Wiosna/ Lato 2018

Zaczęty przez mayagaramond, 11 Lut 2018, 12:24:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Taka szmatka, dorzuciłam do zakupów z myślą o imprezie po szkoleniu. Fason jest bardzo fajny, ale materiał..hm.. Nie za duża tandeta? Ja lubię srebrny, ale tu są takie grube nitki.
Imagine there is no hate

malutenka

chciałam powiedzieć, że zielona, plisowana spódnica z Reserved na temperatury powyżej 20 stopni nadale się tak samo, albo i gorzej niż kombinezon narciarski. Dupa siedzi w namiocie z gorącego powietrza, nie przepuszcza nic...

inkageo

Niestety tanie sukienki dobrze na mnie leżą, a simple ciągle odsyłam :D
Muszę ją jeszcze odprasować, zostawiam, na szkolenie jest git i wygodna.
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

inkageo, ale masz w niej niezłą wypchaną pieluchę z przodu dołem.. góra świetna
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


inkageo

Nie, nie ma pieluchy, serio dobrze leży, światło dziwnie pada, bo roletę miałam spuszczoną do połowy, a mam stary sześcioletni telefon, bo mój w naprawie, a nowy będzie za dwa dni. Będę miała przeskok technologiczny :D
Imagine there is no hate

inkageo

Doda obie top secret, ta jasna to beż. Na stronie top secret wyglądały zupełnie inaczej :D
Imagine there is no hate

inkageo

Beżowa 99 zł, srebrna 59 :D
Imagine there is no hate


callja

A ja mam dobre zdanie o top secret, od zawsze ;)
Pół szafy od nich mam, teraz spasowałam, bo mam tego tyle, że "wynosić" nie zdążę do końca sezonu lol lol
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

inkageo

Przyszły moje zakupy wyprzedażowe z reserved, chyba wszystko zostawię. Bardzo podoba mi się materiał tej pierwszej sukienki, boucle, no i wzór i przewiewność drugiej. Ta druga to z kolekcji szytej w Polsce.
Imagine there is no hate



callja

inka, super zakupy, bbbb mi się podoba pierwsza sukienka!!

Kupiłam sobie bez przekonania dwie bluzeczki w Goldi (ukraińska sieć,od niedawna w Polsce), ale ceny śmieszna, 16 zł, więc wyrzutów sumienia nie mam zbyt wielkich. No i dumam nad jedną ładną hiszpańską bluzką od nich... Ciekawa rzecz - mają MALEŃKĄ rozmiarówkę i mnóstwo ciuchów w rozmiarze XXS ;) Chyba nas w kompleksy chcą wprawić ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

inkageo

A nawet obie są szyte w Polsce! Polubiłam na nowo reserved :)
Imagine there is no hate


mayagaramond

damka ta marynarka jest świetna. Mierzyłam ją, nie kupiłam, bo robię detoks szafowy.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Tez widzialam. Mam bardzo podobna z Zary i bardzo ja lubie.

damka

a kolor bardziej czerwony czy bardziej pomarańczowy?

golinda

Cytat: damka w 02 Lip 2018, 14:02:08
a kolor bardziej czerwony czy bardziej pomarańczowy?

bardziej pomarańczowy

szelma

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

marax

#846
Są szelmowe  po prostu 😂

damka

Cytat: golinda w 02 Lip 2018, 14:02:58
bardziej pomarańczowy


może to i lepiej. Czerwony nie do końca mój  kolor.

malutenka

szelma, gdyby cena czarnych była w złotówkach chciałabym je :D ale ja ostatnio skąpie na szmaty strasznie.

wrobelek0403

szelma, swietne te w krate i te w pepitke boskie!
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login