Autor Wątek: Dieta dr Dąbrowskiej  (Przeczytany 8991 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Odp: Dieta dr Dąbrowskiej
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Lut 2018, 21:04:16 »
dragonfly, ale dieta keto nie jest zbyt zdrowa...
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #26 dnia: 23 Lut 2018, 21:05:27 »
Justa to może razem zaczniemy i będziemy się dopingować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #27 dnia: 23 Lut 2018, 21:13:02 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Justa to może razem zaczniemy i będziemy się dopingować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
pewnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

wrobelek0403

« Odpowiedź #28 dnia: 23 Lut 2018, 21:19:21 »
Ja tsm nie wierze w zadne cud-diety Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

Angie

« Odpowiedź #29 dnia: 23 Lut 2018, 21:23:00 »
Ale to nie jest dieta której podstawowym zadaniem jest odchudzanie. To jest efekt uboczny.  To jest post nie dieta.
I założenie jest takie że ma ci to potem ułatwić wejście na drogę zdrowego odżywiania, które powinno być zasadą.

dragonfly

« Odpowiedź #30 dnia: 23 Lut 2018, 21:24:28 »
dragonfly, ale dieta keto nie jest zbyt zdrowa...
Ja nikogo nie namawiam. Ale badania krwi robiłam w środę i nawet lekarka moja się dziwiła, ze mam tak rewelacyjne wyniki. Super cholesterol, próby wątrobowe... W sumie tłuszcze pochodzą głównie z oleju kokosowego, Avocado i łososia i czasem do czegoś dodam tam masło...

dragonfly

« Odpowiedź #31 dnia: 23 Lut 2018, 21:25:20 »
W sumie dla mnie to nie jest nawet dieta, po prostu odstawienie węgli.

wrobelek0403

« Odpowiedź #32 dnia: 23 Lut 2018, 21:37:10 »
Angie, no jest to dieta o charakterze eliminacyjnym a nie zrownowazonym. Bez wzgledu na cel. Lepiej od razu przejac na zdrowe zywienie i tyle.

Kiedys byla moda na south beach, teraz na dr dabrowska. Jak zwal tak zwal

rudasekawf

« Odpowiedź #33 dnia: 23 Lut 2018, 21:44:31 »
Angie, no jest to dieta o charakterze eliminacyjnym a nie zrownowazonym. Bez wzgledu na cel. Lepiej od razu przejac na zdrowe zywienie i tyle.

Zgadzam się z każdym zdaniem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #34 dnia: 23 Lut 2018, 21:51:19 »
Jestem przeciwnikiem diet eliminacyjnych ale post dr Dąbrowskiej ma inny charakter  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  i nie jest szkodliwy tak jak inne diety. Warunkiem jest jednak zrobienie to zgodnie z zasadami i max 42 dni.

Angie

« Odpowiedź #35 dnia: 23 Lut 2018, 21:52:39 »
Dlatego nie pisałabym że to dieta A post.

wrobelek0403

« Odpowiedź #36 dnia: 23 Lut 2018, 21:53:29 »
rudasekawf, piona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #37 dnia: 23 Lut 2018, 22:10:35 »

no ja sie nie zgodzę, dąbrowskiej dieta/post jest wszędzie od lat i to wielu, nawet i przed south beach, paczam w internety i pierwszy ośrodek Dąbrowskiej powstał w 1994 roku, to jest dieta z założenia lecznicza, przy wielu schorzeniach, od hashimoto do raka, a także wszystkich przypadłości tzw "cywilizacyjnych", wystarczy poczytać więcej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly, zintrygowałaś mnie, dla mnie ideał spożycia, nie rajcują mnie węgle, owoce, jogurciki, mleko,  ciasta, słodkie, ale za steka, smażone, sałatki z oliwą, pleśniakami to mogłabym zabić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj idę czytać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Angie

