Wiosna/ Lato 2018

Zaczęty przez mayagaramond, 11 Lut 2018, 12:24:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


marax

A buty chyba są OK nie mam już kasy na inne

inkageo

Marax piękna! I daj spokój, NIC na ramiona.
Imagine there is no hate

marax

Do kościoła muszę coś mieć

mika


niewiemjaka

marax szal! absolutnie lekki szal

pieknie w tej kiecce!

wrobelek0403

Na ramiona szal. Zadnycg zakietow.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Wrobel, super! Ta w paski powinna byc moze ciut luzniejsza ale na pewno nie taki wór jak na mnie.

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

marax, wow! ekstra wyglądasz
ps:sukienki Ci jeszcze nie wysłałam, przepraszam. ale zrobię to !!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Marax ale dlaczego koniecznie do kościoła coś musisz mieć? Ramiona nie są gołe..
Imagine there is no hate

wrobelek0403

inkageo, ale plecy sa w tej kiecce.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Kawałek tylko, nie do pupy..
Imagine there is no hate

Kasia

Bez względu czy marax coś założy czy nie to musi mieć cos przygotowane. Przecież może być brzydka pogoda, zimnica.

inkageo

Kasia dla takiego wyglądu trzeba czasem pocierpieć ;)
Kupiła piękną sukienkę i ja zabraniam psucia jej kapotą :D Później na połowie zdjęć będzie w tej nieszczęsnej marynarce, która zrobi z niej ciotkę klotkę.
Imagine there is no hate

Kasia

Ja wiem, że to słabo wygląda ale równie słabo będzie wyglądało jak pod kościołem/ w kosciele będzie stał tłum ludzi w kurtkach, marynarkach a tutaj taka gwiazda wyletniona :D




malutenka

Cytat: Kasia w 26 Kwi 2018, 12:08:21
Ja wiem, że to słabo wygląda ale równie słabo będzie wyglądało jak pod kościołem/ w kosciele będzie stał tłum ludzi w kurtkach, marynarkach a tutaj taka gwiazda wyletniona :D




o to to :D Poza tym za skarby świata nie poświęca się komfortu cieplnego dla wyglądu :D

inkageo

To wtedy płaszczyk, jeżeli faktycznie 13 stopni i deszcz.
Imagine there is no hate

wrobelek0403

Cytat: malutenka w 26 Kwi 2018, 12:11:19
o to to :D Poza tym za skarby świata nie poświęca się komfortu cieplnego dla wyglądu :D

Ja tez, bez jaj :D

A moze ramoneska?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Przy takich rozkloszowanych dołach każda góra wygląda źle i pogrubia fest. Wtedy już lepiej coś długiego założyć.
Imagine there is no hate


golinda

Cytat: wrobelek0403 w 26 Kwi 2018, 11:34:09
inkageo, ale plecy sa w tej kiecce.

a może przypomnimy sobie wszystkie nasze sukienki ślubne, hę? która tak znowu zasłaniała plecy czy dekolty, stojąc tuż pod ołtarzem? :D


golinda

Cytat: Justynna w 26 Kwi 2018, 12:58:55
golinda, wygląda fajnie, szkoda tylko, że poliester

no właśnie. tamta była z fajnego materiału.

napisałam maila do Tatuum. Nie pierwszego zresztą :D Poprzedniego im napisałam, że szyją za krótkie koszule, jak na dzieci :D

wrobelek0403

golinda, ja mialam welon :P

A na powaznie, kwestia nastawienia. Jesli marax uwaza ze powinna miec cos na ramiona bo bedzie sie czula zle, to trzeba jej cos znalezc i juz.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login