Wiosna/ Lato 2018

Zaczęty przez mayagaramond, 11 Lut 2018, 12:24:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

A poza tym w Tatuum jest akcja, że jak się odda siatkę starych rzeczy do recyklingu, to jest 20% rabatu

Oddałam bluzkę i stanik ktore miałam na sobie, bo jak to zobaczyłam w lustrze, to aż mnie zemdliło.

fasolka1980

golinda - szkoda, ze ta ostatnia bluzka nie zachwyca jakością, bo chyba najlepiej lezy z tych wszystich rzeczy. Te wszystkie sukienki - nieeee...

golinda

Cytat: fasolka1980 w 25 Kwi 2018, 14:11:59bluzka nie zachwyca jakością, bo chyba najlepiej lezy z tych wszystich rzeczy.

ona jest bardzo luźna. nie widać na tym zdjęciu. XS byłaby za mała. Ja już mam sporo bluzek w tym fasonie i ich nie noszę.

golinda

Nad sukienkami się nie zastanawiam :) Wstawiłam, żeby pokazać ofertę :D
Jedynie tej w paski żałuję.

Konwalia, pytałaś o dobrą bawełnę. W Tatuum mają bardzo fajną.

inkageo

Najbardziej podoba mi się ta granatowa, czemu jej nie chcesz? Trochę za duża?
Imagine there is no hate

golinda

Cytat: inkageo w 25 Kwi 2018, 17:34:06
Najbardziej podoba mi się ta granatowa, czemu jej nie chcesz? Trochę za duża?

to 34... oni mają strasznie dziwną rozmiarówkę.

jest trochę duża, luźnawa i ten granat jest bardzo ciemny. słaba na lato chyba...

inkageo

Ładna, z klasą, fajny dekolt. Nie masz białego kota, więc kolor ok :D
Imagine there is no hate

golinda

Cytat: inkageo w 25 Kwi 2018, 17:49:55
Ładna, z klasą, fajny dekolt. Nie masz białego kota, więc kolor ok :D

ja nie, ale koty sąsiadów się wykładają na naszych tarasowych kanapach :D

gdyby była trochę mniejsza. ja nie potrzebuję wielkiej klasy ;) chcę sukienki typowo weekendowej, do płaskich sandałków etc.

OlaFasola

Cytat: inkageo w 25 Kwi 2018, 17:34:06
Najbardziej podoba mi się ta granatowa, czemu jej nie chcesz? Trochę za duża?

Też mi się podoba ta granatowa

Justynna

Też mi się podoba ta granatowa sukienka. Ładnie leży.  Biała koszulka bardzo fajna i bluzka też :)

niewiemjaka

Szkoda tej w paski, bo fajna
Bluzka biala tez
Ale ta granatowa mi nie leży cos do Ciebie nie pasuje, taki troche fartuch :knuje:

golinda

no mi też pasiaka żal
pewnie przeróbka by za dużo kosztowała


magdalinska

swietna ta w paski! ja własnie taka potrzebuje

mayagaramond

Cytat: golinda w 25 Kwi 2018, 19:01:17pewnie przeróbka by za dużo kosztowała

to by bylo szycie prawie nowej kiecki, szkoda czasu i pieniedzy.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Ja bardzo lubie ciuchy Tatuum tylko wlasnie trzeba trafic z rozmiarem. Kiecka fajna, moze se pojde zmierzyc.
A bawelniane tsirty od nich to mam z 10 lat. Ostatni etap to pizama lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Wrobel, zmierzyc mozesz ale wierzaj mi iz takze sie w niej utopisz ;)

wrobelek0403

golinda, szkoda. Kupilam sobie jesienia taka troche dresowke i jest super. Niby bawelniana ale nie luzacka. Nawet do pracy w niej chodze.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Napisze do nich stosownego maila. Moze uszyją XS :)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

#620
Przyszła


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Jestem po dyżurze wiec minę mam straszna

marax

Mi się podoba jest pięknie uszyta i będzie pasować tutaj 😂

Kasia

Marax, bardzo ładnie wyglądasz :thumbup: