Zakupy przez internet...

Zaczęty przez ishka82, 03 Sty 2008, 10:34:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Czy któraś z Was rezerwowała bilety na koncerty przez tę stronę http://livenation.pl/koncerty.php
Chcę zarezerwować bilety i trochę się boję :oops: Zakupy internetowe to dla mnie czarna magia, chyba nic tak jeszcze nie kupiłam i nie mam pojęcia jak sprawdzić wiarygodność strony, a nie chciałabym wtopić kilku stów. Tylko bilety w normalnej sprzedaży będą dopiero w lutym, a mi zależy, żeby już teraz je zamówić.
BTW, jak myślicie jakie miejsca na stadionie śląskim są dobre? Kurde, nie byłam nigdy na tak wielkim koncercie i sama nie wiem :roll:

nionczka

Ja kupowalam juz wiele rzeczy przez internet i z biletami na koncert bym sie w ogole nie zastanawiala. To nie ciuchy, ktore fajnie przymierzyc i za przeporszeniem pomacac.

Nie znam strony, ale rzucialam na nia okiem i wyglada wiarygodnie i powaznie. Zazwyzcaj internetowe oszustwa widac golym okiem. A to prawdziwy sklep internetowy.

A cena biletów atrakcyjna? Co to za koncert? Pochwal sie!

[ Dodano: 03-01-2008, 12:05 ]
Jesli chodzi o miejsca wiele bedzie zalezalo od tego co to za koncert i czego oczekujesz. Napewno na dole jest super atmosfera,a le zcasem moze byc zbyt ciasno, zbyt tloczno, ba, nawet niebezpiecznie. Wiem co mowie bo sama zemdlalam na U2.

Zalezy czy chcesz w spokoju obejrzec koncert czy chcesz przezywac go w tlumie. No i czy ten koncert jest tez spektaklem, wtedy bedzie nas interesowala tez dobra widocznosc.
nie znam stadionu slaskiego,a le poszukaj ich strony i tam powinni miec rozpiske miejsc i zobaczysz co i jak.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

nionczka, dzięki za pomoc...ale problem rozwiązał się sam. Byliśmy dzisiaj w centrum handlowym i tam jest taki punkt informacyjny (informacje o koncertach, wydarzeniach kulturalnych itp.) i tam można było kupić bilety i już je mam :mrgreen:  28 maja jadę na koncert Metallici  :lol:  :mrgreen:  :-D Jadę ja, mój mąż i moja bratanica dostanie bilet na 18-tkę :)

nionczka

Cytujnionczka, dzięki za pomoc...ale problem rozwiązał się sam. Byliśmy dzisiaj w centrum handlowym i tam jest taki punkt informacyjny (informacje o koncertach, wydarzeniach kulturalnych itp.) i tam można było kupić bilety i już je mam :mrgreen: 28 maja jadę na koncert Metallici :lol: :mrgreen: :-D Jadę ja, mój mąż i moja bratanica dostanie bilet na 18-tkę

U nas byl koncert Metalliki (tak sie chyba powinno odmieniac?) w dniu naszego slubu. I znajomi dzwonili z zyczeniami z koncertu :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Ja o koncercie Metalliki marzę od dawna i bałam się, że już do Polski nie przyjadą, a tu proszę - bileciki już czekają :mrgreen: No i nie mogę się doczekać jak 28 stycznia zobaczę minę bratanicy jak prezent dostanie :-D Ostatnio mi jęczała jak by chciała tam pojechać, ale nie ma na to kasy i nie ma z kim. Dobrze, że przypadkiem trafiliśmy do tego punktu, bo okazało się, że większość biletów już poszła...

konwalia

Ja też jadę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Z moim N i dwoma siostrami.
Które bilety wybrałaś? Może się spotkamy, hihi ?

ishka82

Te za 150zł, jutro napiszę jakie konkretnie :-D

konwalia