Autor Wątek: casual work outfit :D czyli luźny pracowy strój  (Przeczytany 1086 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Odp: casual work outfit :D czyli luźny pracowy strój
« Odpowiedź #25 dnia: 25 Paź 2017, 10:56:12 »
Moze takie?

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

inkageo

« Odpowiedź #26 dnia: 25 Paź 2017, 11:00:02 »
Wczoraj w faktach też w takich defilowała.
Na mnie luźne podobnie leżą jak na Beacie w sumie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Z taką różnicą, że są za krótkie.
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

wrobelek0403

« Odpowiedź #27 dnia: 25 Paź 2017, 11:00:53 »
inkageo, to sa dla Ciebie luzne spodnie?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #28 dnia: 25 Paź 2017, 11:02:39 »
I krata i te brazowe sa dopasowane.
a uda? szczególnie tej w kratę się majta obok uda jeszcze zapas materiału Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tej w kratke mniej widać, bo idzie, ale ma łapę w kieszeni, no one całe są szersze do dołu -  nie przypominają inkowych dopasowanych zwężanych cygaretek z zary - może te w kratkę najbardziej, ale będę się upierać, że ta w kratkę ma deko szerzej w udzie

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

wrobelek0403

« Odpowiedź #29 dnia: 25 Paź 2017, 11:03:21 »
Zwierz, musisz isc zmierzyc. Styl mniej wiecej wiesz jaki. Nie sugerowalabym sie zdjeciami modelek bo one sa niewymiarowe. Poza tym wszystkie te ciuchy na nich wisza jal na wieszakach.
Postaw na jakosc. Na pewno nie pull&bear czy stradivatius bo to szmaty dobre na codzien a nie na spotkanie biznesowe z klientem.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 25 Paź 2017, 11:03:21 »

inkageo

« Odpowiedź #30 dnia: 25 Paź 2017, 11:03:28 »
One są na mnie za duże raczej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale taki fason zwierz wstawiła w inspiracjach.

wrobelek0403

« Odpowiedź #31 dnia: 25 Paź 2017, 11:03:44 »
zwierzatko_mojej_mamy, sory jak tego nie widze, naprawde Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #32 dnia: 25 Paź 2017, 11:04:55 »
To oczywiscie nie sa legginsy, ale do luznych bym ich nie zaliczyla Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #33 dnia: 25 Paź 2017, 11:05:03 »
wrobelek0403, no tak mocno zwężane są, dodatkowo jak widzę wysoki stan, to dostaję gęsiej skórki na skórze brzucha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #34 dnia: 25 Paź 2017, 11:09:19 »
Kot by mi wlazł góra i wyszedł dołem nogawką, więc to są luźne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Zwierz powinna się dobrze w takich czuć, w zarze ich pełno. Ale te promod też fajne, chociaż wysoka talia bywa problematyczna.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #35 dnia: 25 Paź 2017, 11:20:08 »
inkageo, ale te na paniach są luźne jak stoją luźno Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie, jak się naciąga i sprawdza, ile materiału można udrzeć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i wybacz, ale
Zwierz powinna się dobrze w takich czuć

mogę z całą pewności napisać, że nigdy w życiu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i że cąłkiem mi się na tej pani nie podobają, a figurę ma przecież modelkową i powinny mi się podobać, a dopiero na sobie nie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  ale zmierzę, żeby nie było Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #36 dnia: 25 Paź 2017, 11:55:00 »
o, te mi sie podobają,

aczkolwiek stylistka w tej kolecji w solarze to upadła na głowę, przy jej pomysłach to lumpy wysiadają nawet, paczta tu, w szczegónośći na propozycję nr 2 i 3.... aaaaaaaaaa

inkageo

« Odpowiedź #37 dnia: 25 Paź 2017, 11:59:51 »
Te są ok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #38 dnia: 25 Paź 2017, 12:21:18 »
zwierzatko_mojej_mamy, apodnie z solara fajne.

mobka

« Odpowiedź #39 dnia: 25 Paź 2017, 19:20:44 »
Zwierzątko kluczowe jest, czy na tobie ktorekolwiek będą się tak układać jak na tych zdjęciach. Ja mam spore uda i łydki i obstawiam, że właściwy rozmiar nie miałby u mnie tam luzu. Takie spodnie zazwyczaj dobrze leżą na laskach z szerszymi biodrami a szczuplymi nogami.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 25 Paź 2017, 19:20:44 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #40 dnia: 25 Paź 2017, 19:51:03 »
mobka, to się okaże, ale na pewno z bardziej szerokich jest szansa większa niż w dopasowanych cygaretkach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #41 dnia: 25 Paź 2017, 21:32:44 »
E ja zawsze jestem rozczarowana, bo o daje nie ten efekt co na laskach na zdjęciach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wyglądają zazwyczaj jak nieopięte a nie jak luźne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #42 dnia: 25 Paź 2017, 21:38:13 »
mobka, kilka razy znalazłam takie właśnie luźne, ale powiedzmy, że mniej eleganckie - muszę w weekend sprawdzić w domu rodzinnym, bo sobie przypomniałam, że takie joggersy w wersji materiałowej-eleganckiej kupiłam na pogrzeb dziadka, całkiem o nich zapomniałam, bo to wiadomo, z urlopu na pogrzeb, na stypę, z pogrzebu na urlop w 24h z trasą 7h w jedną stronę to jednak tak surrealistyczne było, że moja pamięć to jakoś omija, zresztą dziadka w trumnie też, co akurat witam z ulgą

konwalia

« Odpowiedź #43 dnia: 26 Paź 2017, 08:59:07 »
Ja bym kupiła spodnie w kratę przed kostkę,  oksfordy,  z dwie gładkie koszule i długą swetrowa kamizelkę na co dzień oraz marynarkę na bardziej oficjalnie spotkania

konwalia

« Odpowiedź #44 dnia: 26 Paź 2017, 09:03:17 »
Na mnie takie spodnie nigdy nie są luźne w udach