Autor Wątek: Filmy do obejrzenia przed świętami - świąteczno-magiczne - lista polecanych ;)  (Przeczytany 985 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Love actually
The Holiday
Kiedy Harry poznał Sally
W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju
The Nightmare Before Christmas
Ekspres polarny
Kevin sam w domu
Wiedźmikolaj
Szklana pułapka
Opowieść wigilijna Muppetów
Harry Potter
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

dopisywać, ho ho ho Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

Szklana pułapka

nooo kumo, fhuj magiczne i świąteczne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

Doktor Żywago!!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

malutenka

Gremliny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

goga

Uwierz w ducha
Love story
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

zwierzatko_mojej_mamy

golinda, oj, ale klasyk, święta tam są Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

A oglądały Admirała? Historia miłosna z historią Rosji w tle. Ja lubię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

z filmów lekkich i przyjemnych jeszcze "Pamiętnik"

choć chyba miały być ze świątecznym nastrojem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 09 Gru 2017, 18:48:23 wysłana przez golinda »

jusia

"Pamietnik" nie jest ani lekki,ani przyjemny .... ile lez ja na nim wylalalm Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A ja polecam "Ja Cię kocham,a Ty śpisz"
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

golinda

"Kocha, lubi, szanuje" - chociażby dla sceny, w której Ryan Gosling ściąga koszulkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jusia

O tak! Szczegolnie dla tej sceny  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

"Kocha, lubi, szanuje" - chociażby dla sceny, w której Ryan Gosling ściąga koszulkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Zdecydowanie! Mój ulubiony z Ryanem:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

margareta

Święta Last Minute. Chociaż ja wolę książkę "Ominąć święta".