Autor Wątek: Wiosna/ Lato 2018  (Przeczytany 27165 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Justynna

Odp: Wiosna/ Lato 2018
« Odpowiedź #75 dnia: 27 Lut 2018, 14:03:53 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale fajne! koniecznie pokaż się w nich. ja sobie też kupiłam podarte w zarze, ale rurki. kolega skomentował: moja suszarka też niszczy ubrania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mój mąż skomentował, że ma takie spodnie po długim używaniu i teraz w nich idzie kosić trawnik, do ludzi w nich nie wychodzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #76 dnia: 27 Lut 2018, 14:41:22 »
Jak mnie sie te podarte spodnie nie podobaja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A juz jak widze laski w te mrozy z dziurami na kolanach i sina skora, to mi slabo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

golinda

« Odpowiedź #77 dnia: 27 Lut 2018, 15:08:59 »
Inka pokaz na sobie bo na modelce brzydko wygladaja
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #78 dnia: 27 Lut 2018, 16:30:08 »
patrzcie, massimo dutti sprzedaje kaftany bezpieczeństwa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #79 dnia: 27 Lut 2018, 16:34:43 »
Tak, modelka ma dwa rozmiary za duże. Zrobię zdjęcie, ale w dzień, wieczorem mam za ciemno w garderobie.
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

malutenka

« Odpowiedź #80 dnia: 27 Lut 2018, 17:56:35 »
inka,  ten krój super, ale dla mnie bez takich dziur bo je zawsze powiększam
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

ishka82

« Odpowiedź #81 dnia: 27 Lut 2018, 18:46:08 »
marax, jesteś boooska! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #82 dnia: 27 Lut 2018, 20:12:13 »
patrzcie, massimo dutti sprzedaje kaftany bezpieczeństwa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj u made my day Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #83 dnia: 27 Lut 2018, 20:14:24 »
Wrobel ktora bierzesz? Ja żółtą. Będzie pasowała do papierów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #84 dnia: 27 Lut 2018, 20:30:45 »
golinda, słuszna uwaga Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #85 dnia: 27 Lut 2018, 21:10:11 »
Wrobel ktora bierzesz? Ja żółtą. Będzie pasowała do papierów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #86 dnia: 27 Lut 2018, 21:15:52 »
bez sensu to jest,

okropne te ubrania, chodzi mi o koszule
« Ostatnia zmiana: 27 Lut 2018, 21:16:13 wysłana przez doda »

inkageo

« Odpowiedź #87 dnia: 27 Lut 2018, 21:24:56 »
Koszule mają bezsensownie długie rękawy, ale zestawienia kolorystyczne są inspirujące!

ewdomaga

« Odpowiedź #88 dnia: 27 Lut 2018, 22:01:47 »
patrząc na beżową, myślałam, że rękawy są zaszyte i zastanawiałam się, gdzie w czymś takim chodzić. Gdyby to był ciepły sweterek, to na mrozy idealny.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #89 dnia: 01 Mar 2018, 10:37:59 »
Golinda dzisiaj byłam i tak spóźniona, więc uznałam że zrobię zdjęcia spodni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Pewnie, że trochę pogrubiają i trochę skracają nogi, ale to jest strój na luzie, do sportowych butów, wtedy kiedy chce się czuć swobodnie i nie muszę udawać pańci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jadę w sobotę do roboty, do Lądka, czy do marketu budowlanego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
One mają krok w kolanie, ale jakie to wygodne!

inkageo

« Odpowiedź #90 dnia: 01 Mar 2018, 10:39:50 »
Dla porównania rurki, nieporównywalnie niewygodne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Uda mi na pewno przytyły od lata.

wrobelek0403

« Odpowiedź #91 dnia: 01 Mar 2018, 12:15:32 »
inkageo, spodnie moze luzniejsze ale Ciebie nie da sie pogrubic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Fason fajny, dziury nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #92 dnia: 01 Mar 2018, 13:09:59 »
Inka fajne spodnie i fajnie w nich wyglądasz, na luzaka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i dziury fajne, ja moje z dziurami bardzo lubię, zwłaszcza do klubu czy na koncert  idealne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #93 dnia: 01 Mar 2018, 13:13:42 »
Dzięki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #94 dnia: 01 Mar 2018, 13:23:15 »
inkageo, świetne spodnie! I fajnie w nich wyglądasz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #95 dnia: 01 Mar 2018, 13:40:11 »
inkageo, fajne spodnie, takie na luzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja dziury u innych lubię (chociaż nie na mrozie, tego nie pojmuję), ale u siebie jakoś nie umiem sobie wyobrazić

dragonfly

« Odpowiedź #96 dnia: 01 Mar 2018, 16:46:22 »
Ja się szykuje na lato w Szkocji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj przyszły mi softshelle z Arcteryxa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #97 dnia: 05 Mar 2018, 14:28:56 »
Ja się szykuje na lato w Szkocji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj przyszły mi softshelle z Arcteryxa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sprawiedliwość w końcu Cię dopadła po tylu latach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #98 dnia: 05 Mar 2018, 14:53:36 »
sprawiedliwość w końcu Cię dopadła po tylu latach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #99 dnia: 06 Mar 2018, 06:28:31 »
Szukam kolczyków z motywem wielkanocnym np pisanki, ktoś gdzieś?