Sylwester 2017 ;) kreacje ;)

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 27 Paź 2017, 22:49:46

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Zdjecia :)

Napisy robil nam tuszem kolega z sasiedniej klasy - pol Japonczyk. Zawiesilismy, Jasiu przychodzi i mowi, ze to do gory nogami lol lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

mayagaramond, te co wkleilas fantastyczne! No poza ostatnia - dziwne to odciecie w talii.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Cytat: wrobelek0403 w 18 Sty 2018, 08:17:38mayagaramond, te co wkleilas fantastyczne! No poza ostatnia - dziwne to odciecie w talii.


moze ona tez krzywo stoi, trzeba mierzyc, bo ze zdjecia nie wiadomo, czy bedzie sterczala na brzuchu czy przeciwnie "robila" talie.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

wrobelek0403,
ja wiem, że studniówka w szkole nie jest zła a wręcz przeciwnie.
ale u nas to by nie było szans. za duże odległości nawet, żeby zrobić jak u was. bo moja szkoła miała 3 budynki połączone ze sobą ALE nie tak, że przejść można było każdym piętrem. Np. do budynku C (gdzie my mieliśmy salę) wchodziło się tylko przez 2 piętro budynku A. Sale gimnastyczne na końcach budynków etc.
no i u nas w ogóle był mocny zakaz wszelkich dyskotek, imprez etc. bo rok przez przyjściem naszego rocznika na takiej szkolnej dyskotece dziewczyna została potraktowana gaśnicą...

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

My byliśmy pierwszym rocznikiem, który zorganizował studniówkę poza szkołą. Mielismy studniówkę w restauracji, kantynie wojskowej (na cywilnym terenie) na Wacie na starym Bemowie.
Za to w szkole u mojego D. to nauczyciele wybierali lokal gdzie się chcieli pobawić, z reguły jakiś topowy warszawski hotel .........

feeling.good

Za moich czasów była moda na studniówki w hotelach. To był mega luksus ;)

zuzia

Cytat: wrobelek0403 w 18 Sty 2018, 10:04:15
zuzia, no jasne.
ja bym nawet wolała studniówkę w szkole. lubię takie akcje z dekorowaniem sali etc.

malutenka

Cytat: zuzia w 18 Sty 2018, 10:14:06
ja bym nawet wolała studniówkę w szkole. lubię takie akcje z dekorowaniem sali etc.
ja też, ale mój rocznik miał 500 uczniów... mieliśmy sylwester na zamku w Niepołomicach, było sakramencko zimno!

cumberland

Cytat: wrobelek0403 w 18 Sty 2018, 07:58:36
Zdjecia :)

Napisy robil nam tuszem kolega z sasiedniej klasy - pol Japonczyk. Zawiesilismy, Jasiu przychodzi i mowi, ze to do gory nogami lol lol lol

wróbel, widzisz to zdjęcie pokazuje, że klasyka się zawsze obroni, trochę czasu minęło, a wstydu absolutnie nie ma!
super dziewczyny :)


konwalia

My mieliśmy na auli szkolnej a stoły na korytarzu

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: malutenka w 18 Sty 2018, 10:20:41
ja też, ale mój rocznik miał 500 uczniów... mieliśmy sylwester na zamku w Niepołomicach, było sakramencko zimno!


Hehe, moj mial ciut ponad 50 :D

errata

Cytat: zuzia w 18 Sty 2018, 00:41:46
u mnie w liceum mieliśmy 2 sale gimnastyczne. w każdej zmieściłyby się może 2 klasy. a nas na roku było 14. nawet w knajpie studniówka była dzielona na 2 etapy :)

u mnie w LO były trzy klasy, więc spoko robiliśmy wszyscy razem. Ale już u mojej siostry w LO, gdzie też było po 12 klas albo więcej to robili chyba na 3 tury ;)

callja

#93
rubin, a może jako dobra ciocia zaciągnij Natalię na plac JPII?? Zaraz koło fontanny "z lwami" jest duży sklep z typowo balowo-weselno-studniówkowymi kieckami, są różniste do wyboru: i długie, i krótkie, klosze i ołówki, kolorystyka przerozmaita, na miejscu są też szpilki i biżuteria. Oczywiście część jest IMHO "za bardzo & zbyt" (taka Lou do kwadratu ;) ), ale da się wybrać coś ładnego i niebanalnego. Mam stamtąd piękną, oryginalną suknię koncertową z grubszej dzianiny, i pasek z metalu - a po zakupach możecie iść do pasibusa, obok za ścianę ;)

