Autor Wątek: Sylwester 2017 ;) kreacje ;)  (Przeczytany 3818 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Odp: Sylwester 2017 ;) kreacje ;)
« Odpowiedź #75 dnia: 18 Sty 2018, 07:50:34 »
zuzia, u nas byla sala gim i aula - te sluzyly do tanca, na jednej byl dj, na drugiej orkiestra. Stoly, zarcie byly w klasach. Kazda klasa miala swoja, nauczyciele mieli swoja. Kazda byla udekorowana, oczywiscie ustawienie stolow by zmiescili sie uczniowie 35plus os towarz to bylo wyzwania, ale dalo rade. Klas IV bylo osiem. Nastepnego dnia sami wszystko sprzatalismy. Mialo to swoj wymiar integracyjny i wychowawczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Za czasow.mojej siostry dyrekcja przeniosla studniowke do  miejskiego centrum konferencyjnego bo nikomu nie chcialo sie sprzatac. Straszna na mlodziez Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #76 dnia: 18 Sty 2018, 07:58:36 »
Zdjecia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Napisy robil nam tuszem kolega z sasiedniej klasy - pol Japonczyk. Zawiesilismy, Jasiu przychodzi i mowi, ze to do gory nogami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #77 dnia: 18 Sty 2018, 08:10:26 »

(nie ma niestety innego koloru)

ta jest tez w czerwony, chociaz mi bardziej podoba sie grantowa.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

« Odpowiedź #78 dnia: 18 Sty 2018, 08:17:38 »
mayagaramond, te co wkleilas fantastyczne! No poza ostatnia - dziwne to odciecie w talii.

mayagaramond

« Odpowiedź #79 dnia: 18 Sty 2018, 08:23:27 »
I jeszcze ta:

mayagaramond

« Odpowiedź #80 dnia: 18 Sty 2018, 08:24:31 »
mayagaramond, te co wkleilas fantastyczne! No poza ostatnia - dziwne to odciecie w talii.

moze ona tez krzywo stoi, trzeba mierzyc, bo ze zdjecia nie wiadomo, czy bedzie sterczala na brzuchu czy przeciwnie "robila" talie.

wrobelek0403

« Odpowiedź #81 dnia: 18 Sty 2018, 09:25:42 »
I jeszcze ta:
jakos malo wieczorowa.

zuzia

« Odpowiedź #82 dnia: 18 Sty 2018, 09:44:22 »
wrobelek0403,
ja wiem, że studniówka w szkole nie jest zła a wręcz przeciwnie.
ale u nas to by nie było szans. za duże odległości nawet, żeby zrobić jak u was. bo moja szkoła miała 3 budynki połączone ze sobą ALE nie tak, że przejść można było każdym piętrem. Np. do budynku C (gdzie my mieliśmy salę) wchodziło się tylko przez 2 piętro budynku A. Sale gimnastyczne na końcach budynków etc.
no i u nas w ogóle był mocny zakaz wszelkich dyskotek, imprez etc. bo rok przez przyjściem naszego rocznika na takiej szkolnej dyskotece dziewczyna została potraktowana gaśnicą...

wrobelek0403

« Odpowiedź #83 dnia: 18 Sty 2018, 10:04:15 »
zuzia, no jasne.

Kasia

« Odpowiedź #84 dnia: 18 Sty 2018, 10:11:34 »
My byliśmy pierwszym rocznikiem, który zorganizował studniówkę poza szkołą. Mielismy studniówkę w restauracji, kantynie wojskowej (na cywilnym terenie) na Wacie na starym Bemowie.
Za to w szkole u mojego D. to nauczyciele wybierali lokal gdzie się chcieli pobawić, z reguły jakiś topowy warszawski hotel .........
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

feeling.good

« Odpowiedź #85 dnia: 18 Sty 2018, 10:13:07 »
Za moich czasów była moda na studniówki w hotelach. To był mega luksus Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #86 dnia: 18 Sty 2018, 10:14:06 »
zuzia, no jasne.
ja bym nawet wolała studniówkę w szkole. lubię takie akcje z dekorowaniem sali etc.

malutenka

« Odpowiedź #87 dnia: 18 Sty 2018, 10:20:41 »
ja bym nawet wolała studniówkę w szkole. lubię takie akcje z dekorowaniem sali etc.
ja też, ale mój rocznik miał 500 uczniów... mieliśmy sylwester na zamku w Niepołomicach, było sakramencko zimno!
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

cumberland

« Odpowiedź #88 dnia: 18 Sty 2018, 15:13:24 »
Zdjecia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Napisy robil nam tuszem kolega z sasiedniej klasy - pol Japonczyk. Zawiesilismy, Jasiu przychodzi i mowi, ze to do gory nogami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wróbel, widzisz to zdjęcie pokazuje, że klasyka się zawsze obroni, trochę czasu minęło, a wstydu absolutnie nie ma!
super dziewczyny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #89 dnia: 18 Sty 2018, 16:31:05 »
maya zobacz to:

konwalia

« Odpowiedź #90 dnia: 18 Sty 2018, 17:32:35 »
My mieliśmy na auli szkolnej a stoły na korytarzu

wrobelek0403

« Odpowiedź #91 dnia: 18 Sty 2018, 20:46:25 »
cumberland, Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #92 dnia: 19 Sty 2018, 19:38:09 »
ja też, ale mój rocznik miał 500 uczniów... mieliśmy sylwester na zamku w Niepołomicach, było sakramencko zimno!

Hehe, moj mial ciut ponad 50 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #93 dnia: 19 Sty 2018, 20:33:07 »
u mnie w liceum mieliśmy 2 sale gimnastyczne. w każdej zmieściłyby się może 2 klasy. a nas na roku było 14. nawet w knajpie studniówka była dzielona na 2 etapy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

u mnie w LO były trzy klasy, więc spoko robiliśmy wszyscy razem. Ale już u mojej siostry w LO, gdzie też było po 12 klas albo więcej to robili chyba na 3 tury Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #94 dnia: 20 Sty 2018, 21:59:37 »
rubin, a może jako dobra ciocia zaciągnij Natalię na plac JPII?? Zaraz koło fontanny "z lwami" jest duży sklep z typowo balowo-weselno-studniówkowymi kieckami, są różniste do wyboru: i długie, i krótkie, klosze i ołówki, kolorystyka przerozmaita, na miejscu są też szpilki i biżuteria. Oczywiście część jest IMHO "za bardzo & zbyt" (taka Lou do kwadratu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ), ale da się wybrać coś ładnego i niebanalnego. Mam stamtąd piękną, oryginalną suknię koncertową z grubszej dzianiny, i pasek z metalu - a po zakupach możecie iść do pasibusa, obok za ścianę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A co do upodobań Natalii (jasna, dekolt, raczej dłuższa) - właśnie doszywam zatrzaski do quasidruhenkowej sukni którą kupiłam wczoraj na olx, nówka z metkami jeszcze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Na koncerty w sam raz będzie, tylko przytyć ni hu hu nie mogę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 20 Sty 2018, 22:08:14 wysłana przez callja »
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

wrobelek0403

« Odpowiedź #95 dnia: 20 Sty 2018, 22:38:22 »
Moze jestem stara ale nie wyobrazam sobie kiecki na studniowke bez plecow (choc ta jest piekna). Przeciez te sa nadal uczniowie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #96 dnia: 20 Sty 2018, 22:44:13 »
Tegoroczna studniówka z mojego liceum

rubin04

« Odpowiedź #97 dnia: 20 Sty 2018, 23:13:34 »
rubin, a może jako dobra ciocia zaciągnij Natalię na plac JPII?? Zaraz koło fontanny "z lwami" jest duży sklep z typowo balowo-weselno-studniówkowymi kieckami, są różniste do wyboru: i długie, i krótkie, klosze i ołówki, kolorystyka przerozmaita, na miejscu są też szpilki i biżuteria. Oczywiście część jest IMHO "za bardzo & zbyt" (taka Lou do kwadratu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ), ale da się wybrać coś ładnego i niebanalnego. Mam stamtąd piękną, oryginalną suknię koncertową z grubszej dzianiny, i pasek z metalu - a po zakupach możecie iść do pasibusa, obok za ścianę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A co do upodobań Natalii (jasna, dekolt, raczej dłuższa) - właśnie doszywam zatrzaski do quasidruhenkowej sukni którą kupiłam wczoraj na olx, nówka z metkami jeszcze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Na koncerty w sam raz będzie, tylko przytyć ni hu hu nie mogę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jechałam dzis tamtedy i włąsnie pomyslałam zeby tam wpasc i pomierzyc.

a po zakupach możecie iść do pasibusa, obok za ścianę

nie ma szans, Natalia żarcie ma ściśle określone, wiesz, kadra to już nie ma to tamto, sezon idzie, starty, mistrzostwa.. nie ma lekko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #98 dnia: 20 Sty 2018, 23:28:59 »
Angie, ladnie. Raczej klasyka.

callja

« Odpowiedź #99 dnia: 20 Sty 2018, 23:34:55 »
Angie, ladnie. Raczej klasyka.
Tylko te muchy do gajerów...  ofkors na gumce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Moze jestem stara ale nie wyobrazam sobie kiecki na studniowke bez plecow (choc ta jest piekna). Przeciez te sa nadal uczniowie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Coś mam wrażenie, że wiele maturzystek ma własny & osobisty "status uczennicy" głęboko w poważaniu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj I tak sobie dumam, czy lepiej pokazać (prawie w całości) plecy, czy biust?? mika już tu wkleiła suknię, która pleców to właściwie... nie miała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj I tamta (jak dla mnie) była już zdecydowanie zbyt wychapana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie ma szans, Natalia żarcie ma ściśle określone, wiesz, kadra to już nie ma to tamto
Spoko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A skoro Natalia jest konsekwentna i trzyma się wytycznych, to tym większy szacun dla niej.
A jakby co, wegańska "Ahimsa" jest o trzy kroki, i fajne kawiarnie też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jechałam dzis tamtedy i włąsnie pomyslałam zeby tam wpasc i pomierzyc
Jedźcie i mierzcie - są czynni 7 dni w tygodniu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Tylko nie przestraszcie się jednej z ekspedientek - napchane hialuronem usta, doklejone rzęsy etc., wszystko co przesadzone ma uskutecznione Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale jest miła i uczynna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wśród kiecek będzie trochę badziewia a'la Sebix i Karyna, ale są też ładne i niebanalne modele, no i sporo jest długich. Spróbować zawsze warto!!

edit:
Ahhhhh, 50's!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 21 Sty 2018, 16:27:35 wysłana przez callja »