Autor Wątek: Sylwester 2017 ;) kreacje ;)  (Przeczytany 5694 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Odp: Sylwester 2017 ;) kreacje ;)
« Odpowiedź #100 dnia: 21 Sty 2018, 19:20:11 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ahhhhh, 50's!!

o jezusie, to się błyszczy jak worek na śmieci
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #101 dnia: 21 Sty 2018, 19:21:59 »
a to studniówka 2018 z mojego LO Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Palmiarnia to fajne miejsce, położone na wzgórzu winnym, jeszcze jako dziecko chodziłam tam z rodzicami na krem sułtański Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #102 dnia: 21 Sty 2018, 19:42:33 »
Pomyślałam dziś że jak ja miałam studniówkę to te dzieciaki miały 5 lat. Mąż mnie pocieszył, że w czasie jego ich nie było na świecie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to jest studniówka 99 rocznika.

golinda

« Odpowiedź #103 dnia: 21 Sty 2018, 19:53:43 »
no cóż, "moich" nie było jeszcze na świecie...

pomyślałam sobie dziś, że chyba fajnie jest być nauczycielem w dobrym liceum
podstawówka to udręka, ale LO to już dorośli ludzie. ja lubię obserwować młodych ludzi, oni są zawsze tacy pełni energii, roześmiani...

golinda

« Odpowiedź #104 dnia: 21 Sty 2018, 21:04:26 »
czy ona nie wyglądała jak w kreacji ze Snu nocy letniej albo Balladyny? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #105 dnia: 21 Sty 2018, 21:49:21 »
golinda, no suknia ma zaśpiew literacki, gra o tron czy inne takie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj krój jednak piekny i klasyczny, długi rękaw, fajnie, dużo lepsze, niż sukienki z dupami pawia, bez pleców i dekoltem kornkowym przejrzystym do pępka a la siwiec, gdyby to złote było w innym kolorze to już w ogóle bym była zachwycona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

callja

« Odpowiedź #106 dnia: 21 Sty 2018, 23:43:32 »
Sukienka nieoczywista i... wyjątkowo mało "rozebrana" - w powodzi studniówkowej sztampo-golizny rzekłabym, że odświeżające!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

mayagaramond

« Odpowiedź #107 dnia: 22 Sty 2018, 06:03:32 »
Dla mnie ta sukienka jest jakas dziwna. Przypomina mi domowej-roboty kreacje "bawimy sie w sredniowiecze". Ale moze tez zdjecia kiepskie.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

« Odpowiedź #108 dnia: 22 Sty 2018, 12:23:06 »
maya, mam podobne skojarzenia, choć najbardziej kojarzy mi się z teatrem
i kolor nietwarzowy
ale pewnie kosztowała 12.000 i własnymi ręcami szyła ją Gosia Baczyńska

dragonfly

« Odpowiedź #109 dnia: 22 Sty 2018, 12:27:01 »
ale pewnie kosztowała 12.000 i własnymi ręcami szyła ją Gosia Baczyńska
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #110 dnia: 22 Sty 2018, 12:34:00 »
Paprocki i Brzozowski Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #111 dnia: 22 Sty 2018, 15:15:31 »
mnie ta sukienka bardzo zwykle wygląda.