Autor Wątek: Dieta dr Dąbrowskiej  (Przeczytany 12225 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Angie

Odp: Dieta dr Dąbrowskiej
« Odpowiedź #225 dnia: 10 Maj 2018, 12:56:08 »
Ja od jakiegoś czasu mam niskie tsh nawet mniejsze jak 1 i ja się tak dobrze czuję.
« Ostatnia zmiana: 10 Maj 2018, 12:57:46 wysłana przez Angie »

errata

« Odpowiedź #226 dnia: 10 Maj 2018, 12:56:18 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja brałam normalnie leki na tarczycę.

a sprawdzałaś, czy coś się zmienia?

Angie

« Odpowiedź #227 dnia: 10 Maj 2018, 12:58:09 »
Errata jeszcze nie.  Muszę zrobić wyniki.

jusia

« Odpowiedź #228 dnia: 11 Maj 2018, 09:42:10 »
Dziewczyny nęci mnie ta dieta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Od czego zacząć?
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

errata

« Odpowiedź #229 dnia: 24 Maj 2018, 11:21:02 »
Dzisiaj jest dokładnie 3 tygodnie, jak jestem na tym poście. Nowych smaków nie odkryłam, ale ja ogólnie dużo warzyw jadam surowych od zawsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Co do głodu, to może takiego ssania nie odczuwam, ale jednak jakiś tam głód się u mnie pojawia. Podejrzewam, że zjadam może za mało. Straciłam 5 kg. Czuje się lekko. Po pierwszej wizycie w ubikacji drugiego dnia czułam, jak jakiś ciężar ze mnie zszedł i poczułam taką lekkość Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Cera minimalnie mi się poprawiła, ale za to na nogach zrobiła mi się mega sucha, ale może to nie jest z tym związane. Ogólnie muszę stwierdzić, że dobrze się czuje, humor też mam ok. Przy innych dietach z głodu miałam napady złości i mniej cierpliwości. Tego teraz nie mam. Dużo lepiej śpię, nawet dzieci mnie nie wybudzają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jednak muszę stwierdzić, że wytrzymać jest ciężko jeśli nadal prowadzi się życie towarzyskie, grille, ogniska, obiady u rodziców Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Z założenia chciałam mini. 3 tygodnie wytrzymać, a maks. 4, ale od jutra chyba zacznę wychodzenie. 6 tygodni jawi mi się jako coś nieosiągalnego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jednak na jesieni może spróbuję dłużej wytrwać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

fasolka1980

« Odpowiedź #230 dnia: 24 Maj 2018, 11:41:22 »
Errata, super! Brawo dla Ciebie!Wychodzenie prawidlowe tez ważne. Szkoda, ze na poście nie można trenować...szkoda mi formy, poczekam do roztrenowania w listopadzie.

errata

« Odpowiedź #231 dnia: 24 Maj 2018, 11:44:36 »
fasolka1980, dziękuje. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

feeling.good

« Odpowiedź #232 dnia: 24 Maj 2018, 11:56:38 »
errata, super! Gratulacje.

U mnie dzień 18. Czuję się świetnie, nawet nie kuszą mnie pyszności na spotkaniach towarzyskich. Z odkrytych smaków, to frytki z dyni piżmowej i ogórkowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Planuję 4 tygodnie. Dałabym pewnie radę dłużej, ale w lipcu jedziemy na wakacje, więc chcę zdążyć z wychodzeniem. Michał był ze mną na poście 14 dni, teraz wychodzi.

justynaaaa2

« Odpowiedź #233 dnia: 24 Maj 2018, 12:19:23 »
errata, super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja bym teraz w sezonie truskawkowym nie mogła być na poście  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj żal by mi było
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Kasia

« Odpowiedź #234 dnia: 24 Maj 2018, 12:20:14 »
Brawo! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Moja koleżanka jest na nieustającycm wychodzeniu, zadowolona, też chudnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #235 dnia: 24 Maj 2018, 12:20:51 »
feeling.good, fajnie że razem, to pewnie łatwiej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
frytki z dyni pycha, muszę zrobić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #236 dnia: 24 Maj 2018, 12:25:27 »
mi zaraz miną 4 tyg od skończenia, muszę iść zrobić kontrolne badania tarczycy to przy okazji zrobię morfologię, ciekawe co pokaże Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
przez te 4 tyg zjadłam 2 plasterki kiełbasy i kawałek kotleta po adasiu dojadłam, w ogóle mi mięsa nie brakuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
za to odkryłam bar obiadowy w którym zawsze jest danie vege i już tyle fajnych rzeczy zjadłam dzięki temu, których nie chciałoby mi się robić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

feeling.good

« Odpowiedź #237 dnia: 24 Maj 2018, 12:35:45 »
feeling.good, fajnie że razem, to pewnie łatwiej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
frytki z dyni pycha, muszę zrobić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Tak, łatwiej posiłki planować. Jestem z niego dumna, że dał radę i jest zadowolony. Chyba nigdy w życiu nie miał takiej przerwy w jedzeniu mięsa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ja jestem od przeszło roku bezrybna i bezmięsna, więc dla mnie nie ma problemu. Co więcej, teraz zastanawiam się, czy jednak nie spróbować weganizmu. Tylko te wszystkie sery Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #238 dnia: 24 Maj 2018, 12:48:01 »
Mi też mięsa nie brakuje, jadłam jedynie teraz przy okazji  komunii. Nie mam ochoty na mięso.  Wciąż jem dużo warzyw, noszę dalej pudła z nimi do pracy.

