Sylwester 2017 ;) kreacje ;)

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 27 Paź 2017, 22:49:46

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

jeśli ktoś coś ustrzelił to wrzucać linki :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


inkageo

Strasznie krótkie te ich sukienki..
Imagine there is no hate

konwalia

Zwierzu a gdzie ta impreza?

Ja na sylwestra myślę nad kitlem i dyżurem,  jakoś nie mam ochoty na świętowanie

mayagaramond

Cytat: inkageo w 28 Paź 2017, 10:52:33
Strasznie krótkie te ich sukienki..

Hahaha, a ja miałam powiedzieć, że długie.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

konwalia, odwiedze Cie ;) my jak zwykle nigdzie. Bo P nie lubi :/ zwykle po prostu i tak pracujemy normalnie, a wieczorem kolacja z winem i tyle.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

My jescze nie mamy planow...chyba w domu,moze do rodzicow pojedziemy.2 lata temu tak zrobilismy i bylo bardzo fajnie :) albo domowka,tylko moze tym razem nie u mnie ;) na imprezie zorganizowanej typu bal bylam raz na studiach jeszcze :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

marax

zwierzu gdzie jesdziecie też się rozglądamy

callja

#8
Cytat: jusia w 28 Paź 2017, 15:30:23
na imprezie zorganizowanej typu bal bylam raz na studiach jeszcze :)
To tak jak ja ;)

Cytat: inkageo w 28 Paź 2017, 10:52:33Strasznie krótkie te ich sukienki..
Modelki mają około 1,80 wzrostu ;)
Im kiecki sięgają do pół uda, ja mam tuż przed kolano ;)

Cytat: mayagaramond w 28 Paź 2017, 11:31:28
Hahaha, a ja miałam powiedzieć, że długie.
lol
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

mayagaramond

Nie wiem w  czym iść, muszę znaleźć coś krótkiego, bo nadal mam zakaz obcasów. W ogóle mi się nie chce szukać ani łazić po sklepach.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

nie cierpię tej przymusowej imprezy, jaką jest Sylwester. środek mrocznej zimy, wyłażenie na dwór i oglądanie kiczu fajerwerkowego, picie w środku tejże zimy schłodzonego szampana. fajnie to pewnie smakuje w Australii, w gorącą noc, w środku lata...

golinda

Cytat: callja w 28 Paź 2017, 23:05:16Modelki mają około 1,80 wzrostu
Im kiecki sięgają do pół uda, ja mam tuż przed kolano

no nie wiem... ;)
sukienka na modelce 180cm i na golindzie 168cm

http://www.topsecret.pl/sukienka-damska--sukienka-w-linii-a-z-falbankami-elegancka-na-impreze-ssu2012-top-secret,121263,165,pl-PL.html

callja

Jak ktoś ma taaaakie długie nogi ;)

Jestem sporo niższa od Ciebie i mam raczej krótki korpus (proporcjonalnie), więc różnica zdjęcie ciucha na modelce/zdjęcie ciucha na mikrej callji jest dość spektakularna lol lol
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mayagaramond

Cytat: golinda w 09 Gru 2017, 15:37:13
nie cierpię tej przymusowej imprezy, jaką jest Sylwester. środek mrocznej zimy, wyłażenie na dwór i oglądanie kiczu fajerwerkowego, picie w środku tejże zimy schłodzonego szampana. fajnie to pewnie smakuje w Australii, w gorącą noc, w środku lata...

Akurat nie mam tego problemu lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

a ja lubie pod warunkiem, ze jest fajne towarzystwo do zabawy. Wtedy ani noc, ani mróz nie przeszkadzają :D

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

no, ale niestety, dawno na takiej nie byłam.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Dlaczego wszystkie w czarnych rajstopach?? Dlaczego  :placze: :placze:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

rudasekawf

#18
Zeszły sylwester był najgorszy ever, więc u nas może być tylko lepiej lol lol lol

Kreacji na sylwestra nie potrzebuje, ale na bal 13.01 już tak. Będę zaglądać

golinda

Cytat: mayagaramond w 10 Gru 2017, 06:31:28
Dlaczego wszystkie w czarnych rajstopach?? Dlaczego  :placze: :placze:

bo w Polsce jest zima ;) a cieliste udające, że są skórą jakoś mi nie leżą na wieczór do czarnej sukienki

goga

Cytat: mayagaramond w 10 Gru 2017, 06:31:28
Dlaczego wszystkie w czarnych rajstopach?? Dlaczego  :placze: :placze:

A jakie? Na gołe nogi za zimno, a cieliste nieeeee. Zresztą nie udało mi się nigdy zobaczyć/dostać cielistych bez tego połysku. Podobno są super matowe z gatty, z efektem bb, ale 1. nie widziałam 2.raczej nie noszę
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mayagaramond

Gole albo cieliste matowe rajstopy, Kunert takie ma i Orblu i chyba Falke tez kupowalam. Tu fota z chyba ostatniego sylwka na jakim bylam w Polsce.
I rzeczywiscie pamietam tez innym razem jak w szatni zmienialam kozaki na sandaly i naprawde wszyscy sie na mnie gapili, jakbym przybyla z Marsa lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

mayagaramond, nie wiem, czy i gdzie w Polsce mozna dostać te marki.

ja nosze róznie, to jasniejszych kiecek cieliste. Do czarnych jednak czarne.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

mayagaramond, do kiecki pudrowy róż - jasne, ale do czarnej już nie widzę przymusu. moje zresztą były kryjące, 40DEN, na zdjęciach lampa je trochę prześwietliła

są matowe cieliste w Polsce, Marylin chyba ma
ale jak masz nogę do połowy uda na wierzchu to naprawdę słabo to wygląda, bo kolor zasadniczo się różni od koloru rąk
ja nie znoszę tego efektu

Kasia

Cieliste? To jakas zmiana trendów?
Pamietam dyskusje strefowe ze absolutnie cieliste nie. Tylko gole nogi lub czarne. A cieliste cienkie to zawsze są beeeeee.
Coś się zmieniło?