Autor Wątek: Sylwester 2017 ;) kreacje ;)  (Przeczytany 3342 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malutenka

Odp: Sylwester 2017 ;) kreacje ;)
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Gru 2017, 19:54:18 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Coś się zmieniło?
Tak jak i wszystkie kiecki dłuższe były be, a teraz same za krótkie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

ishka82

« Odpowiedź #26 dnia: 10 Gru 2017, 20:52:39 »
Kasia, własnie też przypomniały mi się dyskusje o cielistych rajstopach, jaki to obciach i fokule Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #27 dnia: 10 Gru 2017, 21:23:54 »
Tak jak i wszystkie kiecki dłuższe były be, a teraz same za krótkie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie no, moda to owszem ale te cieliste rajty to był taki ponadczasowy obciach. Zaraz się okaże że cieliste antygwalty są modne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Dlatego się dziwuję i pytam, czy jakies zmiany nastały.
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #28 dnia: 10 Gru 2017, 22:53:51 »
Ja tam od zawsze nosze cieliste rajstopy.
Ale
Czarne tez

inkageo

« Odpowiedź #29 dnia: 10 Gru 2017, 23:53:16 »
Ja nadal cieliste uważam za obciachowe, ale zdarza mi się założyć. Bardzo trudno jest tak je dopasować, żeby były niewidoczne. Jeżeli są matowe i kolor nóg nie różni się od koloru rąk na żywo i na zdjęciach to cud, ale wtedy jest ok. Jak już muszę to wybieram pończochy.
Wydaje mi się, że z wiekiem bardziej stawiamy na wygodę, 10 lat temu człowiek był bardziej kategoryczny i dążył do ideału Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Zresztą chyba teraz nie mam już takiej potrzeby bycia seksi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Podkolanówki nic w moim życiu nie zmieniają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Kiedyś wydawało mi się, że jest inaczej. Ale patrząc na zdjęcia widzę, że wtedy się bardziej starałam.
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 10 Gru 2017, 23:53:16 »

inkageo

« Odpowiedź #30 dnia: 10 Gru 2017, 23:55:50 »
A na andrzejkach miałam gołe nogi tylko dlatego, że w pensjonacie było strasznie gorąco, a cieliste pończochy podarłam przy zakładaniu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Golinda mieszkała kawałek dalej i musiała tam nocą wracać, więc grube rajstopy w 100% uzasadnione.

mayagaramond

« Odpowiedź #31 dnia: 11 Gru 2017, 05:36:12 »
Ja czasem nosze, bo znalazlam takie, ktorych (moim zdaniem) nie widac. I z koktailowa sukienka jakos jednak bardziej podobaja mi sie gole nogi niz czarne rajstopy (zakladajac, ze w ogole zaloze rajstopy).

Aha, i chyba Kate Middelton wprowadzila cieliste z powrotem na salony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

« Odpowiedź #32 dnia: 11 Gru 2017, 19:04:29 »
bardziej podobaja mi sie gole nogi niz czarne rajstopy

daj spokój, grube kryją cellulit na udach.
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #33 dnia: 16 Sty 2018, 23:04:42 »
A na studniówkę?

Bo moja batanica szuka:

te "ogony" to niemój klimat, ale może taka moda

Ale moze macie jakies propozycje? Natalia jest zgrabna, ładne nogi, niezły biust, także raczej łatwiej jest cos dobrac.
« Ostatnia zmiana: 16 Sty 2018, 23:20:58 wysłana przez rubin04 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #34 dnia: 17 Sty 2018, 00:06:24 »
rubin04, mysle ze nasze gusta troche sie rozmijaja z gustem obecnych nastolatek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dla mnie zadna. Straszne te ogono-falbany.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

rubin04

« Odpowiedź #35 dnia: 17 Sty 2018, 00:46:19 »
no te ogony słabe.. ale ona otwarta na propozycje wiec jak cos macie to jej podeslę.

callja

« Odpowiedź #36 dnia: 17 Sty 2018, 01:17:52 »
rubin, sorki za porównanie, ale da mnie te kiecki są... po prostu zdzirowate Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Mogę jej moją cekinówkę pożyczyć, hihihi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Dla przypomnienia - taka jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i zaznaczam - ciężka!! Na zdjęciach widać "tylko" cekiny, a ona jest jeszcze perełkami obszyta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Warto obejrzeć ogłoszenia tej laski, sprowadza full ciuchów i niektóre kiecki są fajne, niebanalne.

Kilka na szybko znalezionych na wroclawskim olx:
Swoją drogą, te kiecki "Lou" to chyba jakaś moda wśród studniówkowiczek, co drugie ogłoszenie wyraźnie eksponuje zapewnienie, że sukienka jest "jak lou" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 17 Sty 2018, 02:09:39 wysłana przez callja »
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

mayagaramond

« Odpowiedź #37 dnia: 17 Sty 2018, 06:55:07 »
A na studniówkę?

Bo moja batanica szuka:

1. To nie wiem, czy na studniowke? No ale moja byla dawno.

Te dwie z ogonami jakos tandetnie wygladaja. Niech sobie popatrzy na coast, maja fajne sukienki:

Ja mialam ta na sulwestra, nie mam nawet jednego zdjecia w kiecce, ale uklada sie super, robi piekna talie:

(

konwalia

« Odpowiedź #38 dnia: 17 Sty 2018, 08:40:47 »
Ja polecę chi chi london, mam od nich 3 kiecki i sa świetne

Kasia

« Odpowiedź #39 dnia: 17 Sty 2018, 08:44:08 »
ale da mnie te kiecki są... po prostu zdzirowate

Lou ma własnie takie zdzirowate kiecki, kiedyś je tutaj wrzucałam tez z takim komentarzem, że są "zbyt". Ale i tam trafiają się nieraz spokojniejsze egzemplarze. Na pewno sa przyzwoicie uszyte Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Warto przejrzeć co mają.

No i one sa bardziej zdzirowate na osobie o pasujacym imagu, na spokojniejszych wyglądem osobach traca ten pazur i już wygladają "normalniej".

Swoją drogą, te kiecki "Lou" to chyba jakaś moda wśród studniówkowiczek, co drugie ogłoszenie wyraźnie eksponuje zapewnienie, że sukienka jest "jak lou"

jestem na dwóch grupach z tymi kieckami i klientela raczej pełen przekrój, nawet powiedziałabym że najczesciej na sluby sa brane, goście, druhny itd Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Rubin a chi chi? Mają równie efektowne sukienki ale mniej wiejace erotyzmem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 17 Sty 2018, 08:44:08 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #40 dnia: 17 Sty 2018, 08:48:10 »
Tez uwazam ze chi chi mogloby pasowac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i nie sa drogie.

mika

« Odpowiedź #41 dnia: 17 Sty 2018, 08:55:26 »
Chi chi albo sugarfree
W poniedziałek moja koleżanka z pracy pokazywała zdjęcia córki ze studniówki to co druga dziewczyna w kiecce z tym ogonem
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

wrobelek0403

« Odpowiedź #42 dnia: 17 Sty 2018, 09:27:43 »
U nas byly modne kiecki dwuwarstwowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj z koronkowym wierzchem i krotkim spodem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

U mojej sister byly lata 50, a teraz sa ogony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

feeling.good

« Odpowiedź #43 dnia: 17 Sty 2018, 09:51:05 »
U mnie w szkole sukienki musiały być czarne i zakrywające kolano Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #44 dnia: 17 Sty 2018, 10:36:43 »
Ja mialam kombinezon (szorty) z szyfonowym wierzchem. Niezbyt konserwatywnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #45 dnia: 17 Sty 2018, 10:38:21 »
u nas była moda na gorsety + długi dół Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ogólnie długie kiecki był w modzie. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nadal ją gdzieś mam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

feeling.good

« Odpowiedź #46 dnia: 17 Sty 2018, 10:42:10 »
u nas była moda na gorsety + długi dół Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ogólnie długie kiecki był w modzie. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nadal ją gdzieś mam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Haha, no tak. U mnie większość dziewczyn miała gorsety plus długą spódnicę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #47 dnia: 17 Sty 2018, 10:48:55 »
A wiecie ze ja swoją mam

rubin04

« Odpowiedź #48 dnia: 17 Sty 2018, 10:54:05 »
też mam swoją Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #49 dnia: 17 Sty 2018, 10:59:48 »
errata, ja swoja tez mam u rodzicow gdzies.