Wiosna/ Lato 2018

Zaczęty przez mayagaramond, 11 Lut 2018, 12:24:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 21 Kwi 2018, 22:14:47
golinda, no niew eim, byłam, mierzyłam i wg mnie wyglądam jak woźna...

Czyli dobrą mam wyobraźnię :D
I za slaba zeby wyobrazic sobie w tym samą siebie ;)

marax

Mi się podoba właśnie kolor krój i wszystko :)

konwalia

Wróbel na rower,  balkon, piknik itp

A ja kupiłam baldresówę i już ją kocham

mayagaramond

#578
wrobelek0403 moze. A jak chcesz byc mniej dresowa, ta zaloz bardziej elegancka gore (np. biala koszule).

Mam dzis w pracy spodnie na gumce, materialowe, w prazki. Dawno temu je kupilam, nawet nie pamietam gdzie. Uwielbiam je, sa takie wygodne.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

mayagaramond, o wlasnie. Ja mam jedne na gumce w pasie i z kantem. Welniane. Ale nogawki maja proste. Widzialam gdzies jasnoszare materialowe z gumkami w kostkach. Teraz bym kupila do pracy, niestwty nie pamietamn gdzie je widzialam....
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: wrobelek0403 w 22 Kwi 2018, 09:44:01Widzialam gdzies jasnoszare materialowe z gumkami w kostkach.

Moja sa wlasnie w takim stylu, ale ja mam je juz od dawna.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

niewiemjaka

Ja mam jedne spodnie szare eleganckie material, a w pasie na gumce, kieszenie na zamki, podwiniete, sa zajebiste, wszyscy o nie pytaja, a sa z najtanszej sieciowki lol

ishka82

wrobelek0403, spodnie bardzo ok, na rower, weekend i na luzie :) ja do moich ostatnio załozyłam nieco ładniejszą bluzkę i żakiet szary dresikowy i było super! tak casualowo :)

ishka82

wrobelek0403, przymierz sobie może te co ja mam z re ;) ale te też są ok!

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82


wrobelek0403

ishka82, w tych Twoich ten sznurek mnie nie przekonuje. Ale same spodbie fajne. Tu ich nie widzialam niestety.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Potrzebuję dobrej jakości gładkie T-shirty.  Mam od roku ze stefanela i zaczyna być widać zużycie.  Polecicie coś?

golinda

W HM jest jakis premium jedwab/bawelna
Porzadne sa w GAP i Benettonie

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

Polecam sushi koszulkę z pull&bear , całe 29 pln, materiał porządny. Juz uwielbiam ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

hahaha i ktoś mi mówi, że pachlapane farbą spodnie są nastolatkowe! :D to ta koszulka jest gimbazowa w takim razie :D

dragonfly

Cytat: golinda w 25 Kwi 2018, 08:02:31
hahaha i ktoś mi mówi, że pachlapane farbą spodnie są nastolatkowe! :D to ta koszulka jest gimbazowa w takim razie :D
Hahahaha

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: golinda w 25 Kwi 2018, 08:02:31
hahaha i ktoś mi mówi, że pachlapane farbą spodnie są nastolatkowe! :D to ta koszulka jest gimbazowa w takim razie :D
bla bla ;P przynajmniej czysta, a nie jak z budowy ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

przecież jest cała upierdolona sushi :D

szelma

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 24 Kwi 2018, 22:11:09Polecam sushi koszulkę

Kup sobie do tego ramenowe skarpetki :D Ja posiadam oczywiście :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zwierzatko_mojej_mamy

szelma, nad skarpetami zapanuję koło jesieni, teraz odmawiam :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

Byłam wczoraj na stronie Tatuum i zaciekawiło mnie parę rzeczy, więc wstąpiłam tam dzisiaj.

Poniżej bluzka, którą kupiłam i sukienka, ktorą bym chciała, gdyby była lepiej uszyta - dół jest ok, z tyłu fajnie leży, nie opina mocno, ale też nie wisi. Materiał bardzo porządny, mięsista, przyjemna bawełna, idealna na sukienki, nie sztywna, nie cienka, ładnie się układa, no ale co z tego skoro dół S (XS nie ma w ogóle z tych sukienek), a góra jak L. Nawet ekspedientka powiedziała, że mierzyła te sukienki i normalnie nosi L, a spokojnie góra S byłaby na nią dobra.

Strasznie żałuję tej kiecki, bo przydałaby mi się bardzo na codzienne latanie.

golinda

Zmierzyłam dodatkowo parę innych ;) Oczywiście żadna nie znalazła się w koszyku, choć przyznam że do tej z plisami na dole mam słabość. Mam taką granatową i od Damki dostałam jeszcze różową, ale oddałam Ince, bo była na mnie za mała.

Ostatnia bluzka to TS. Jakoś mnie nie powaliła za 99zł. Gdyby kosztował 39 to bym kupiła ;)