Wiosna/ Lato 2018

Zaczęty przez mayagaramond, 11 Lut 2018, 12:24:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Justynna

Ciężko jest kupić w miarę porządne t-shirty i wydać fortuny.


inkageo

Dzięki  :buzi:

Te groszki są granatowe. Oddałam wczoraj telefon do serwisu, a stary ma podrapany obiektyw :D
Imagine there is no hate


Justynna

Podobają mi się jedne szorty w Mohito, więc może zamówiłabym sobie też tę bluzkę.

inkageo

Tak XS, ona jest luźna i dosyć długa. Raczej to takie S/M.
Imagine there is no hate

Justynna

inkageo, dzięki! Jest w sam raz luźna, bo boję się obcisłych rzeczy ;)

malutenka

Z Mohito nie mam nic, co wejdę do sklepu wszystko mi się wydaje za bardzo pańciowate. Reserved ma tragiczną jakość t-shirtów i męskich i damskich. W męskich wyłażą nitki że szwów, damskie gładkie spierają się do koloru szmata do podłogi po 2 praniach, kurczą się i deformują. Gorzej ma tylko H&M Bo tam dwie koszulki z kolekcji Basic z pierwszego prania wyszły z miliardem małych dziurek, a myszy z nimi nie prałam.

wrobelek0403

To mi diurki wylazly na bluzce orsay. A taka fajna byla :/ b. ja lubilam :/
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

#784
Ja kupiłam 4szt z polo rl i póki co jestem zadowolona

Justynna

malutenka, o tak. H&M jest kiepski.  Kupiłam zimą dwie koszulki z długim rękawem i już się nie nadawają do chodzenia. Dobrze, że były w promocji.

mobka

Wypowiem się o koszulkach po praniu. Na ten moment jestem zadowolona, bo właśnie nie są takie szmatowate jak większość.
Tatuum niestety jest na mnie za duże i za konserwatywne ;) 

golinda

fajne jakościowo t-shirty ma Esprit

justynaaaa2

Cytat: mobka w 06 Cze 2018, 18:15:29
Wypowiem się o koszulkach po praniu. Na ten moment jestem zadowolona, bo właśnie nie są takie szmatowate jak większość.
no własnie 2szt z tych co kupiłam są w dotyku porządne, czuć że to nie taka cienka bawełna co zaraz straci fason, są grubsze, bardziej mięsiste ale ten trzeci to już taki cieńszy zwyklak

wrobelek0403

Mojw nabytki :D


Jeszcze sie poklocilam z pania, bo twierdzila ze promocja byla do wczoraj lol

https://www.tatuum.com/pl/t-shirty/32252-amanda-12.html#/rozmiar-l/kolor-granatowy

https://www.tatuum.com/pl/bluzki/32229-afeli-1.html#/rozmiar-46/kolor-zielony dziwnie lezy na modelce, fajna, luzna, do spodni.

https://www.tatuum.com/pl/bluzki/32241-flamini.html#/rozmiar-42/kolor-bialy

Plus jasnorozowe szorty w kolano i bluzke w bialoziekone paski (nie ma na stronie).

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

wrobelek0403, zrób na sobie zdjęcie szortów bo szukam :)

wrobelek0403

justynaaaa2, jutro jak odprasuje :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

A czy Ty nie poszłaś po sukienkę tam? :D
Imagine there is no hate

wrobelek0403

inkageo, w istocie lol no ale kiecek nie bylo lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

justynaaaa2,

Nie odprasowane i dziwne zdjecie, bo P nie ma duzego lustra i sie jakos probowalam wygiac lol fajny taki troche grubszy material, miekki.

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Justynna

mobka, kupiłam dwa t-shirty ze Reserved. Jeden w kwiaty, drugi w paski. I wyglądają całkiem spoko :)



wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

Wrobel super zakupy :)
Ja wczoraj tez wrocilam z letnim zakupem koszulki i szortow ale krótszych, tylko bardziej żałobne kolory... zatesknilam za czarnym