Wiosna/ Lato 2018

Zaczęty przez mayagaramond, 11 Lut 2018, 12:24:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


inkageo

Imagine there is no hate

inkageo

Dziewczyny hit czy kit? :D To HM, 100% bawełna. Ale nie jest zbyt młodzieżowa? :D
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

inkageo, dla mnie jest starobabowa ;D a ja lubię cwiotki ;) ale kwiatki takie, żeby były trendy to muszą być worowate, takie dresowe przy ciele kojarzą mi się starczo ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Ona raczej luźna jest, bardzo wygodna:
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0570474009.html

No ale założyłam i ogarnęło mnie zwątpienie ;)
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

inkageo, no nie wiem, mamy inną definicje luźnego ;) ale ja też mam wątpliwości, jest taka za bardzo ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Była promocja, kupiłam za 32 zł chyba, dorzuciłam do koszyka, bo kupowałam gacie :D
Imagine there is no hate

wrobelek0403

Mnie sie nie widzi. Przypomina mi poczatek lat 90 lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

#758
Brzydka. I nie widzialam mlodziezy w takiej. Założysz dwa razy i wywalisz.


Justynna

Cytat: mobka w 04 Cze 2018, 20:32:46
Strasznie wygląda :D Szorty fajne, sama bym kupiła, ale nie mam czasu do sklepu skoczyć, a zamówienie z re właśnie dzisiaj przyszło. Wymienilam połowę t-shirtow.
A dlaczego wymieniasz? Szukam właśnie  koszulek na lato.

inkageo

Ok, oddaję, nie mam miejsca w szafie na śmieci.
Imagine there is no hate

mobka

Justyna w sensie swoje stare wymienilam na nowe. Zadowolona z zakupów jestem :D

Justynna

Cytat: mobka w 05 Cze 2018, 16:27:18
Justyna w sensie swoje stare wymienilam na nowe. Zadowolona z zakupów jestem :D
Pomyślałam, że oddałaś zakupy. Pokaż co kupiłaś. :)


Justynna

mobka, dzięki! Jeśli mówisz, że fajne koszulki to chyba coś sobie zamówię.  Może białą i któraś w kwiaty. Szkoda, że tej w czerwone paski nie ma już.

golinda

Tez potrzebuje pare t-shirtow. Ale mam zle doswiadczenia z tymi z sieciówek. Sa jednosezonowe. O ile...

wrobelek0403

golinda, jesli chodzi o sieciowki, dotyczas nie zawiodlam sie na koszulkach tatuum i troche promod. Reszta to szmaty.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Tatuum - zgoda. Ale nie stawiam tego sklepu na rowni z HM czy Reserved ;)

wrobelek0403

golinda, no jakosciowo to inna polka. Ale jednak sieciowka.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


OlaFasola

Reserved straszne szmaty. Zapomniałam o tym i kupiłam 4. Super były do pierwszego prania. Jeden zmienił rozmiar, a wszystkie się powykrecaly na szwach. Dupa

justynaaaa2

ja też ostatnio kupiłam 3szt w re
jeszcze nie prałam

fasolka1980

mam takie same zdanie na temat RE, dramatycznie niska jakość...

inkageo

Miałam złe zdanie o mohito, a kupiłam taką bawełnianą koszulkę i o dziwo po kilku praniach nie zmieniła kształtu.
Imagine there is no hate