Kosmetyczka dziecka

Zaczęty przez konwalia, 11 Mar 2018, 14:36:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

Sama nie wiem jaki tytuł dać.  Potrzebuję dla Dagi dezodorant aaaaaa
Czy któraś już kupowała?  Co lubią dziewczynki? Na razie coś łagodnego starczy bez aluminium itp

Kasia

Ale sny pachniał czy aby działał?
Maja ma perfumy hello Kitty ;) z avonu.
Pachnideł spory wybór jest.

Kasia


konwalia

By nue było czuć że się spocila

ewdomaga

konwalia a z tych aptecznych? Ty najlepiej się orientujesz co w nich jest

callja

Bardzo delikatne i "ziołowe" dezodoranty eco ma Rossmann (seria Alterra), ale one są w szklanych butelkach :/ Chyba, żeby przelać do jakiegoś fikuśnego, plastikowego i lekkiego rozpylacza??
Zapachy ładne, takie bardzo chłodne, niemal niewyczuwalne - więc zawsze można "na" taki dezodorant jakieś dziecięce pachnidełko nałożyć ;)

Za "moich" czasów wczesnonastolatkowych to modna była Limara, to był szyyyyyk!! Bo miały reklamę w TV lol I jeszcze przywożone zzagramanicy Quartett i Riar :D
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

rubin04

Cytat: callja w 12 Mar 2018, 00:30:04Za "moich" czasów wczesnonastolatkowych to modna była Limara, to był szyyyyyk!! Bo miały reklamę w TV
też miałam! Zieloną chyba!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

fasolka1980

konwalia, ty jej wez lepiej zrób jakies badania....

errata

Cytat: konwalia w 11 Mar 2018, 15:32:05
By nue było czuć że się spocila

naprawdę?? hmmm

Ania ma jakieś psikadło z Krainą Lodu, ale po to aby moich nie podbierała ;) W zasadzie nie potrzebuję.

konwalia

Cytat: fasolka1980 w 12 Mar 2018, 10:48:11
konwalia, ty jej wez lepiej zrób jakies badania....
Wiesz moja mama zaczęła miesiączkować mając 8 lat, my z siostrami też wcześnie dojrzewalysmy

golinda

Cytat: konwalia w 12 Mar 2018, 15:21:10Wiesz moja mama zaczęła miesiączkować mając 8 lat

o matko! jakie to musi być nieszczęście dla dziewczynki...

jestynka

Ja sobie tego nie wyobrażam
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Symmma

Dziecie wiele kosmetyków nie potrzebują. Grunt, żeby były dobre, delikatne i przebadane. To najważniejsze. Dziecięca skóra jest delikatna więc nie można używać byle czego. Ta https://www.lansinoh.pl marka ma bardzo fajne kosmetyki dla maluszków. Naturalne , bez parabenów, nawet można stosować przy skórze wrażliwej.

ddu

konwalia, co w końcu kupiłaś Dadze?

H z kosmetyków to ma pastę do zębów, żel pod prysznic, szampon i krem/pomadkę do ust

niezmiennie jestem zadziwiona, co mają w wielkich kosmetyczkach (nie wiem, nie zaglądam)  jej koleżanki, kt. u nas nocują.
na pewno wody micelarne itp do twarzy. raz jednej waciki "pożyczałam"
10 latki potrzebują takich specyfików?