Sylwester 2017 ;) kreacje ;)

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 27 Paź 2017, 22:49:46

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

a to studniówka 2018 z mojego LO :)

http://zielonagora.wyborcza.pl/zielonagora/7,35182,22922777,studniowki-czas-zaczac-jak-sie-bawili-maturzysci-z-v-lo-wygladali.html#BoxLokZielImg&a=185&c=112

Palmiarnia to fajne miejsce, położone na wzgórzu winnym, jeszcze jako dziecko chodziłam tam z rodzicami na krem sułtański :)

Angie

Pomyślałam dziś że jak ja miałam studniówkę to te dzieciaki miały 5 lat. Mąż mnie pocieszył, że w czasie jego ich nie było na świecie :D to jest studniówka 99 rocznika.

golinda

no cóż, "moich" nie było jeszcze na świecie...

pomyślałam sobie dziś, że chyba fajnie jest być nauczycielem w dobrym liceum
podstawówka to udręka, ale LO to już dorośli ludzie. ja lubię obserwować młodych ludzi, oni są zawsze tacy pełni energii, roześmiani...


zwierzatko_mojej_mamy

golinda, no suknia ma zaśpiew literacki, gra o tron czy inne takie :D krój jednak piekny i klasyczny, długi rękaw, fajnie, dużo lepsze, niż sukienki z dupami pawia, bez pleców i dekoltem kornkowym przejrzystym do pępka a la siwiec, gdyby to złote było w innym kolorze to już w ogóle bym była zachwycona ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

callja

Sukienka nieoczywista i... wyjątkowo mało "rozebrana" - w powodzi studniówkowej sztampo-golizny rzekłabym, że odświeżające!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

mayagaramond

Dla mnie ta sukienka jest jakas dziwna. Przypomina mi domowej-roboty kreacje "bawimy sie w sredniowiecze". Ale moze tez zdjecia kiepskie.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

maya, mam podobne skojarzenia, choć najbardziej kojarzy mi się z teatrem
i kolor nietwarzowy
ale pewnie kosztowała 12.000 i własnymi ręcami szyła ją Gosia Baczyńska


Angie


errata

mnie ta sukienka bardzo zwykle wygląda.