Autor Wątek: Wiosna/ Lato 2018  (Przeczytany 13570 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Odp: Wiosna/ Lato 2018
« Odpowiedź #425 dnia: 16 Kwi 2018, 12:19:52 »
ja wczoraj widziałam w filharmonii babkę w super sukience, lekkiej zwiewnej, kolorowej, do trampek ją miała. żałuję że nie zapytałam gdzie zanabyła!
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #426 dnia: 16 Kwi 2018, 17:58:59 »
ta mi wpadła w oko. chcę coś za kolano. nie podobają mi się już moje kolaniska.

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
niestety w większości sukienek tej długości wyglądam żałośnie.

co robić? spodnie nosić całe lato?

szelma

« Odpowiedź #427 dnia: 16 Kwi 2018, 18:02:34 »
1. Absolutnie potrzebujesz takich pięknych klapeczków, jak ta pani ma!
2. Taka długość jest do dupy a nie za kolano.
3. Na lato zakochaj się ponownie w swoich kolanach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

« Odpowiedź #428 dnia: 16 Kwi 2018, 18:12:41 »
3. Na lato zakochaj się ponownie w swoich kolanach

właśnie dzisiaj chodziłam w sukience przed kolano i w trampkach i ilekroć widziałam się w lustrze, byłam zdegustowana
do obcasów jeszcze ujdą, ale na płasko fuj.

golinda

« Odpowiedź #429 dnia: 16 Kwi 2018, 18:13:29 »
szelma, no własnie, wszędzie są długości do dupy. ani do połowy łydki, ani za kolano. takie wory pokutne

szelma

« Odpowiedź #430 dnia: 16 Kwi 2018, 18:14:40 »
Oj tam, modelką kolan chyba ambicji być nie masz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj To daj im żyć i oddychać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A jak nie to kolano-burkę musisz nabyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wiesz, co jest zaraz za kolano? Szorty bojówki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Polecam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #431 dnia: 16 Kwi 2018, 18:16:21 »
Szorty bojówki  Polecam

potrzebuję kiecki. łatwiejszy dostęp i wietrzenie - you know Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #432 dnia: 16 Kwi 2018, 21:07:40 »
nie, ta dlugość jest typowo starobabowa

o co chodzi Ci z kolanami?

justynaaaa2

« Odpowiedź #433 dnia: 16 Kwi 2018, 22:07:59 »
kupiłam dziś najwygodniejsze jeansy świata Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nic nie opina, nie ciśnie
dziury to jednak dla mnie zbyt wiele ale ten obniżony lekko krok i luźne nogawki, rewelacja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #434 dnia: 16 Kwi 2018, 22:09:12 »
justynaaaa2, super, gdzie to? chcę już, mam jedne takie lekko wisielcze i kocham - szerze w kolanach, łydkach, kostkach, chyba wywalę wszystkie rurki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

doda

« Odpowiedź #435 dnia: 16 Kwi 2018, 22:09:53 »
ale super wyglądasz!!

justynaaaa2

« Odpowiedź #436 dnia: 16 Kwi 2018, 22:29:28 »
dzięki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy, reserved
wg symbolu na metce to te Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 16 Kwi 2018, 22:34:59 wysłana przez justynaaaa2 »

Angie

« Odpowiedź #437 dnia: 16 Kwi 2018, 22:31:20 »
Justa ale super w nich wyglądasz !

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #438 dnia: 16 Kwi 2018, 22:33:45 »
justynaaaa2, które? :>

justynaaaa2

« Odpowiedź #439 dnia: 16 Kwi 2018, 22:35:19 »
zapomniałam linka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #440 dnia: 16 Kwi 2018, 22:43:06 »
justynaaaa2, dzięki, przejdę się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bosz, i te baby tez mają te kapcie z lat 20 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #441 dnia: 16 Kwi 2018, 23:25:23 »
Ale świetne! I buty modelki też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #442 dnia: 16 Kwi 2018, 23:34:22 »
I buty modelki też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #443 dnia: 17 Kwi 2018, 06:20:02 »
Justa, swietne wyglądasz!!!!

mobka

« Odpowiedź #444 dnia: 17 Kwi 2018, 06:52:48 »
Justynaaa i mówisz, że w sukienkę z Zary nie wchodzisz? Super te spodnie, chyba zamówię. Żeby wam pokazać, jakie ja mam nogi z dupy, na 99% mi będą wszystko opinac.
Jaki rozmiar masz?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #445 dnia: 17 Kwi 2018, 07:10:57 »
justynaaaa2 świetnie wygladasz!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

justynaaaa2

« Odpowiedź #446 dnia: 17 Kwi 2018, 07:34:27 »
dzięki dziewczyny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka mam 36, mierzyłam 34, zapięłam się niby ale wyglądały o wiele gorzej, były bardziej opięte i mniej wygodne, coś jak na modelce a wg mnie one fajniejsze są takie lużne i nizej opuszczone Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #447 dnia: 17 Kwi 2018, 08:18:39 »
Uwielbiam takie firanki, ale wyprzedana:

Kasia

« Odpowiedź #448 dnia: 17 Kwi 2018, 08:33:34 »
Justa, w ogóle bym na te spodnie nie zwróciła uwagi patrząc na stronę www. Modelki bardzo słabo w nich wyglądają, takie na siłe starodawne spodnie.
Na Tobie świetnie! i te podwinięte nogawki to właśnie idealna stylizacja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #449 dnia: 17 Kwi 2018, 09:53:25 »
kupiłam dziś najwygodniejsze jeansy świata Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nic nie opina, nie ciśnie
dziury to jednak dla mnie zbyt wiele ale ten obniżony lekko krok i luźne nogawki, rewelacja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tez się do dziur nie umiem przekonać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a obnizony krok i luźne nogawki są super wygodne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kiepsko się w nich na poczatku czułam, pomimo że odbicie w lustrze mi się podobało, ale tyle osób mnie skomplementowało i pytało gdzie takie superowe kupiłam, ze już noszę normalnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja mam dokładnie te Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj