Wiosna/ Lato 2018

Zaczęty przez mayagaramond, 11 Lut 2018, 12:24:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

buty żółte za małe i mają na żywo brzydki kolor. szkoda, bo dobrze się czuję na takiej podeszwie

ddu

hej, ja się obłowiłam w Wietnamie
tyle ciuchów kupiłam, co normalnie przez rok....
między innymi męską marynarkę i spódnicę tamtejszej mniejszości etnicznej Hmongów (spódnica wyszywana, granatowo-czarna, z kilkoma kwiecistymi wstawkami, marynarka czarna,  z konopii z takimi metalowymi ozdobami),
a do tego kilka ciuchów od tamtejszych krawców/projektantów, między innymi jedwabną bluzkę, inspirowaną tradycyjnymi wzorami...
generalnie wszystko za grosze, szyte nie w fabrykach tylko na miejscu, a jeszcze mam poczucie, że wsparłam miejscowych. więc idealnie :)

inkageo

Imagine there is no hate

ddu

no, tak sobie pomyślałam, próbując opisać :)

tak, będę się fotografować :D

callja

Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zuzia

mayagaramond,
ślicznie

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Imagine there is no hate

golinda

butów żółtych nie ma, ale jest kurtka

wzięłam ją, tylko czy ona jest mi potrzebna? ;)

mika

Może nie jest, ale jest świetna! Skąd?

golinda


mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

dobra, zostawiłam. już zresztą nie mogłabym oddać, bo ubrudziłam :D
ale fajnie się w niej czuję, wiosennie. pragnę jak kania dżdżu!

inkageo

A tu anomalnie zimny marzec idzie ;)
Imagine there is no hate

golinda

zimową kurtkę założyłam w tym sezonie kilka razy. jest mi w niej za gorąco ;)

ddu


ddu


ddu

 I jedną sukienkę w Reserved, co mi się długo nie zdarzyło, ale zaczęli produkować w Polsce, sesja jest super, więc po latach weszlam do sklepu http://www.reserved.com/pl/pl/woman/check/recommended/stripes/st303-55x/tie-waist-shirt-dress

inkageo

Ddu super zakupy, chętnie bym kupiła tą sukienkę, majtek nie widać? Nie prześwituje? Nie gniecie się?
Jakoś nie mogę koszulowej upolować od kilku lat.
Imagine there is no hate

ddu

Jeszcze nie miałam okazji sprawdzić, założę specjalnie dla Ciebie i dam znać :)

ishka82

ddu, czaderskie zakupy :) szczególnie marynarka i sukienka :)

ddu