Autor Wątek: Sylwester 2017 ;) kreacje ;)  (Przeczytany 3345 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Sylwester 2017 ;) kreacje ;)
« dnia: 27 Paź 2017, 22:49:46 »
jeśli ktoś coś ustrzelił to wrzucać linki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

Odp: Sylwester 2017 ;) kreacje ;)
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Paź 2017, 00:50:51 »
Pewnie mało zwierzowe...
Mają trochę propozycji mniej lub bardziej imprezowych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

inkageo

« Odpowiedź #2 dnia: 28 Paź 2017, 10:52:33 »
Strasznie krótkie te ich sukienki..
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

konwalia

« Odpowiedź #3 dnia: 28 Paź 2017, 11:18:28 »
Zwierzu a gdzie ta impreza?

Ja na sylwestra myślę nad kitlem i dyżurem,  jakoś nie mam ochoty na świętowanie

mayagaramond

« Odpowiedź #4 dnia: 28 Paź 2017, 11:31:28 »

Hahaha, a ja miałam powiedzieć, że długie.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 28 Paź 2017, 11:31:28 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #5 dnia: 28 Paź 2017, 13:07:45 »
konwalia, odwiedze Cie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj my jak zwykle nigdzie. Bo P nie lubi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zwykle po prostu i tak pracujemy normalnie, a wieczorem kolacja z winem i tyle.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

jusia

« Odpowiedź #6 dnia: 28 Paź 2017, 15:30:23 »
My jescze nie mamy planow...chyba w domu,moze do rodzicow pojedziemy.2 lata temu tak zrobilismy i bylo bardzo fajnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj albo domowka,tylko moze tym razem nie u mnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na imprezie zorganizowanej typu bal bylam raz na studiach jeszcze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

marax

« Odpowiedź #7 dnia: 28 Paź 2017, 19:38:14 »
zwierzu gdzie jesdziecie też się rozglądamy

callja

« Odpowiedź #8 dnia: 28 Paź 2017, 23:05:16 »
na imprezie zorganizowanej typu bal bylam raz na studiach jeszcze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
To tak jak ja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Modelki mają około 1,80 wzrostu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Im kiecki sięgają do pół uda, ja mam tuż przed kolano Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Hahaha, a ja miałam powiedzieć, że długie.
« Ostatnia zmiana: 28 Paź 2017, 23:08:28 wysłana przez callja »

mayagaramond

« Odpowiedź #9 dnia: 08 Gru 2017, 18:34:14 »
Nie wiem w  czym iść, muszę znaleźć coś krótkiego, bo nadal mam zakaz obcasów. W ogóle mi się nie chce szukać ani łazić po sklepach.

golinda

« Odpowiedź #10 dnia: 09 Gru 2017, 15:37:13 »
nie cierpię tej przymusowej imprezy, jaką jest Sylwester. środek mrocznej zimy, wyłażenie na dwór i oglądanie kiczu fajerwerkowego, picie w środku tejże zimy schłodzonego szampana. fajnie to pewnie smakuje w Australii, w gorącą noc, w środku lata...
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #11 dnia: 09 Gru 2017, 15:43:06 »
Modelki mają około 1,80 wzrostu
Im kiecki sięgają do pół uda, ja mam tuż przed kolano

no nie wiem... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
sukienka na modelce 180cm i na golindzie 168cm

callja

« Odpowiedź #12 dnia: 09 Gru 2017, 17:25:58 »
Jak ktoś ma taaaakie długie nogi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Jestem sporo niższa od Ciebie i mam raczej krótki korpus (proporcjonalnie), więc różnica zdjęcie ciucha na modelce/zdjęcie ciucha na mikrej callji jest dość spektakularna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #13 dnia: 09 Gru 2017, 17:32:46 »
Też nie lubię sylwestra Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mayagaramond

« Odpowiedź #14 dnia: 09 Gru 2017, 17:54:33 »
nie cierpię tej przymusowej imprezy, jaką jest Sylwester. środek mrocznej zimy, wyłażenie na dwór i oglądanie kiczu fajerwerkowego, picie w środku tejże zimy schłodzonego szampana. fajnie to pewnie smakuje w Australii, w gorącą noc, w środku lata...

Akurat nie mam tego problemu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 09 Gru 2017, 17:54:33 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #15 dnia: 09 Gru 2017, 17:56:21 »
a ja lubie pod warunkiem, ze jest fajne towarzystwo do zabawy. Wtedy ani noc, ani mróz nie przeszkadzają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #16 dnia: 09 Gru 2017, 17:56:57 »
no, ale niestety, dawno na takiej nie byłam.

mayagaramond

« Odpowiedź #17 dnia: 10 Gru 2017, 06:31:28 »
Dlaczego wszystkie w czarnych rajstopach?? Dlaczego  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #18 dnia: 10 Gru 2017, 07:24:54 »
Zeszły sylwester był najgorszy ever, więc u nas może być tylko lepiej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kreacji na sylwestra nie potrzebuje, ale na bal 13.01 już tak. Będę zaglądać
« Ostatnia zmiana: 10 Gru 2017, 07:25:10 wysłana przez rudasekawf »

golinda

« Odpowiedź #19 dnia: 10 Gru 2017, 10:27:04 »
Dlaczego wszystkie w czarnych rajstopach?? Dlaczego  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bo w Polsce jest zima Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a cieliste udające, że są skórą jakoś mi nie leżą na wieczór do czarnej sukienki

goga

« Odpowiedź #20 dnia: 10 Gru 2017, 11:56:54 »

A jakie? Na gołe nogi za zimno, a cieliste nieeeee. Zresztą nie udało mi się nigdy zobaczyć/dostać cielistych bez tego połysku. Podobno są super matowe z gatty, z efektem bb, ale 1. nie widziałam 2.raczej nie noszę

mayagaramond

« Odpowiedź #21 dnia: 10 Gru 2017, 12:13:53 »
Gole albo cieliste matowe rajstopy, Kunert takie ma i Orblu i chyba Falke tez kupowalam. Tu fota z chyba ostatniego sylwka na jakim bylam w Polsce.
I rzeczywiscie pamietam tez innym razem jak w szatni zmienialam kozaki na sandaly i naprawde wszyscy sie na mnie gapili, jakbym przybyla z Marsa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #22 dnia: 10 Gru 2017, 12:47:43 »
mayagaramond, nie wiem, czy i gdzie w Polsce mozna dostać te marki.

ja nosze róznie, to jasniejszych kiecek cieliste. Do czarnych jednak czarne.

golinda

« Odpowiedź #23 dnia: 10 Gru 2017, 15:13:53 »
mayagaramond, do kiecki pudrowy róż - jasne, ale do czarnej już nie widzę przymusu. moje zresztą były kryjące, 40DEN, na zdjęciach lampa je trochę prześwietliła

są matowe cieliste w Polsce, Marylin chyba ma
ale jak masz nogę do połowy uda na wierzchu to naprawdę słabo to wygląda, bo kolor zasadniczo się różni od koloru rąk
ja nie znoszę tego efektu

Kasia

« Odpowiedź #24 dnia: 10 Gru 2017, 19:04:21 »
Cieliste? To jakas zmiana trendów?
Pamietam dyskusje strefowe ze absolutnie cieliste nie. Tylko gole nogi lub czarne. A cieliste cienkie to zawsze są beeeeee.
Coś się zmieniło?
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj