Wiosna/ Lato 2018

Zaczęty przez mayagaramond, 11 Lut 2018, 12:24:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

wiskoza, poliester i wszystko inne może być lepszej lub gorszej jakości ;) ja nawet z poliestrem się przeprosiłam i mam kilka bluzek i są ok, nie pocę się w nich bardzo, a lata temu poliester, to było zło totalne ;)

niewiemjaka

ja mam jakieś rzeczy z wiskozy, jest ok, ale tez nie mam problemow z poceniem

konwalia

Ale wiskoza to nie materiał sztuczny tylko syntetyczny otrzymywany z celulozy

niewiemjaka

wiskoza jednak dla mnie sklania sie bardziej w strone sztucznych, chociaz niby pozyskiwana z roslin/ z celulozy, ale do jej produkcji uzywa sie tyle chemikaliow, ze ...
na pewno lepsza niz calkowicie sztuczne

konwalia

Cytat: ishka82 w 21 Mar 2018, 12:18:28
wiskoza, poliester i wszystko inne może być lepszej lub gorszej jakości ;) ja nawet z poliestrem się przeprosiłam i mam kilka bluzek i są ok, nie pocę się w nich bardzo, a lata temu poliester, to było zło totalne ;)
Ja mam kiecki z taranko i poza jedną nic się z nimi nie dzieje.

Za to sukienkę z hexeline z wełny i marelle z lnu wywaliłam, bo z czasem się skurczyly

konwalia

Cytat: niewiemjaka w 21 Mar 2018, 13:01:59
wiskoza jednak dla mnie sklania sie bardziej w strone sztucznych, chociaz niby pozyskiwana z roslin/ z celulozy, ale do jej produkcji uzywa sie tyle chemikaliow, ze ...
na pewno lepsza niz calkowicie sztuczne
To samo dotyczy produkcji bawełny

niewiemjaka

konwalia no ale jest różnicą pomiędzy bawełną a wiskoza jednak, nie? w samej funkcjonalności tej tkaniny

mowie za siebie, moje ciało odczuwa w ten sposób od bardziej naturalnego do bardziej sztucznego: bawełna ---> wiskoza->poliester
dla mnie wiskoza jest gdzies pomiedzy ale blizej sztucznosci, pod katem odczuwania

errata

niewiemjaka, mam podobnie z tym odczuwaniem :)

inkageo

Ja się pocę również w bawełnie :D To jest okropne..
Imagine there is no hate

ishka82

Cytat: inkageo w 21 Mar 2018, 13:31:34
Ja się pocę również w bawełnie :D To jest okropne..
ja też lol ale to nieporównywalne do pocenia w poliestrze ;)

golinda

Cytat: inkageo w 21 Mar 2018, 13:31:34
Ja się pocę również w bawełnie :D To jest okropne..

ja też. we wszystkim. nienawidzę tego i rozważam botoks pod pachy. to nie śmierdzi ale moknie. okropność.

golinda

Cytat: inkageo w 21 Mar 2018, 11:09:16
Ale wiskoza też bywa różnej jakości. Ta moja kolorowa żółta koszula z wólczanki to chyba wiskoza, absolutnie nic się z nią nie dzieje i ten materiał się nigdy nie skudłaci, jest gładki.

no właśnie. ja mam kilka bluzek z MD z wiskozy i nie kumam jak to miałoby się zmechacić

wrobelek0403

Ja tam lubie wiskoze. Jest taka gladka w doryku i chlodna w lecie :D

Porzadna jakosciowo bawelna kosztuje teraz kupe kasy, ta z sieciowek po paru praniach jest na szmaty. To wole wiskoze. Tatuum ma fajne bluzki z wiskozy. Ladnie sie piora i prasuja.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

A na pocenie polecam Antidral. W lecie 2x w tygodniu, w zimie nawet raz na noc. Nic siw nie poce :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Mnie po tych wszystkich etiaxilach, antidralach koszmarnie pieką i swędzą pachy, zwykle noc mam z głowy, nie mogę zasnąć, a kupuję tylko te do skóry wrażliwej i nie golę się tego dnia. Teraz mam bloker z ziai, działanie identyczne, różnica w cenie wielka.
Latem zauważyłam, że jak stosuję bloker pod pachami, to poci mi się dekolt i plecy... Cudownie :D To już nie wiem co gorsze ;)
Imagine there is no hate

wrobelek0403

inkageo, ja mam taka metode ze po posmarowaniu susze pachy suszarka. 2 minuty zeby przeschlo. Kolezanka mi podrzucila i pomaga.

Na mnie zaja nie dziala. Natomiast etiaxilu nie moge, za silny. Antidral lagodniejszy.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: inkageo w 21 Mar 2018, 15:26:48Mnie po tych wszystkich etiaxilach, antidralach koszmarnie pieką i swędzą pachy, zwykle noc mam z głowy

mam to samo

errata

Ja używam etiaxilu i dla nie super. W tej chwili wystarczy, że raz na miesiąc użyję. W lecie może dwa razy w miesiącu i jest ok. Dla mnie to jest wybawienie.

ishka82

Cytat: inkageo w 21 Mar 2018, 15:26:48
Teraz mam bloker z ziai, działanie identyczne, różnica w cenie wielka.
tez tego używam

zwierzatko_mojej_mamy

jeśli chodzi o zapach, od roku używam tego i kocham, nie wpływa na wilgotność, ale na to nie narzekam:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,99128,dermedic-antipersp-r-dezodorant-antyperspiracyjny-roll-on-do-ciala-nowa-wersja.html
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

o, po przeczytaniu opinii z wizażu, to jednak może on wpływa na wilgotność, tylko ja nie mam z tym problemu przed, to i po nie mam ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

elve

możecie polecić sportową bluzę z kapturem? najchętniej na suwak/rozpinaną

konwalia

Naketano. Choć mam 3 wciagane i poluję na rozpinaną

malutenka

Cytat: inkageo w 21 Mar 2018, 15:26:48atem zauważyłam, że jak stosuję bloker pod pachami, to poci mi się dekolt i plecy... Cudownie
i twaarz i dłonie i stopy. Najchętniej cała bym się wykąpała w blokerze.

magdalinska

miałam bloker apteczny i ziai. Masakra, myslalam ze sie zadrapie
nie wiem co mnie podkusiło, bo nie mam problemu z nadmiernym poceniem. A obecnie najulubieńsza sukienka to 100% poliester  :)