Dieta dr Dąbrowskiej

Zaczęty przez golinda, 23 Lut 2018, 18:02:21

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Spotkałam na szkoleniu dziewczynę na tej diecie. Nigdy wcześniej o tym nie słyszałam. Widzę, że na fb, że wiele z Was należy do grupy.
Stosowałyście tę dietę, czy tylko należycie do grupy? ;)

Bo jak czytam jadłospis, to zaczynam się słaniać z głodu :D

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

tylko? w grupie zamkniętej jest z pół strefy ;)

zwierzatko_mojej_mamy

golinda, piszę co wiem ;) znam dietę dąbrowskiej, nigdy nie stosowałam, bo uznałam, że nie dam rady, nie należę do żadnej grupy ;) wiem, że su jedzie/jechała na niej dośc długo, kisiła buraki itd itp :) oraz, że poleca i fantastycznie się na niej czuła ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Angie

ja rok temu zrobiłam 20 czy 21 dni. Początek jest ciężki, ale po 4-5 dniach już super.
Nie odczuwasz głodu (choć oczywiście apetyt na inne jedzenie jest ;) ), jest dużo energii, skóra i włosy jak w ciąży ;)
Ja się czułam bardzo dobrze, poprawiły mi się mocno wyniki tarczycy. To naprawdę działa :)

Chciałabym znowu zrobić, może nawet cały post, ale nie mogę się zebrać.

golinda

ale po tej diecie od razu się wraca do normalnego jedzenia, czy jest jakaś metoda?

Angie

Cytat: golinda w 23 Lut 2018, 19:07:00
ale po tej diecie od razu się wraca do normalnego jedzenia, czy jest jakaś metoda?


nie powinno się stopniowo włączać produkty, ale założeniem jest że wracasz do zdrowego odżywiania
dużo osób zostaje wegetarianami, bo przestaje mieć ochotę na mięso  :)   


justynaaaa2

moja koleżanka ostatnio robiła
3.5tyg stosowała, twierdzi że spokojnie dała radę, ale ona od daaawna jest wegetarianką więc pewnie było jej łatwiej
jej zależało na pozbyciu się migren, do tego schudła 5kg, mówi że czuje się świetnie

ja się zastanawiam, może by mi to pomogło na moje jelita
choć jak tu żyć bez kawy i słodyczy ;)

golinda

Cytat: justynaaaa2 w 23 Lut 2018, 19:19:51choć jak tu żyć bez kawy i słodyczy

ja nie mogę żyć bez kawy i ciasta. w zasadzie gdyby nie było ciast, to na kawę samą też bym nie miała ochoty

no i wino... jak???

golinda

Cytat: justynaaaa2 w 23 Lut 2018, 19:19:51może by mi to pomogło na moje jelita

mi na jelita pomogło niepracowanie i brak całodziennej pozycji siedzącej. od listopada zero problemów.

Angie

Golinda pytanie czy masz jakieś dolegliwości.  Po co chcesz stosować. 

justynaaaa2

#11
muszę się dodać do grupy i poczytać menu
która lepsza "post dr dąbrowskiej czy dieta?

Angie dużo tam trzeba szykować skomplikowanych potraw?

golinda

Cytat: Angie w 23 Lut 2018, 19:24:32Golinda pytanie czy masz jakieś dolegliwości. 

tak, psychiczny przymus żarcia i chęć schudnięcia chociaż 1.5kg

mimo regularnych ćwiczeń to niemożliwe, bo kocham ciasto :D

justynaaaa2

Cytat: golinda w 23 Lut 2018, 19:22:13
mi na jelita pomogło niepracowanie i brak całodziennej pozycji siedzącej. od listopada zero problemów.

to jakby mam od ponad roku i na mnie nie działa ;)
alkoholu nie piję już prawie 2lata

mi się wydaje że coś z jedzenia mi szkodzi ale od lat nie odkryłam co

Angie

Justa u mnie było prosto jadłam głównie surowizne.  Nie chciało mi się bawić w gotowanie szczególnie że po kilku dniach w ogóle już mi się jeść nie chciało .  Ja nie potrafilam gotować z warzyw smacznie ;)

Widzialam teraz że dużo cateringów oferuje tę dietę.  Ciekawa jestem czy są dobre. Skusilabym się ale trochę szkoda mi kasy. Bo jak mi pokroja surowe warzywa to słaba opcja :D

Angie

Golinda to nie dieta odchudzająca chyba że dla grubasow jak ja :D pewnie schudniesz ale potem wróci.

golinda

eee, to lipa

ja wiem co powinnam zrobić - nie pić % i nie jeść ciast

justynaaaa2


Angie

Golinda albo pogodzić się z tym 1.5 kg.

dragonfly

Golinda moja koleżanka jest fanka Dąbrowskiej. Ja nie potrafiłam, chodziłam ciagle głodna (2 tyg) coś tam schudłam ale wróciło szybko (i więcej ;) ). Od 5 tyg jestem na keto, mi strasznie podpasowala. W ogóle nie czuje głodu (No ale jem prawie 1,500 kalorii wiec nie jest zle ;) ). A, no i waga leci ładnie, może nie spektakularnie, bo raz jest to 300g raz 1,1 kg/tydzień. No i to jest na dłuższe stosowanie, bo organizm potrzebuje 4-6 tyg żeby się przestawić.

Justynna

Cytat: golinda w 23 Lut 2018, 19:21:27
ja nie mogę żyć bez kawy i ciasta. w zasadzie gdyby nie było ciast, to na kawę samą też bym nie miała ochoty

no i wino... jak???

jakieś przyjemności trzeba mieć w życiu. Trudno by mi było zrezygnować z kawy i ciast. Zwłaszcza, że alkoholu teraz w ogóle nie piję, to chociaż ta kawa i ciasto na pocieszenie ;)

fasolka1980

tez się do tego przymierzam ,ale ciagle zastanawia mnie czy będę miała siłę na bieganie na tym poście...chyba zostawię na lato.

niewiemjaka

Oo mialam pisać, ale mi się skasowalo
Dieta nie dla mnie, ale w pracy kilka osób na niej jedzie, nie sa głodni, brakuje im kawy,
Ja bym jak już chyba wolała zacząć na wiosne/ lato a nie w zimie

dragonfly

Dlatego ja żre tłuszcze i pije kawę ze smalcem (dobra, nie ze smalcem ale z olejem kokosowym lol lol )

justynaaaa2

ja chyba po wielkanocy podejmę wyzwanie bo wcześniej mam kilka okazji z jedzeniem więc nie mam jak no i cieplej już będzie :)