Wiosna/ Lato 2018

Zaczęty przez mayagaramond, 11 Lut 2018, 12:24:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

konwalia, cos te bluzy znikaja z TKMaxx :knuje: ostatnio to juz nic prawie nie bylo.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Na mnie blokery średnio działają, no i też potrafią dziko podrażniać, choć stosuję na zupełnie suchą skórę, i nigdy po goleniu.
P. też używał, po jakimś czasie przestało na niego działać. W efekcie latem potrafi mieć z sobą mokre chusteczki, dezodorant i... koszulkę na zmianę. Bo głupio mu "dawać" ludziom zapachem potu - krępująca sytuacja :/
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

calla

Ja też polecam bluzy Naketano.

I tak jak kiedyś już pisałam, firma się zwija od nowego roku. Także róbcie zakupy ;)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

konwalia

Pierzecie je w pralkosuszarce? Czy coś się dzieje z tymi skórzanymi metkami?

OlaFasola

Cytat: konwalia w 27 Mar 2018, 06:50:52
Pierzecie je w pralkosuszarce? Czy coś się dzieje z tymi skórzanymi metkami?
Ja piorę w pralce, suszę w suszarce. z metkami nic się nie dzieje.

marax

Cytat: OlaFasola w 27 Mar 2018, 08:55:11
Ja piorę w pralce, suszę w suszarce. z metkami nic się nie dzieje.
Ja tez i nic się nie dzieje kocham je

golinda


wrobelek0403

cos Wam wyznam, od konca grudnia nie kupilam zadnej szmaty :D

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Cytat: wrobelek0403 w 29 Mar 2018, 19:31:45
cos Wam wyznam, od konca grudnia nie kupilam zadnej szmaty :D


wow!

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: wrobelek0403 w 29 Mar 2018, 19:31:45
cos Wam wyznam, od konca grudnia nie kupilam zadnej szmaty :D


e tam, a sportowe? :>  jeśli sportowe się nie liczą (bo kupiłam sobie na wyprzy w zalandzie 2 staniki, 2 koszulki i legginsy) to ja sobie ciucha nowego to chyba z rok nie kupiłam lol lol jedne buty jesienią, bo nie miałam już w czym chodzić. tyle.

a nie, przepraszam, kupowałam spodnie, koszulę i buty na pogrzeb dziadka w sierpniu ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, no chcialam te bluze, ale odesłałam, wiec w sumie nic :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

to nie jest wątek, czego się nie kupuje, tylko co się kupuje lol

damka

właśnie :) ja mam znów faze na kupowanie :)

callja

Cytat: wrobelek0403 w 29 Mar 2018, 19:31:45
cos Wam wyznam, od konca grudnia nie kupilam zadnej szmaty :D
A wiesz, ze ja chyba też??
A nie, sorki, w lutym kupiłam sobie ciepłą tunikę i rękawiczki!!
O :D
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

ddu

dziewczyny, jak jak zwykle przeglądam 10 stron wstecz ;)
też unikam "Sztucznych" rzeczy, zwłaszcza poliestru (choć w ramach przeprosin z Reserved kupiłam sobie sztuczną zieloną plisowaną spódnicę), bo myślę, że ta chemia tak blisko ciała to niedobrze ;)   (tak wiem, bawełna też chemiczna, najlepiej kupować organiczną, ale nie jest to latwe)

natomiast: antyprespiranty/bolkery. nie boicie się tego aluminium?

golinda

ddu, na mnie nie dzialaja antypersp. eko. Rozważam botoks

ddu

na mnie antyprespiranty eko tez nie :(
miałam raz sam kryształ, kt kupiłam w Berlinie i on działał, kupiłam w Polsce i lipa

dragonfly

Cytat: ddu w 03 Kwi 2018, 15:01:54
na mnie antyprespiranty eko tez nie :(
miałam raz sam kryształ, kt kupiłam w Berlinie i on działał, kupiłam w Polsce i lipa
Babcia dobrze mówiła, ze te rzeczy zachodnie lepsze są lol

errata

Cytat: ddu w 03 Kwi 2018, 10:36:59natomiast: antyprespiranty/bolkery. nie boicie się tego aluminium?

nie specjalnie. Nie używam tego każdego dnia ;)

malutenka

Cytat: ddu w 03 Kwi 2018, 10:36:59(choć w ramach przeprosin z Reserved kupiłam sobie sztuczną zieloną plisowaną spódnicę
czy taką? http://www.reserved.com/pl/pl/tk141-76x/ladies-skirt
ja ją dzisiaj zamówiłam, jeszcze mi się na strefie kod rabatowy -20% wyświetlił :)

golinda

fajna, pokażcie się w niej :)

wrobelek0403

ja sie od czasow podstawówki nie moge przekonac do plis. Tak mi je spodnica od mundurka obrzydziła lol A szkoda, bo na innych ładnie :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Ja mam czarną która bardzo lubię, wygrzebaną w jakimś ciucholandzie, teraz ta druga będzie. Dla mnie tylko takie albo szyte z koła, jak założę ołówkową to po kilku godzinach mam rozdarcie do połowy dupy bo za duże kroki robię.

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 05 Kwi 2018, 21:07:01
ja sie od czasow podstawówki nie moge przekonac do plis. Tak mi je spodnica od mundurka obrzydziła lol A szkoda, bo na innych ładnie :)

mam to samo! na innych lubię, sama nie założę!

zwierzatko_mojej_mamy

ja się ostatnio wciągnęłam w "zagadki kryminalne panny Fisher" - serial, jest na netflixie - lata 20, bosz, bosz, jak mi się tam wszystko (oprócz butów) podoba, poważnie rozważam spódnice i sukienki oraz spodnie z wysokim stanem lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl