witam i ja :)

Zaczęty przez cumberland, 02 Sty 2008, 21:26:08

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cumberland

baaaaaaaardzo miła tu atmosfera na tym forum; tym milej powiedzieć mi więc oficjalnie DZIEŃ DOBRY wszystkim
na gazetowym forum jakoś jest tak bardziej anonimowo, a tutaj mam wrażenie jak w jednej rodzince :) jakbym siedziała w ulubionej knajpce i popijała dużą latte w gronie psiapsiółek
mam nadzieję, że ktoś dosiądzie się do mojego stoliczka, albo zaprosi do swojego hihi
pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny! ;-)

panikarola

witaj! dla mnie tez latte :)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

rubin04

Witaj.. Chyba trzeba odkopać wątek powita;lny - tam wiele dziewczyn wklejało swoje fotki, pisało co robią itp.
Tak czy inaczej witaj serdecznie :-)

I napisz koniecznie na jakim etapie jesteś: przed narzeczeńskim, narzczeńskim, po ślubnym, przygotowań do bycia mamą etc :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

witam witam kolejna psiapsiółkę  ;-)

przy naszym wielkim gadatliwym stoliku jeszcze wiele, wiele wolnych miejsc więc zapraszamy serdecznie
to ja może zamówie wodę - w koncu trzeba się pozbć tego brzuszka :)

Basia

Witam serdecznie

Ja też jestem "świeżynka"!
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

zwierzatko_mojej_mamy

cumberland,  witamy - znowu szybka strefowiczka - wczoraj dolaczyla, a dzisiaj juz latte popija :D tak trzymac !!! :D:D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Basia

Oj, ale mi tą latte zrobiłyście smaka...

:-P
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

rubin04

.Kasia, napisałaś "to ja może zamówie wodę" a ja oczywiście przeczytałam wódę.... Głodnemu chleb na myśli, tylko ze ja wódkę to raczej niechętnie, chyba ze w Rosji..

[ Dodano: 02-01-2008, 22:29 ]
Basia, cumberland, wejdźcie na strefę plot - podniosłam tam do góry watek "zapoznajmy się" - wrzucie coś o sobie w wolnej chili - no i najważniejsze - piszcie często!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Witamy witamy :mrgreen:

foszek

Witam, przekupilas mnie ta latte :-D

vobi

cumberland, Basia, czesc! Fajnie ze jestescie i zapraszamy do "gadania" :)

wrobelek0403

to ja ide po kawe, bo zaraz zasne nad klawiatura :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

witam i ja :)
Atmosfera jest tu wyjątkowa, bo w sosie własnym ;)

ishka82

Witam nowe koleżanki :-D Latte nigdy nie odmawiam ;-)  :mrgreen:

cumberland

dzięki za miłe powitanie  :-D   skoro od latte zaczęłam, to i przy nim pozostanę ;)

krótko o mnie na dzień dobry: faza przygotowawczo-przedślubna, razem od 5 lat, wspólnie zamieszkani, jeszcze bezdzietni, oboje przed trzydziestką (ale już niewiele..)
"Godzina 0" : 9.08.2008

tachogti

Cesc dziewczyny :D cumberland,  slub masz miesiac i 4 dni po mnie ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

emcia

Cytat: "cumberland""Godzina 0" : 9.08.2008

Ja tydzień po Tobie...bedziemy razem  panikować? :)


rilla

hm w jakim kościele bierzesz ślub?:) zakładam że w naszych pięknych Katowicach... Moja koleżanka też ślubuje tego dnia:D

czarnasia13

Witajcie cuberland i Basia. Cumberland my się chyba znamy z Katowickiego forum na gazecie  :mrgreen: dobrze że tu jesteś tam się już nic nie dzieje, a tutaj tyle że nadążyć nie mozna :-P

cumberland

czarnasia13, o! jak miło zobaczyć kogoś znajomego :) mam nadzieję, że rozwiały się już wszystkie Twoje wątpliwości dot. sali ;)
a co do gazetowej posuchy to zgadzam się z Tobą w pełni...

rilla84, w Mariackim

rilla

czyżbyś była z centrum?:) bo to moja parafia:D


rilla

nie, na Gawronów na Brynowie, to parafia babci narzeczonego i zależało jej żeby brać tam ślub. Hm nio i troszkę remont Mariackiego mnie przerażał:) Będzie gotów do sierpnia?:)

tachogti

rilla84, to ten ladny nowy kosciol na brynowie?
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P