Zdarza mi się niestety wciągnąć coś słodkiego i tu mam wyrzut sumienia.

Angie

« Odpowiedź #239 dnia: 24 Maj 2018, 12:48:47 »
Justyna skąd te obiady?

justynaaaa2

« Odpowiedź #240 dnia: 24 Maj 2018, 12:58:33 »
Angie, z baru z urzędu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a co do słodkiego to mi też się zdarza, dziś np. weszłam po pieczywo a wyszłam z napoleonką z wiśniami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
z całą resztą nie mam problemów ale słodkiego nie umiem sobie odmówić, no i do kawy z mlekiem wróciłam
rozgrzeszam się tym że poza tym jem z głową więc gdzieś tam się to bilansuje, nie tyje w każdym razie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #241 dnia: 24 Maj 2018, 13:20:49 »
O to ja kawy praktycznie nie piję. 

Angie

« Odpowiedź #242 dnia: 24 Maj 2018, 13:22:02 »
O bar przy urzędzie, dobry namiar.

Ja sobie na obiad kupuję surówki U siebie w pracy i mi wystarcza.

errata

« Odpowiedź #243 dnia: 24 Maj 2018, 13:27:19 »
Ze mną też W. był miał być dwa tygodnie dał radę tydzień. I wtedy faktycznie lepiej się odżywiałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mnie tam słodkiego nie brakuje i to mnie nie kusiło. Ale już ziemniaki... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i tak frytki z dyni piżmowej super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #244 dnia: 24 Maj 2018, 14:27:09 »
Michał był ze mną na poście 14 dni, teraz wychodzi.
P. wczoraj mi oświadczył kategorycznie, że będzie postował ze mną. Także tam... słowo się rzekło. Zaczynamy 9 czerwca i planujemy conajmniej do końca miesiąca - czyli 3 tygodnie. Powoli planuję, co tam będę kupowała i gotowała, robię małą rozpiskę na zaś, bo surówki u nas zdecydowanie nie przejdą, poza pomidorami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Sól himalajska już zakupiona, zioła suszone też, na balkonie rosną te świeże Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A w zamrażarce czeka duuuuuuży zapas puree z dyni, będą kremy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

O to ja kawy praktycznie nie piję. 
Ja tak samo (choć właśnie popijam kawę z tonikiem na zimno w przerwie między pracą jedną a drugą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ), za to wyrzeczenie się czarnej herbaty będzie dla mnie koszmarem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Dziś rano nie wbiłam się w kupione dwa lata temu spodnie, kolejne były niewygodne (przybrałam w tyłku i udach), wiec motywacja dodatkowa przybyła z przytupem - bo zdrowotną mam od dawna. Po wczorajszej zjebce od "pani doktor" mam zamiar nie zawracać głowy tym lekarzom, którzy nie chcą mieć do czynienia z pacjentami... Nie chorując znacznie ułatwię sobie to zadanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

errata

« Odpowiedź #245 dnia: 24 Maj 2018, 23:15:54 »
Kawy to ja nigdy jakoś nie piłam. Za to musiałam zrezygnować z zielonej herbaty - tego się trochę obawiałam, a jednak było ok. Nie miałam syndromu odstawienia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kalarepa150

« Odpowiedź #246 dnia: 13 Cze 2018, 17:58:48 »
Mnie te diety od pewnego czasu nie przekonują, zdecydowanie wolę inaczej się odzywiac,  a zdrowiej. ostatnio przeszłam na weganizm, bo po prostu nie chce jesc nic, co pochodzi od zwierząt. Kocham zwierzęta i jest to moja decyzja, że już nic więcej takiego nie zjem. Na początku bałam się o deficyt wegańskich produktów, ale znalazłam ostatnio fajną stronkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Dzieki której mam mnóstwo produktów wegańskich i dla zainteresowanych, sa równiez produkty, bezglutenowe i bez cukru Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #247 dnia: 13 Cze 2018, 19:22:27 »
musiałam zrezygnować z zielonej herbaty

i spoko. robi większy osad na zębach nie kawa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #248 dnia: 16 Cze 2018, 18:04:14 »
Dziewczyny doświadczone w temacie: Jak to jest z tą fasolką szparagową w diecie Dąbrowskiej?? Bo informacje znajduję sprzeczne... A zasady wszak przez lata zmieniły się mocno (kiedyś nie można było używać m. in. żadnej soli czy bakłażana...), więc można tę fasolkę czy nie?? Wiem, że innych strączków nie wolno.

feeling.good

« Odpowiedź #249 dnia: 16 Cze 2018, 18:45:06 »
Nie wolno. Niestety dopiero przy wychodzeniu...