Sylwester 2017 ;) kreacje ;)

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 27 Paź 2017, 22:49:46

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

errata

ja też w sukienkę ze studniówki nie wejdę ;)

rudasekawf

Na studniówkę miałam długa suknię syrenke, ostatnio dopiero ja wyrzuciłam

Justynna

Na studniówce miałam małą, czarną i dość krótką sukienkę. Uszyła mi ją krawcowa z mojego pomysłu. Wisi w szafie na pamiątkę. Myślę, że dałabym radę się w nią wbić.

Angie

Rubin przypomniała mi się twoja stylizacja studniówkowa lol lol

zuzia

Cytat: rubin04 w 17 Sty 2018, 10:54:05
też mam swoją :D
wszystkim tutaj na pewno zapadła w pamięć lol

inkageo

A ja noszę swoją sukienkę studniówkową :D
Imagine there is no hate

inkageo

I teraz też poszłabym w taką klasykę. Koronek i tiuli będzie dużo.
Imagine there is no hate

konwalia

Ja miałam długą koronkową bordo wyszywana koralikami bo akurat na topie byl titanic

Kasia

Jak ja szłam na studniówkę to modne były welurowe kiecki lol
na swojej miałam krótką czarną, na studniówce Daniela miała czarną, długą z rozpierdakiem, też welurową ;)

goga

A u nas 1986 rok - albo biała bluzka i czarna spódnica albo czarna lub granatowa kiecka, studniówka w szkole, sami stroilismy sale - boskie to było :). Za to Bal Maturalny - oooo to było coś, miałam ogniście czerwoną kieckę, tiul od pasa i dekolt typu carmen.
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mayagaramond

#60
Udane jestesmy, mialysmy pomoc dziewczynie w wyborze stroju, a zebralo nam sie na wspominki lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

goga, ja w 2000 tez mialam w szkole i sami stroiliamy sale. Kazda klasa miala sale tematyczna, gdzie bylo zarelko :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

ok, od bratowej wiem ze Natalia ma ciśnienie na kiecke z dekoltem, i nie czarną, nie granatową. Najchętniej bordo albo moze jasną.
Tylko musimy ją od tych ogonów odwieść by potem nie miała tak jak ja x lat temu :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Ale jak chce miec z ogonem to niech ma.  Nie musi być koniecznie ta z Lou, ale są też fajne asymetryczne kiecki. W grzecznych i prostych zdąży się nachodzić.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


Justynna

Cytat: wrobelek0403 w 17 Sty 2018, 13:17:01
goga, ja w 2000 tez mialam w szkole i sami stroiliamy sale. Kazda klasa miala sale tematyczna, gdzie bylo zarelko :D
my też sami ubieraliśmy salę gimnastyczną. Ogromną siatkę wojskową mieliśmy pod sufitem i do niej przyczepione było tysiące gwiazd z papieru. Super to wyglądało. Tematem sali był kosmos. To było 18 lat temu. Idę szukać zdjęć w albumie :D

errata

A nam tez chcieli zrobić studniówkę na sali gimnastycznej, ale zrobiliśmy raban, że to obciach ;)

Ostatecznie mieliśmy w Szczyrku w Orlim Gnieździe - trochę po znajomości, bo mama jednego kolegi z przeciwnej klasy była tam dyrektorem ;)

wrobelek0403

errata, u nas to byla tradycja i super zabawa z tym dekorowaniem ;) nikomu nie przyszlo do glowy robic poza szkola :D poszukam potem zdjec.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Ja mialam dluga czarna waska klasyczną. Bez dekoltu. Z rozcieciem do kolana z boku. Spokojnie dzis bym ja zalozyla gdybym w nia wlazla. Z Morgana byla.

golinda


callja

Cytat: marax w 17 Sty 2018, 10:48:55
A wiecie ze ja swoją mam
A moja cudną małą czarną ukradli mi w akademiku :( Do dziś odżałować nie mogę, cudna, prosta, rewelacyjnie skrojona (szyła ją moja babcia jeszcze...).
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

callja

Cytat: mika w 17 Sty 2018, 14:55:38Ta złota Venus na żywo jest piękna.
O-rzesz-ku, wychapana jak 150 :/ ;)
Ciotka zgryzotka się ze mnie robi - starość, jak nic!! lol lol

rubin, ogony wybitnie mi się nie widzą :/ Poza tym - po co ma mieć kieckę jak połowa albo i więcej koleżanek??
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zuzia

Cytat: wrobelek0403 w 17 Sty 2018, 17:40:20
errata, u nas to byla tradycja i super zabawa z tym dekorowaniem ;) nikomu nie przyszlo do glowy robic poza szkola :D poszukam potem zdjec.
u mnie w liceum mieliśmy 2 sale gimnastyczne. w każdej zmieściłyby się może 2 klasy. a nas na roku było 14. nawet w knajpie studniówka była dzielona na 2 etapy :)

callja

Też mieliśmy dzieloną studniówkę, bo z klasą mat-inf (sami olimpijczycy, zadzierali nosy pod samą powałę a potem kilkoro z nich matury nie zdało... :crazy: oni finalnie studniówkowali sobie osobno) ŻADNA inna klasa nie chciała się bawić wspólnie :padam: Mieliśmy w trzy klasy, w kasynie wojskowym - dowozili nas tam autokarami, bo 40 km od miasta. Wyszło ok. Był pomysł zrobienia studniówki w sali gimnastycznej, ale upadł dość szybko, nikt nie chciał spędzić kilku dni na strojeniu sali, koszty wychodziły porównywalne, a i nauczyciele nie byli chętni na pilnowanie nas w trakcie szykowania sali ;)

Matko, jakie to stare dzieje... :ohboy:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

zuzia, u nas byla sala gim i aula - te sluzyly do tanca, na jednej byl dj, na drugiej orkiestra. Stoly, zarcie byly w klasach. Kazda klasa miala swoja, nauczyciele mieli swoja. Kazda byla udekorowana, oczywiscie ustawienie stolow by zmiescili sie uczniowie 35plus os towarz to bylo wyzwania, ale dalo rade. Klas IV bylo osiem. Nastepnego dnia sami wszystko sprzatalismy. Mialo to swoj wymiar integracyjny i wychowawczy ;)

Za czasow.mojej siostry dyrekcja przeniosla studniowke do  miejskiego centrum konferencyjnego bo nikomu nie chcialo sie sprzatac. Straszna na mlodziez ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login