Autor Wątek: Ciastka "niepozorne" :-)  (Przeczytany 25325 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vobi

Odp: Ciastka "niepozorne" :-)
« Odpowiedź #150 dnia: 22 Gru 2012, 20:06:50 »
kurde, to moze i ja sprobuje jeszcze raz... tamta porazke pamietam do tej pory, moze czas to zmienic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 22 Gru 2012, 20:07:38 wysłana przez vobi »

zuzia

« Odpowiedź #151 dnia: 22 Gru 2012, 23:01:30 »
ja uwielbiam te ciastka. tfu tfu, zawsze mi wychodzą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tylko z pieczeniem ich nie można dać sie zwieść. jak ja je wyjmuję z piekarnika to wyglądają na surowe (tzn. miękkie) a wystarczy 1 czy 2 minuty więcej i cała blacha do śmieci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bozena.dp

« Odpowiedź #152 dnia: 10 Mar 2013, 22:50:06 »
zrobiłam, po raz pierwszy, wyszły, dobre Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
siostra powiedziała, że smakują trochę jak kruszonka i coś w tym jest, bo kruszonka to przecież nic innego jak masło, cukier i mąka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nie zmienia to faktu, że ciastka bardzo dobre Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #153 dnia: 14 Paź 2013, 21:09:25 »
upiekliśmy wczoraj z M. niepozorne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pyyycha. M. je uwielbia!

didi_loczek

« Odpowiedź #154 dnia: 06 Gru 2013, 09:40:15 »
Up, up.
Będę dziś piekła wieczorem z Wojtsonem, dla Mikołaja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #154 dnia: 06 Gru 2013, 09:40:15 »

rudasekawf

« Odpowiedź #155 dnia: 06 Gru 2013, 10:09:37 »
Będę dziś piekła wieczorem z Wojtsonem, dla Mikołaja
Ale super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jak Lena będzie większa to też zrobimy taką tradycję.

tiliam

« Odpowiedź #156 dnia: 06 Gru 2013, 13:58:15 »
Idę robić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 06 Gru 2013, 15:09:15
Rzeczywiście wyszły boskie! Ja swoje piekłam ok 20 min i są idealne!
Na blasze ułożyłam 12 dużych dość ciastek, ciasta jeszcze zostało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie są tak ładne jak jo, ale wyszły i już zjadlam jedno ciepłe, bo nie mogłam się doczekać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 06 Gru 2013, 15:10:33
Jo

Duże piwko dla Ciebie! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 06 Gru 2013, 15:10:33 wysłana przez tiliam »

Norka

« Odpowiedź #157 dnia: 07 Mar 2014, 15:18:48 »
Ech, to jedyne ciasteczka, które zostają u nas max.do kolejnego dnia. Uwielbiam je z ciepłym mlekiem na dobranoc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #158 dnia: 03 Sty 2015, 20:31:12 »
I ja dziś je upiekłam po raz pierwszy!
Wprawdzie wsypałam cukier do suchych, ale wyszły i tak. Pycha!
Wejdą na stałe

aja

« Odpowiedź #159 dnia: 12 Sty 2015, 14:28:23 »
Faktycznie niepozorne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pyszne8
Nasze mało względne bo milan robił kulki i rozgniatał
Ale faktycznie bardzo smaczne

sputnik

« Odpowiedź #160 dnia: 25 Sty 2015, 23:40:49 »
Zrobiłam po raz pierwszy w zeszłym tygodniu. Faktycznie- niepozorne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Ale jakie pyszne! Ja nie lubię ciast i ciasteczek, piekę dla "ogółu", sama nie jem. A te...pożarłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wyjątkowe są Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
Dzisiaj też zrobiłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

zuzia

« Odpowiedź #161 dnia: 05 Lut 2017, 15:18:30 »
obiecałam M. więc właśnie siedzą w piekarniku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj