Maja Pola jest już z nami!!!

Zaczęty przez sweedee, 30 Gru 2007, 18:55:13

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

martullek

i ode mnie gratulacje ! piekna córunia :)

malutenka

Serdeczne gratulacje, Maja jest cudowna :)

mary

Gratulacje dla szczęśliwej mamy - i nie tylko ;)
Piękna Maja  :)

foszek

Ja czekam niesmialo, moze mlode mamy pochwala sie jeszcze swoimi pociechami... Czuje jakis niedosyt :-D

magdalinska

gratulacje i duzo zdrowia! swietna córa :)


riannka

Śliczna Majeczka.
Swedee jeszcze raz gratuluję takiej ślicznoty!

jo_miekka

Fantastycznie!
Gratuluję z całego serducha!

abkasia

sweedee gratuluje:) piekna corcia :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

sweedee

Kolejna porcja Mai:
sorrki, nie wiedziałam, że takie wielkie te zdjęcia będą :-|
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

Kasia

sami robiliscie te foty czy to robota jakiegoś szpitalnego fotografa??
:)
super ujęcia :) super mała : i mamuśka

foszek

Nie sa jeszcze takie wielkie :-)
Jejku jak ja bym takie malenstwo przytulila....

sweedee

Cytat: "Kasia"sami robiliscie te foty czy to robota jakiegoś szpitalnego fotografa??
tatuś robił  ;-)

[ Dodano: 04-01-2008, 18:33 ]
Cytat: "foszek"Jejku jak ja bym takie malenstwo przytulila....
no to foszku, do roboty!!! ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

gioseppe

ależ ona jest maleńka, nie? :)
sliczna!
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

mary

sweedee, po jakim czasie od ślubu zdecydowaliście się na dziecko? (pytam, gdyż ostatnio często omawiamy ten problem ;) )

sweedee

Cytat: "mary_popins"sweedee, po jakim czasie od ślubu zdecydowaliście się na dziecko?
ślub mieliśmy 25 grudnia 2006, a do roboty wzięliśmy sie 3 m-ce wcześniej. Udało sie po pół roku starań  ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

mary

hmmm.
Wszyscy mnie straszą, że nie ma z czym zwlekać, bo to nie takie łatwe. Nie żal Ci trochę, że tak krótko po ślubie byliście sami z mężem? Bo mnie właśnie to najbardziej cieszy, że będziemy sobie sami mieszkać, z drugiej strony dziecko to bardzo ważna część naszych planów...

sweedee

mary_popins, przed ślubem byliśmy razem 5 lat, z czego 2 lata mieszkaliśmy razem ;-)  
A dzidzię już chcieliśmy :roll: dlatego, między innymi, zdecydowaliśmy się na ślub.
Nie sugeruj sie zbytnio tym, co inni mówią; ile ludzi, tyle poglądów. To, przede wszystkim, wspólna decyzja Twoja i męża  ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

jusia

sweedee piękna ta Twoja córeczka i taka malusia :)  i zdjęcia piękne, takie artystyczne..a Ty jak się czujesz? i w ogóle..zmieniło się Twoje życie nieco od Gwiazdki, no nie?
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

sweedee

Cytat: "jusia79"zmieniło się Twoje życie nieco od Gwiazdki, no nie?
no, raczej... przede wszystkim chodzę permanentnie niewyspana  :-/ ale juz siadam na tyłku  :lol: Maja jest małą piranią, która ciągle by siedziała przy cycu, wali mega kupy i pomylił jej sie dzień z nocą... Ostatnio zaczęliśmy ją zabawiać w dzień, żeby w nocy spała spokojnie, ale efekt jest taki, że sami padamy na ryj. Moja mama była u nas do dzisiaj i bardzo nam pomagała, ale się przeziębiła i musiała jechać do siebie. Chłop chodzi z gilem pasa i ma zakaz zbliżania sie do Mai bez... maski  :-/
Mam cichą nadzieję, że jakoś podołamy :-| Żeby tylko mała nie chorowała!!! Amen.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

kamu2

sweedee, zdjęcia super jak patrzę na Maję to już się nie mogę doczekać naszej dzidzi,no ale jeszcze trochę musimy poczekać :)
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

zuzia

a na naszej klasie sweedee ma inne wklejone. Tez sliczne :)

mary

Cytat: "sweedee"mary_popins, przed ślubem byliśmy razem 5 lat, z czego 2 lata mieszkaliśmy razem ;-)  
A dzidzię już chcieliśmy :roll: dlatego, między innymi, zdecydowaliśmy się na ślub.
Nie sugeruj sie zbytnio tym, co inni mówią; ile ludzi, tyle poglądów. To, przede wszystkim, wspólna decyzja Twoja i męża  ;-)

No właśnie. U nas wspólne mieszkanie dopiero się zacznie, więc chciałabym się trochę nacieszyć życiem we dwoje i luzem jakie ono niesie. :lol:
Jak będzie - czas pokaże. Na pewno nie zdecydujemy się na dziecko dlatego, że ktoś nas będzie namawiał ;) Dzięki sweedee

riannka

super zdjęcia, ale to zasługa modelek  :mrgreen:
świetnie się prezentują !

mary

Cytat: "sweedee"
Cytat: "mary_popins"sweedee, po jakim czasie od ślubu zdecydowaliście się na dziecko?
ślub mieliśmy 25 grudnia 2006, a do roboty wzięliśmy sie 3 m-ce wcześniej. Udało sie po pół roku starań  ;-)

Wg jakiej metody czyniliście te starania, że aż pół roku trwały? Moje koleżanki stosowały NPR i praktycznie od razu zachodziły w ciąże.