« Odpowiedź #38 dnia: 23 Lut 2018, 22:11:59 »
Zwierzu zgadza się.  To jest post leczniczy. Pomaga na wiele schorzeń  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 

golinda

« Odpowiedź #39 dnia: 23 Lut 2018, 22:26:40 »
Ja tez uwazam ze wszelkie odstawianie, np wegli jest szkodliwe

callja

« Odpowiedź #40 dnia: 23 Lut 2018, 23:12:38 »
Ja o Dąbrowskiej słyszę od dawna, od kilku lat mam jej ksiażeczkę, endokrynolog wręcz mnie namawia ze względu na kwestie zdrowotne... Znajoma tą dietą wyprowadziła córkę z choroby Leśniowskiego-Crohna (aż się wierzyć nie chce, ale dziś dziewczyna funkcjonuje normalnie, a wcześniej było bbbb nieciekawie). Problem jest taki, że u mnie nie wchodzą w grę surowizny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Największy problem - słodycze!! I czarna herbata, która uwielbiam. Gorzka ofkors. Nabiał i gluten odstawiony/mocno ograniczony od dawna, kawę pijam raz w miesiącu... Myślałam o cateringu, ale ceny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

Angie

« Odpowiedź #41 dnia: 23 Lut 2018, 23:14:51 »
Moja endokrynolog też poleca post. Bardzo dobrze wpływa na tarczyce.

callja

« Odpowiedź #42 dnia: 23 Lut 2018, 23:16:30 »
Moja endokrynolog też poleca post. Bardzo dobrze wpływa na tarczyce.
Tym bardziej powinnam się przemóc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Formalnie wyniki mam w normie, ale ginekolog twierdzi, że lepiej funkcjonowałabym z niższymi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Bądź tu mądry człowieku...

sputnik

« Odpowiedź #43 dnia: 23 Lut 2018, 23:24:53 »
Ja dwa razy robilam post w zeszłym roku, raz ponad 3 tygodnie, drugi niecałe dwa. Teraz też się przymierzam.
Z popraw zdrowotnych to poprawiły mi się wyniki tarczycy i  wizualnie zmnejszyly się plamy bielactwa. Może to przypadek ale z tym było naprawdę lepiej.  Z minusów to ja nie za bardzo toleruje surowe wiec musiałam ciągle coś gotować. No i nigdy nie udało mi się zrobić chleba z kalafiora ani pizzy z kalafiora i w ogóle znielubilam kalafor 😂.

Angie

« Odpowiedź #44 dnia: 23 Lut 2018, 23:29:15 »
Sputnik też raz robiłam pizzę z kalafiora , byla obrzydliwa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  mi surowizna wchodziła, gorzej smakowały mi gotowane warzywa.
« Ostatnia zmiana: 23 Lut 2018, 23:29:44 wysłana przez Angie »

sputnik

« Odpowiedź #45 dnia: 24 Lut 2018, 00:04:40 »
No ja nie wierzę w te kalafiorowe dokonania 😀. Naprawdę kilka razy probowalam u niestety 😀.  T. na hasło Dąbrowska wspomina smród kalafiora 😂.

callja

« Odpowiedź #46 dnia: 24 Lut 2018, 00:35:39 »
T. na hasło Dąbrowska wspomina smród kalafiora
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mi surowizna wchodziła
Nie wejdzie mi nie ma bata, przepróbowane Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj I nie o chęci tu chodzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Potrafię się męczyć po zjedzeniu... jabłka. JABŁKA!! Wydawałoby się, poczciwego, lekkostrawnego etc.
Bananów jak na złość nie można. Po nich nie cierpię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I bądź tu mądry człowieku...

sputnik

« Odpowiedź #47 dnia: 24 Lut 2018, 01:52:01 »
Ja mam  podobnie.  Dlatego głównie gotowałam. Da się to ogarnąć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

wrobelek0403

« Odpowiedź #48 dnia: 24 Lut 2018, 10:25:58 »
Ja sie kiedya szarpnelam na SB. Po dwoch tygodniach nie mialam sily przebiec nawet kilometra.

Takze dziekuje za takie eksperymenty.

Z dietami jest jak z psychoterapia. Albo sie w to wierzy albo nie. A ze psyche przy wielu schorzeniach jest bardzo wazna to i w leczeniu pomaga. Sadze ze trgo typu diety bardziej maja efekt placebo - ktorego jak wiadomo, skutecznosc tez udowodniono Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #49 dnia: 24 Lut 2018, 10:45:32 »
Wrobel, sklaniam sie do Twoich opinii Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj psychoterapia, jak wiadomo, tez na mnie nie podzialala, ale moze to byla kwestia zlego terapeuty lub nieodpowiedniej terapii.