Autor Wątek: Sylwester 2017 ;) kreacje ;)  (Przeczytany 4859 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Odp: Sylwester 2017 ;) kreacje ;)
« Odpowiedź #50 dnia: 17 Sty 2018, 11:05:41 »
Ja swoj kombinezon tez mam, tylko za chiny ludowe w niego nie wejde.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

errata

« Odpowiedź #51 dnia: 17 Sty 2018, 11:54:24 »
ja też w sukienkę ze studniówki nie wejdę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #52 dnia: 17 Sty 2018, 12:16:55 »
Na studniówkę miałam długa suknię syrenke, ostatnio dopiero ja wyrzuciłam
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #53 dnia: 17 Sty 2018, 12:20:50 »
Na studniówce miałam małą, czarną i dość krótką sukienkę. Uszyła mi ją krawcowa z mojego pomysłu. Wisi w szafie na pamiątkę. Myślę, że dałabym radę się w nią wbić.

Angie

« Odpowiedź #54 dnia: 17 Sty 2018, 12:22:00 »
Rubin przypomniała mi się twoja stylizacja studniówkowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #55 dnia: 17 Sty 2018, 12:22:54 »
też mam swoją Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wszystkim tutaj na pewno zapadła w pamięć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #56 dnia: 17 Sty 2018, 12:23:37 »
A ja noszę swoją sukienkę studniówkową Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

inkageo

« Odpowiedź #57 dnia: 17 Sty 2018, 12:34:26 »
I teraz też poszłabym w taką klasykę. Koronek i tiuli będzie dużo.

konwalia

« Odpowiedź #58 dnia: 17 Sty 2018, 12:45:56 »
Ja miałam długą koronkową bordo wyszywana koralikami bo akurat na topie byl titanic

Kasia

« Odpowiedź #59 dnia: 17 Sty 2018, 12:50:30 »
Jak ja szłam na studniówkę to modne były welurowe kiecki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
na swojej miałam krótką czarną, na studniówce Daniela miała czarną, długą z rozpierdakiem, też welurową Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #60 dnia: 17 Sty 2018, 13:12:43 »
A u nas 1986 rok - albo biała bluzka i czarna spódnica albo czarna lub granatowa kiecka, studniówka w szkole, sami stroilismy sale - boskie to było Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Za to Bal Maturalny - oooo to było coś, miałam ogniście czerwoną kieckę, tiul od pasa i dekolt typu carmen.
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mayagaramond

« Odpowiedź #61 dnia: 17 Sty 2018, 13:15:17 »
Udane jestesmy, mialysmy pomoc dziewczynie w wyborze stroju, a zebralo nam sie na wspominki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 17 Sty 2018, 13:15:34 wysłana przez mayagaramond »

wrobelek0403

« Odpowiedź #62 dnia: 17 Sty 2018, 13:17:01 »
goga, ja w 2000 tez mialam w szkole i sami stroiliamy sale. Kazda klasa miala sale tematyczna, gdzie bylo zarelko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

rubin04

« Odpowiedź #63 dnia: 17 Sty 2018, 14:13:31 »
ok, od bratowej wiem ze Natalia ma ciśnienie na kiecke z dekoltem, i nie czarną, nie granatową. Najchętniej bordo albo moze jasną.
Tylko musimy ją od tych ogonów odwieść by potem nie miała tak jak ja x lat temu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #64 dnia: 17 Sty 2018, 14:47:06 »
Ale jak chce miec z ogonem to niech ma.  Nie musi być koniecznie ta z Lou, ale są też fajne asymetryczne kiecki. W grzecznych i prostych zdąży się nachodzić.

mika

« Odpowiedź #65 dnia: 17 Sty 2018, 14:55:38 »
Ta złota Venus na żywo jest piękna.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

Justynna

« Odpowiedź #66 dnia: 17 Sty 2018, 15:27:12 »
goga, ja w 2000 tez mialam w szkole i sami stroiliamy sale. Kazda klasa miala sale tematyczna, gdzie bylo zarelko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
my też sami ubieraliśmy salę gimnastyczną. Ogromną siatkę wojskową mieliśmy pod sufitem i do niej przyczepione było tysiące gwiazd z papieru. Super to wyglądało. Tematem sali był kosmos. To było 18 lat temu. Idę szukać zdjęć w albumie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #67 dnia: 17 Sty 2018, 15:29:15 »
A nam tez chcieli zrobić studniówkę na sali gimnastycznej, ale zrobiliśmy raban, że to obciach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ostatecznie mieliśmy w Szczyrku w Orlim Gnieździe - trochę po znajomości, bo mama jednego kolegi z przeciwnej klasy była tam dyrektorem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #68 dnia: 17 Sty 2018, 17:40:20 »
errata, u nas to byla tradycja i super zabawa z tym dekorowaniem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nikomu nie przyszlo do glowy robic poza szkola Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj poszukam potem zdjec.

golinda

« Odpowiedź #69 dnia: 17 Sty 2018, 17:52:45 »
Ja mialam dluga czarna waska klasyczną. Bez dekoltu. Z rozcieciem do kolana z boku. Spokojnie dzis bym ja zalozyla gdybym w nia wlazla. Z Morgana byla.
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #70 dnia: 17 Sty 2018, 17:53:12 »
I tez w knajpie mielismy

callja

« Odpowiedź #71 dnia: 17 Sty 2018, 18:45:32 »
A wiecie ze ja swoją mam
A moja cudną małą czarną ukradli mi w akademiku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Do dziś odżałować nie mogę, cudna, prosta, rewelacyjnie skrojona (szyła ją moja babcia jeszcze...).
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

callja

« Odpowiedź #72 dnia: 17 Sty 2018, 18:50:58 »
Ta złota Venus na żywo jest piękna.
O-rzesz-ku, wychapana jak 150 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ciotka zgryzotka się ze mnie robi - starość, jak nic!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin, ogony wybitnie mi się nie widzą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Poza tym - po co ma mieć kieckę jak połowa albo i więcej koleżanek??

zuzia

« Odpowiedź #73 dnia: 18 Sty 2018, 00:41:46 »
errata, u nas to byla tradycja i super zabawa z tym dekorowaniem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nikomu nie przyszlo do glowy robic poza szkola Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj poszukam potem zdjec.
u mnie w liceum mieliśmy 2 sale gimnastyczne. w każdej zmieściłyby się może 2 klasy. a nas na roku było 14. nawet w knajpie studniówka była dzielona na 2 etapy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #74 dnia: 18 Sty 2018, 01:22:08 »
Też mieliśmy dzieloną studniówkę, bo z klasą mat-inf (sami olimpijczycy, zadzierali nosy pod samą powałę a potem kilkoro z nich matury nie zdało... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj oni finalnie studniówkowali sobie osobno) ŻADNA inna klasa nie chciała się bawić wspólnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mieliśmy w trzy klasy, w kasynie wojskowym - dowozili nas tam autokarami, bo 40 km od miasta. Wyszło ok. Był pomysł zrobienia studniówki w sali gimnastycznej, ale upadł dość szybko, nikt nie chciał spędzić kilku dni na strojeniu sali, koszty wychodziły porównywalne, a i nauczyciele nie byli chętni na pilnowanie nas w trakcie szykowania sali Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Matko, jakie to stare dzieje... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj