym otworzę od razu drzwiczki to mija może 10-15 minut i wszystko jest suche (gorące błyskawicznie odparowuje) i nawet bez zacieków Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ten program 30-sto minutowy domywa naczynia idealnie, więc po co marnować prąd Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #108 dnia: 09 Lut 2009, 12:05:26 »
u nas suszarki to ciągle jednak dobro luksusowe. ale i tak nie polecam wersji 2 w 1. a kwestia energooszczędności tylko dodatkowo przekonuje mnie do tego by nie inwestować w combo.
wiem jak suszarki niszczą ciuchy więc raczej byłaby rzadko używana, a pralka - wiadomo.

elve

« Odpowiedź #109 dnia: 09 Lut 2009, 12:09:43 »
przydałabym mi się taka suszarka do rzeczy dziecka, pościeli, ręczników
ale rzeczywiście klasa energetyczna tych urządzeń jest marna

Dzięki

inkageo

« Odpowiedź #110 dnia: 09 Lut 2009, 12:10:56 »
Ale pralko-suszarki piorąc są energooszczędne (A/A+) dopiero susząc żrą więcej prądu (tyle co osobne suszarki). A przecież nie zawsze trzeba z tego korzystać i raczej nie do ubrań, tylko koce, kołdry, poduszki etc, to co zajmuje dużo miejsca schnąc normalnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie cierpię też rozwieszania skarpet..
Ta pralko-suszara Aristona ma te same parametry i programy piorące co zwykła pralka, a to suszenie to dodatkowy atut.. Oczywiście im więcej bajerów tym więcej podzespołów, które się mogą psuć, ale sama nie wiem czy to wystarczający powód do rezygnacji z nich Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #111 dnia: 09 Lut 2009, 12:12:11 »
elvelve
moi teściowie mają suszarkę. ale naprawdę rzadko z niej korzystają. bo strasznie niszczy rzeczy. widziałam swoje jeansy po 2-krotnym praniu i suszeniu w suszarce. więcej ich nie suszyłam.

elve

« Odpowiedź #112 dnia: 09 Lut 2009, 13:41:53 »
zuzia ja korzystałam z suszarki i nigdy bym do swoich ubrań nie użyła, jedynie do pileuch, pościeli, ręczników, ścierek

kasiad

« Odpowiedź #113 dnia: 09 Lut 2009, 13:45:30 »
my 2 tyg. temu kupiliśmy Samsunga, załadunek 5,2 kg, ma programy m.in. bawełna, pranie ręczne, wełna, szybkie pranie i bawełna dziecięca, najkrócej pierze coś koło 30 minut, obroty 400, 800 i 1000, pierze w 30, 40, 60 i 95 st, ma klasę A+, chromowaną grzałkę i dużą dziurę do wkładania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i kosztowała 999 zł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #114 dnia: 09 Lut 2009, 16:43:26 »
zuzia ja korzystałam z suszarki i nigdy bym do swoich ubrań nie użyła, jedynie do pileuch, pościeli, ręczników, ścierek

elve, ale jak kupisz sobie lepszą pościel to Ci żal bedzie

ja zresztą jestem fanką zapachu świeżego prania

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 09 Lut 2009, 16:43:26 »

inkageo

« Odpowiedź #115 dnia: 17 Lut 2009, 14:05:25 »
Zamówiłam w końcu electroluxa EWN 14991 W Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie mogę się doczekać  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale różnice cen w sklepach są ogromne... Saturn 2990 zł, Media M. w galerii dominikańskiej - 3200 zł, Media M. na Bielanach 2600 zł.. W internecie od 2200 zł...

natka

« Odpowiedź #116 dnia: 02 Mar 2009, 18:01:15 »
inkageo i jak sprawuje sie ten electrolux??

inkageo

« Odpowiedź #117 dnia: 02 Mar 2009, 19:25:13 »
Dobrze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Świetna jest funkcja time manager - to, że ustawiam jak długo ma trwać pranie. Przy podstawowych programach można skrócić czas prania nawet o godzinę! Nie próbowałam jeszcze prania ręcznego, ale program 14-sto minutowy świetny! Gdy wiruje na 1400 obrotów to jest głośno i drga (nie mamy poziomicy żeby dobrze ustawić), ale przy praniu i wirowaniu do 1000 obrotów praktycznie jej nie słychać. To wirowanie 1400 to tylko do ręczników i skarpet bo gniecie, ale rzeczy praktycznie suche. Menu super, bardzo intuicyjne. Na razie nie mam zastrzeżeń Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 02 Mar 2009, 19:29:37
Natka nie polecam zakupów w electro.pl.. Miała być dostawa w 24 godziny, była po 5 dniach.. Transport u nich nie obejmuje wniesienia sprzętu, a np. w Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wniesienie jest w cenie.
Przyjechał kurier mojej postury, przed południem, nie mógł nawet zdjąć tej pralki z auta, cud że akurat M. przejeżdżał, zobaczył auto i mu pomógł. Gdyby go nie było to zostawiłby mi tą pralkę na śniegu pod domem.
« Ostatnia zmiana: 02 Mar 2009, 19:29:37 wysłana przez inkageo »

abkasia

« Odpowiedź #118 dnia: 03 Mar 2009, 09:48:08 »
moja mama tez kupila sobie electroluxa, tylko chyba troche nizszy model, praleczka fajna, bardzo podobne menu do twojej, tylko ze jest dosc glosna, chociaz mamie to nie przeszkadza, bo pralka stoi w pomieszczeniu gospodarczym, za 2 parami drzwi wiec wcale jej w domu nie slychac, ale gdyby byla w lazience w bloku, mogla by byc nieco za glosna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

natka

« Odpowiedź #119 dnia: 09 Mar 2009, 10:59:05 »
inkageo dzieki za info Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 09 Mar 2009, 10:59:48
abkasia tez polewam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

« Odpowiedź #120 dnia: 01 Wrz 2009, 10:16:52 »
Podnoszę wątek,bo mogę szczerze odradzić pralkę: Ariston.
Mamy ją  dopiero dwa lata i właśnie się zepsuła, a prała tylko dla dwóch osób.
Naprawa to koszt około 700 PLN, więc w sumie rzecz kompletnie nieopłacalna.
Jestem wściekła i znowu muszę szukać pralki, potrzebuję coś niedrogiego, bo właśnie rozpoczeliśmy remont i kompletnie nie stac nas na taki niepodziewany wydatek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #121 dnia: 01 Wrz 2009, 10:19:10 »
OlaFasola
my mamy hoovera, na razie sie sprawdza.
ale poczekaj chwile (jeżeli masz gdzie podrzucać pranie) bo pewnie w media albo w saturnie będzie jakiś weekend bez vatu to taniej kupicie.

OlaFasola

« Odpowiedź #122 dnia: 01 Wrz 2009, 10:26:20 »
Zapomniałam jeszcze dodać, że mamy maciupeńką łazienkę. Nasz ariston był ładowany z góry, ale teraz wolałabym już tego uniknąć, więc szukam ładowanej od przodu i maksymalnie wąskiej do 50 cm.

zuzia

« Odpowiedź #123 dnia: 01 Wrz 2009, 10:27:24 »
Zapomniałam jeszcze dodać, że mamy maciupeńką łazienkę. Nasz ariston był ładowany z góry, ale teraz wolałabym już tego uniknąć, więc szukam ładowanej od przodu i maksymalnie wąskiej do 50 cm.
nasz hoover ma 40 cm (+wąż), ale są też takie 33 cm, ładowane z przodu oczywiście

elve

« Odpowiedź #124 dnia: 01 Wrz 2009, 10:37:13 »
ja w końcu zdecydowałam się na tą:
ale jeszcze nie kupiłam
warunek podstawowy, nie głębsza niż 35cm