Wiosna/ Lato 2018

Zaczęty przez mayagaramond, 11 Lut 2018, 12:24:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Imagine there is no hate

callja

Cytat: marax w 10 Mar 2018, 21:16:33
absolutnie żaden pacjent nie podejrzewa ze moge być lekarzem lol lol
Kamuflaż musi działać!!
A worek świetny :)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

marax

TAK CZAS oczekiwania na wyniki zaczyna wynosić 8 tygodni więc ja w fartuchu branżowym się nie poruszam

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

#154
a to biegnę po kartofle http://www.pandragon.com.pl/product.php/1,290/20992/TORBA-LAS-TORBAS-KARTOFLE.html, Matka za każdym razem wpada w spazmy  :rotfl:

wrobelek0403

marax, swietna, chyba soboe kupie :D w sam raz do pracy lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

doda, ja wiem, CO moglabym w niej nosic lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

#157
Cytat: doda w 10 Mar 2018, 21:55:07
A co Ty nosisz w tej torbie?
kartofle lol Stara portfel kluczkyki fartuch jedzenie ksiązki zakupy po pracy wszystko. Takie mi podwyżki dali ze mnie na nowego wittchena nie stać

marax

Moja robota to połączenie pracy informatyka z krytykiem sztuki. Oceniam obrazy. Nie muszę być ubrana elegancko.


justynaaaa2

Justynna, ja wtedy jak wrzuciłaś linka do tych promocyjnych NB to też je kupiłam, super są :) myślę że całą wiosnę w nich przechodzę

callja

Cytat: doda w 10 Mar 2018, 22:09:11Ja wiem ale dlaczego nie nosisz normalnej dużej skórzanej torebki? :D

Serio pytam. W ogóle nie nosisz torebki?
Ja zawsze mam torbiszcze oprócz (tak, DUŻEJ!!) torebki. Nuty, kubek termiczny, książka, płyty na wykład, takie tam - to serio w torebce, nawet zacnej Wittchence, nie ma szans się zmieścić. Zwłaszcza, że ja nie trawię szoperek lol lol
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /


marax

Noszę noszę ale ta jest dodatkowa najczęściej bo mam jak callja fartuch ksiązki pieczatki bloczki buty do pracy nr 3 którą zazwyczaj mam po pracy nr 2 .............

ishka82

Cytat: marax w 10 Mar 2018, 22:02:04
Moja robota to połączenie pracy informatyka z krytykiem sztuki. Oceniam obrazy. Nie muszę być ubrana elegancko.
iluvu


inkageo

Trochę za duże to rozcięcie
Imagine there is no hate

dragonfly

A do grubych rajt? Raczej rzadko będę się już lansować z gołymi nogami lol lol

inkageo

Imagine there is no hate


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

rubin, przymierz, ale wg mnie będzie poszerzał dupę
te modelki mają w biodrach tyle co nasze nieletnie córki


marax

Dania ekstra na pewno odgapie ten pomysł na wieszanie czapki lol