Wiosna/ Lato 2018

Zaczęty przez mayagaramond, 11 Lut 2018, 12:24:41

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

malutenka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 10 Kwi 2018, 10:01:29, khem, to wątek wiosna/lato
no jesień zimę mam podbijać lol lol
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 10 Kwi 2018, 10:01:29ale świetna, fajne kolory i asymetria jajcarska
I cena!!! 450zł w naszym górskim sklepie, koło 1000 wszędzie poza nim.

golinda

W ogóle te spódnice sa dziwne i podobaja mi sie tylko na wieszakach.
Z trampkami zle, ze szpilkami tez, z balerinami ciotkowato. I góra jest problemem.

Tak że ja im mówię ostateczne dziękuję ;)

ishka82

dzisiejsze nieplanowane zakupy :)

ishka82


niewiemjaka

Bardzo fajne wiosenne zakupy! :)

inkageo

Imagine there is no hate

rubin04

Wiosennie! Kiecka skąd?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Cytat: rubin04 w 10 Kwi 2018, 21:08:14
Wiosennie! Kiecka skąd?
z małego butiku, to nie jest sieciówka ;) reszta to RE
kiecka gadała do mnie z wystawy jakieś 2-3 tygodnie temu, nie umiałam zapomnieć, pomimo że z wystawy znikła, więc poszłam w końcu zobaczyć czy jeszcze jest i ewentualnie przymierzyć ;)
spodnie takie jak te zielone zawsze chciałam, ale niestety nigdy nie trafiłam na pasujące na mnie ;) a do tych drugich muszę się przyzwyczaić, bo są takie luzackie i sportowe, z gumką w pasie, sznurkiem, plus gumki na nogawkach, nigdy takich nie miałam ;) bluzkę dobrałam, bo kolorowa i fajna i jakos od razu mi się spodobała :) koleżanka, co poszła na zakupy z premedytacja kupiła mniej :P a ja pozostaję w szoku, bo bywam w tych sklepach i nie ma nic, albo mi nie pasuje, a tu tak weszłam dla towarzystwa i nagle wszystko fajne ;)


wrobelek0403

piekny kolor, taki wiosenny :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda


magdalinska

dzinsy z RE? fajne, musze isc zmierzyc, bo chyba dobrze leza. Kja w rurkach wygladam fatalnie, moze w tych bedzie w miare ok :)

ishka82

magdalinska, tak, w RE :) Szukaj brzydactw tam gdzie ciuchy sportowe lol

magdalinska



ishka82

dzięki dziewczyny :) fajnie, że Wam się podoba :)

inkageo

Mi się w RE trochę rzeczy teraz podoba, zapisałam sobie na liście, myślę w niedzielę sobie podskoczę pomierzyć, a tu kurde znowu niedziela bez handlu.. Niech ich szlag trafi! Zasrańcy!
Imagine there is no hate

wrobelek0403

inkageo, jedz w sobote. Aczkolwiek podzielam Twoje uczucia...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

inkageo, jak Ci się nosi te luźne spodnie? Bo ja dziś założyłam i czuję się...dziwnie 😜 chociaż niby w lustrze podoba mi się to co widzę 😉😊

inkageo

Wróbelku ja w soboty pracuję i zwykle pod wieczór to już mi się nie chce, a podejrzewam, że będą też tłumy, kolejki do przymierzalni, kas.. Ja się wtedy łatwo zniechęcam, w niedzielę jak się wyśpię to mam większą cierpliwość :D

Ishka mi się nosi świetnie te luźniejsze spodnie, nie mam ochoty ich zdejmować.
Imagine there is no hate

wrobelek0403

#370
inkageo, nic na razie nie zrobimy wiec jakos trzeba sie przetasowac. Mnie sie zdarza pracowac w niedziele z trgo powodu. No coz, chyba nie taki byl cel ustawodawcy lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

ishka82 kiecka swietna! Piekny kolor.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

inkageo, a jakbyś w sobotę poszla o 10 na szmaty a potem dluzej popracowała? Wiem ze to wczesna pora dla Ciebie w weekend ale cel jednak uświęca środki ;)