A co do upodobań Natalii (jasna, dekolt, raczej dłuższa) - właśnie doszywam zatrzaski do quasidruhenkowej sukni którą kupiłam wczoraj na olx, nówka z metkami jeszcze ;) Na koncerty w sam raz będzie, tylko przytyć ni hu hu nie mogę ;)
http://tonext.moda/11968-thickbox_default/sukienka-tfnc-wedding-m-.jpg
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

Moze jestem stara ale nie wyobrazam sobie kiecki na studniowke bez plecow (choc ta jest piekna). Przeciez te sa nadal uczniowie ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


rubin04

Cytat: callja w 20 Sty 2018, 21:59:37
rubin, a może jako dobra ciocia zaciągnij Natalię na plac JPII?? Zaraz koło fontanny "z lwami" jest duży sklep z typowo balowo-weselno-studniówkowymi kieckami, są różniste do wyboru: i długie, i krótkie, klosze i ołówki, kolorystyka przerozmaita, na miejscu są też szpilki i biżuteria. Oczywiście część jest IMHO "za bardzo & zbyt" (taka Lou do kwadratu ;) ), ale da się wybrać coś ładnego i niebanalnego. Mam stamtąd piękną, oryginalną suknię koncertową z grubszej dzianiny, i pasek z metalu - a po zakupach możecie iść do pasibusa, obok za ścianę ;)

A co do upodobań Natalii (jasna, dekolt, raczej dłuższa) - właśnie doszywam zatrzaski do quasidruhenkowej sukni którą kupiłam wczoraj na olx, nówka z metkami jeszcze ;) Na koncerty w sam raz będzie, tylko przytyć ni hu hu nie mogę ;)
http://tonext.moda/11968-thickbox_default/sukienka-tfnc-wedding-m-.jpg

jechałam dzis tamtedy i włąsnie pomyslałam zeby tam wpasc i pomierzyc.


Cytat: callja w 20 Sty 2018, 21:59:37a po zakupach możecie iść do pasibusa, obok za ścianę

nie ma szans, Natalia żarcie ma ściśle określone, wiesz, kadra to już nie ma to tamto, sezon idzie, starty, mistrzostwa.. nie ma lekko :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Angie, ladnie. Raczej klasyka.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

#98
Cytat: wrobelek0403 w 20 Sty 2018, 23:28:59
Angie, ladnie. Raczej klasyka.
Tylko te muchy do gajerów...  ofkors na gumce :zly: :zly: :zly:

Cytat: wrobelek0403 w 20 Sty 2018, 22:38:22
Moze jestem stara ale nie wyobrazam sobie kiecki na studniowke bez plecow (choc ta jest piekna). Przeciez te sa nadal uczniowie ;)
Coś mam wrażenie, że wiele maturzystek ma własny & osobisty "status uczennicy" głęboko w poważaniu ;) I tak sobie dumam, czy lepiej pokazać (prawie w całości) plecy, czy biust?? mika już tu wkleiła suknię, która pleców to właściwie... nie miała ;) I tamta (jak dla mnie) była już zdecydowanie zbyt wychapana :/

Cytat: rubin04 w 20 Sty 2018, 23:13:34nie ma szans, Natalia żarcie ma ściśle określone, wiesz, kadra to już nie ma to tamto
Spoko ;) A skoro Natalia jest konsekwentna i trzyma się wytycznych, to tym większy szacun dla niej.
A jakby co, wegańska "Ahimsa" jest o trzy kroki, i fajne kawiarnie też ;)

Cytat: rubin04 w 20 Sty 2018, 23:13:34jechałam dzis tamtedy i włąsnie pomyslałam zeby tam wpasc i pomierzyc
Jedźcie i mierzcie - są czynni 7 dni w tygodniu ;) Tylko nie przestraszcie się jednej z ekspedientek - napchane hialuronem usta, doklejone rzęsy etc., wszystko co przesadzone ma uskutecznione ;) Ale jest miła i uczynna ;) Wśród kiecek będzie trochę badziewia a'la Sebix i Karyna, ale są też ładne i niebanalne modele, no i sporo jest długich. Spróbować zawsze warto!!

edit:
Ahhhhh, 50's!! :dreaming:
https://simple-cp.com/ost18381-t1459-00430?utm_source=tradetracker&utm_medium=cps&utm_campaign=tt
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /