Autor Wątek: Wiosna/ Lato 2018  (Przeczytany 16389 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rubin04

Odp: Wiosna/ Lato 2018
« Odpowiedź #100 dnia: 06 Mar 2018, 07:35:02 »
Konwalia, ale wiszace czy na sztyft?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #101 dnia: 06 Mar 2018, 07:35:55 »
Bo w Aparcie maja duuuzo wzorów,  bałwanki kupowalam u nich

konwalia

« Odpowiedź #102 dnia: 06 Mar 2018, 08:18:45 »
Wiszące i duże

Kasia

« Odpowiedź #103 dnia: 06 Mar 2018, 09:04:06 »
Wiszące i duże
a muszą być porządne czy raczej na jedno wyjście?
bo może ktoś bawiący się w biżuterie hand made by ci zrobił Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #104 dnia: 06 Mar 2018, 09:16:06 »
Na wielki tydzień i 3 "śniadania "
Z modeliny nie chcę

wrobelek0403

« Odpowiedź #105 dnia: 06 Mar 2018, 09:39:05 »
konwalia, szukaj na pakamerze i dawandzie. Teraz powinien byc wybor.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

Kasia

« Odpowiedź #106 dnia: 06 Mar 2018, 09:43:04 »
Z modeliny nie chcę
OMG nawet o tym nie pomyślałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

chodziło mi o bardziej poważne hand made, normalne, biżuteryjne ale nie tak szlachetne jak od jubilera Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #107 dnia: 06 Mar 2018, 09:52:12 »
Na dawandzie były właśnie kurczaki z modeliny

Kasia

« Odpowiedź #108 dnia: 06 Mar 2018, 10:25:50 »
z droższych to padora zawsze ma kolekcję wielkanocną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
stara kolekcja 2014 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tegoroczna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

są takie słupki do zawieszeniaa charmsa na kolczyku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dokładnie nie wiem jak to się montuje no i takie łądne to to wcale nie jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #109 dnia: 06 Mar 2018, 10:29:01 »
Konwalia
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #110 dnia: 06 Mar 2018, 10:44:03 »
konwalia, jak chcesz, to dam Ci namiar na moją bratową, ona fajne, pięknie wykończone rzeczy z koralików i sznurka robi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj teraz leży ze złamaną nogą, więc pewnie chętnie by Ci kolczyki wydziergała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj o, tu zerknij Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ewdomaga

« Odpowiedź #111 dnia: 06 Mar 2018, 11:19:23 »
wiszące, duże i nie z modeliny... trochę ciężko, bo przeważnie są małe, na sztyft lub z modeliny.
ale może coś takiego: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
lub też, jeśli nie zależy Ci na jakości (w sensie srebro itp.), to zrób sama w koralikarni, np. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zajączki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 06 Mar 2018, 11:24:52 wysłana przez ewdomaga »

zuzia

« Odpowiedź #112 dnia: 06 Mar 2018, 13:37:56 »
konwalia,
na BN w tesco były. nie to, że srebrne, bo na to nie licz, ale niektóre wyglądały przyzwoicie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #113 dnia: 06 Mar 2018, 14:25:50 »
konwalia, Rossmann co roku miewa kolekcje BN i Wielkanoc, może tam coś znajdziesz??

ishka, ciekawe rzeczy robi Twoja bratowa!! Podziwiam cierpliwość i precyzję, zwłaszcza te trójwymiarowe serduszka z koralików mnie ujęły Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

ishka82

« Odpowiedź #114 dnia: 06 Mar 2018, 14:42:25 »
callja, ona piękne i bardzo różne te rzeczy robi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i pięknie wykańcza, wszystko dopracowane w 100% Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Domi ma od niej dwie piękne opaski na włosy, gumki z ozdobami, klipsy, a teraz dostała piękną sówkę - wisior...podkradam i pożyczam, bo jest superowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na stronce to ma niewielka część swoich prac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #115 dnia: 06 Mar 2018, 14:51:15 »
ishka, dobrze wiedzieć, linkuj co jakiś czas, bo każda z nas to sroka i pewnie chętnie coś zamówi, nawet niekoniecznie dla siebie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A Twoja bratowa zarobi sobie, logiczne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Jeśli masz jakieś zdjęcia jej dzieł, to wklej, na pewno chętnie obejrzymy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Sutasze odkupione od zwierzątka każdorazowo budzą wrzask zachwytu moich studentek, a są z tych raczej prostych, niedużych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #116 dnia: 06 Mar 2018, 17:07:53 »
callja, ona robi na zamówienie, więc jak coś chcesz, to najlepiej napisać do niej i pogadać, a ona już coś wymyśli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj albo odnajdzie w swojej przepastnej szufladzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj teraz ma zadanie specjalne - prezent dla 8 letniej kociary Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj opaska albo co innego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie zapomnę, to wrzucę Wam w wolnej chwili Dominiki cudeńka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja tez muszę sobie coś u niej zamówić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #117 dnia: 06 Mar 2018, 18:05:24 »
ishka, kusisz, już zaczynam dumać o kolczykach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Których mi akurat nigdy z dużo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie noszę pierścionków, bransoletek wcale, naszyjniki rzadko, ale kolczyki mon amour Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #118 dnia: 06 Mar 2018, 19:47:41 »
wiszące, duże i nie z modeliny... trochę ciężko, bo przeważnie są małe, na sztyft lub z modeliny.
ale może coś takiego: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
lub też, jeśli nie zależy Ci na jakości (w sensie srebro itp.), to zrób sama w koralikarni, np. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zajączki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Te pierwsze super ale niedostępne

Mobka te wkręty za małe niestety

ewdomaga

« Odpowiedź #119 dnia: 06 Mar 2018, 20:01:05 »
konwalia ale tam jest napisane, że możesz zamówić podobne u twórcy. tyle, że nie wiadomo ile kosztują

konwalia

« Odpowiedź #120 dnia: 06 Mar 2018, 20:17:21 »
Napisałam i czekam na info

callja

« Odpowiedź #121 dnia: 06 Mar 2018, 20:28:49 »
konwalia, ładne te pisaneczki, dyskretne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #122 dnia: 06 Mar 2018, 20:35:15 »
konwalia, a skąd pomysł na pisankowe kolczyki?
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #123 dnia: 06 Mar 2018, 20:43:16 »
Na Mikołaja i wigilię w pracy ubralam opaskę z Mikołajem,  codziennie od Mikołajek do świąt miałam inny zestaw/kiecke z czerwienią, dobrze się bawiłam i było z jajem, więc teraz sobie wymyśliłam pisanki
« Ostatnia zmiana: 06 Mar 2018, 21:14:58 wysłana przez konwalia »

ddu

« Odpowiedź #124 dnia: 07 Mar 2018, 09:19:12 »
myślę, że warto znaleźć kogoś, czyja biżu się podoba na dawandzie albo pakamerze i poprosić o takie nietypowe kolczyki....

ta dziewczyna jest z Torunia, widziałam jej wyroby na kiermaszach, ładnie robi
myślę, że z pisankami na uszy też da radę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj