Dieta dr Dąbrowskiej

Zaczęty przez golinda, 23 Lut 2018, 18:02:21

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

callja

Cytat: konwalia w 01 Lip 2018, 16:16:35
Czy któraś stosowała z jakimś odstępstwem? Chodzi mi o czarną kawę
Ja dziś się pokapowałam, że stosuję z odstępstwem :/ Bo zażywam witaminę D3 w olejowym nośniku (w kapsułce jest kropla oleju lnianego). Więc chyba popełniłam wieeeelki błąd ;)
Dziś 15-ty dzień - i ewidentny kryzys, czuję się średnio, przysypiam, kompletnie nie mam energii, jeszcze ten refluks :( chcę jakoś dociągnąć do 22 dni i wychodzę. Ale dziś po raz pierwszy złapałam się na myśli, że mam JUŻ chyba lekko dość :/
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

golinda

niesamowite, że to ja założyłam ten wątek. nie wytrzymałabym na tej diecie nawet dwóch dni - z głodu i niedostrzegania sensu. nie wiem co pierwsze :D

errata

ja nie miałam jakiś sporych kryzysów. Jak zakończyłam to nawet czułam niedosyt, że mogłam dużej. Ponad miesiąc minął i wagę nadal trzymam. Choć jem teraz wszystko, ale nadal w jadłospisie mam więcej owoców i warzyw. Teraz przez ten złamany palec mniej się ruszam, ale waga na szczęście nadal się trzyma.

konwalia

Próbuję.  Woda z cytryną, sok z jabłka, marchwi, buraka, jarmuż, papryki. Leczo. Grejpfrut i kalafior do chrapanie. Trzymajcie kciuki żebym nie rzuciła w cholerę, głowa mnie boli od braku kawy

wrobelek0403

konwalia, Ty to juz w ogole znikniesz :/
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika


errata

konwalia, kciuki trzymam. A z jakiego powodu chcesz tą dietę zrobić?

konwalia

Mimo leków mam problem z plusem pow 140. Liczę że może oczyszczanie mi pomoże

konwalia

I na więcej energii.  Choć ja podobno jestem chodzący adhd. Tyle że słabo sypiam.

wrobelek0403

konwalia, ale sypiasz zle z innych powodow. Dieta na to nie pomoze.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Cytat: konwalia w 04 Lip 2018, 12:57:07słabo sypiam
Dietując śpię jak dziecko. Co do pulsu - nie pomogę, bo z tym akurat nie mam problemów.
Dziś 18-ty dzień. Chcemy skończyć post w niedzielę i zacząć wtedy wychodzenie. Po raz pierwszy miałam dziś zawroty głowy, ale równi dobrze mogły mi się one przydarzyć z powodu upału/zmian temperatury.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

konwalia

W związku z moimi wynikami dałam sobie spokój.

errata

Cytat: konwalia w 06 Lip 2018, 08:34:32
W związku z moimi wynikami dałam sobie spokój.

poczekaj z tym, aż będziesz mieć spokojniej w życiu. Możliwe, że i inne dolegliwości wtedy przejdą.
Co do spania to ja faktycznie teraz dużo lepiej sypiam.

Kinia78

Cytat: konwalia w 01 Lip 2018, 16:16:35Czy któraś stosowała z jakimś odstępstwem? Chodzi mi o czarną kaw
Zdecydowanie kawa odpada, bo po pierwsze nie przyczynia się do oczyszczania organizmu to raz, a dwa kofeina może zaburzać wg mnie proces autoodżywiania więc zdecydowanie nie polecam. No i trzeba też pamiętać, że kawa dosyć obciąża żołądek, a przy diecie warzywno-owocowej musi on odpocząć by się zregenerować, a jak wiadomo wyściółka żołądka i jelit przy tym poście się dosyć szybko wymienia więc po co utrudniać ten proces. Ja z doświadczenia wiem, że w ogóle nie miałam ochoty na kawę czy herbatę, tylko jakieś słabe herbatki ziołowe. Jak masz takie ciśnienie na takie wspomagacze to może masz źle skomponowane menu? Nie chcę się rozwodzić, ale polecam sprawdzić catering dietetyczny http://www.zielonomicatering.pl jeśli chodzi o posiłki to oni bardzo dokładnie trzymają się założeń pani Dąbrowskiej więc cały proces powinien przejść wzorcowo. Jakbyś miała jakieś pytania to pisz, bo niedawno przechodziłam post i jestem mega zadowolona J

wrobelek0403

Za reklame na tym forum nalezy zaplacic.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

errata

Kinia78, zawsze lepiej sobie samemu przygotować posiłki wtedy jest pewność, że są świeże i ze świeżych warzyw i owoców.

jusia

Moja koleżanka wróciła z urlopu i jest na tej diecie od 2 tyg. i zrzucila 4 kg...w ogóle nie chce się Jej jeść,
Ja natomiast kupiłam oprócz książki o diecie Dąbrowskiej jeszcze "Post Daniela" 14 dni postu, słyszałyście o tym, w sumie to podobne bardzo, mam 3 tyg.do urlopu więc ostatni moment
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

salsa

ja ciagle sie przymierzam

dziewczyny,ktore robily-wrociły Wam kg ?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

errata

Cytat: salsa w 23 Lip 2018, 10:38:48
ja ciagle sie przymierzam

dziewczyny,ktore robily-wrociły Wam kg ?

póki co nie wróciły, a jem już wszystko.

jusia, dla mnie ten post Daniela to to samo, co dieta Dąbrowskiej.

jusia

Myślałam, myślałam i wymyśliłam :) od dziś zaczynam oczyszczanie,  zero słodyczy,  słodkich napojów i alko, taki wstęp do piątku, od soboty 25.08 (będziemy już w domu) zaczynam Dąbrowską,  chciałabym jeszcze przy okazji badania krwi zrobić żeby zobaczyć jak się wyniki zmienią (i czy w ogóle). 15.09 mam spotkanie klasowe, a tydzień później zlot, to chyba tylko 14 dni zrobię..
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

errata

I jak ktoś już robił po raz drugi?? Ja planuje wystartować od 01.10. Chciałabym teraz zrobić pełne 6 tygodni.

salsa

ja jestem ciekawa jak sie utrzymały efekty u osob, ktore przeszły ta dietę? nie ma efektu jojo ?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

suegro

Cytat: errata w 17 Wrz 2018, 12:39:44
I jak ktoś już robił po raz drugi?? Ja planuje wystartować od 01.10. Chciałabym teraz zrobić pełne 6 tygodni.

A kiedy robiłaś ostatnio?
Nie za szybko?
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login