Wrocław sale na wesele poszukiwane opinie

Zaczęty przez Lwica, 29 Gru 2007, 13:37:50

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lwica

Cześć dziewczyny jestem tutaj nowa. Szykuje sie wesele (a w brzuszku rośnie fasolka ma już 12 tygodni  :) ) tylko mam problem czy zrobic we Wrocławiu czy Legnicy?? We Wrocku mam na oku kilka miejsc oto one:
- Hotel Gem
-Hotel Orbita wejherowska
- Restauracja Wieniawa ul.Gajowicka
- sala weselna Finezja na Psim Polu
Jeśli znacie te sale albo macie jakies opinie byłam bym bardzoo wdzieczna za podpowiedzi. Ściskam wszytskich.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

mona_liza

To zależy na jaką iloąć gości się nastawiasz... Finezji, z liczbą gości mniejszą niż 100, nie polecam, bo sala jest mega-duża!

Lwica

No włąśnie teraz sie okaże wstepnie policzylismy ponad 100 ale wiesz jak to jest goście dadzą odpowiedź i sie liczba wyklaruje.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

foszek

Dorotka1981, bylas w Hotel Orbita? Bo ja bylam i zrezygnowalam, bardziej mi to wyglada jak motel, pokoje to waski niski budynek, ktory sprawial na mnie wrazenie barakow a sala gdzie mialo by byc wesele- stolowki.
Cytat: "Dorotka1981"Restauracja Wieniawa ul.Gajowicka
Nie powalila mnie na kolana, za ta cene mozna zrobic wesele w ciekawszym i ladniejszym miejscu
Z moich poszukiwan moge ci polecic:
:arrow: Dwor na Koncu Swiata w Zorawinie (to zaraz przy Wroclawiu)
:arrow: Karczmy Michelle w Jankowicach
:arrow: Zajazd Azyl w Katach Wroclawskich

Wszystko zalezy od Twoich oczekiwan i kieszeni....

Lwica

foszek, cóż kieszeń nie moja   :-P a w karczmie Michelle robi moja koleżanka w sierpniu, cóż ten wystrój nie widzi mi sie zbytnio i troche daleko, a i tak bede musiała rodzinke z Legnicy przywieżć i odwieźć  :shock: a zajazd Azyl tez sie przewijał w moich poszukiwaniach. Cóż pewnie sie okaże że jednak skończy sie na Legnicy heheh. Pozdrawiam
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

foszek

Cytat: "Dorotka1981"a w karczmie Michelle robi moja koleżanka w sierpniu, cóż ten wystrój nie widzi mi sie zbytnio
Tam maja 2 sale ktora widzials ?? Bo ta duza mi sie nie podoba tez a ta mniejsza na ok 80 ludzi to juz bardzo

Lwica

No tą na mniejszą ilość osób. A sama już nie wiem pewnie każda z was miała taki moment zwątpienia w poszukiwaniach. Ahhh!  :-(
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

foszek

Cytat: "Dorotka1981"A sama już nie wiem pewnie każda z was miała taki moment zwątpienia w poszukiwaniach.
A macie juz date wybrana?
Bo ja najpierw siedzialam i ogladalam sale w necie, pozniej szly @ z pytaniami o wolny termin, ceny i menu, a pozniej to juz niewiele zostalo do obejrzenia.
Choc jak weszlam do "swojej" sali to sie w niej zakochalam i pozniej juz zadna mi sie nie podobala... dla niej nawet przesunelismy termin wesela  ;-) bo spoznilam sie o 1 dzien z przyjazdem i ktos juz mi termin zabral :mrgreen:

mona_liza

Ja również uważam, że musisz zacząć od pytania o wolne terminy - na 2008 rok wybór pewnie bedzie już mocno ograniczony!

Lwica

foszek, A jeśli mogę spytać to gdzie ty robisz wesele?? My szukamy sali, która nam sie podoba,  a termin jaki będzie taki weźmiemy.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

foszek

Ja w Dworze na Koncu Swiata w Zorawinie.  W tej miejscowosci maja tez jeszcze 2 sale: Austeria i Renesans

[ Dodano: 29-12-2007, 14:17 ]
Cytat: "Dorotka1981"My szukamy sali, która nam sie podoba, a termin jaki będzie taki weźmiemy.
Czyli nie robi Ci roznicy czy to bedzie 2008 czy 2009 ??

Lwica

foszek, wiele z sal do których pisałam @ ma wolne terminy w najbliższym czasie także tym sie na razie nie martwię. Ale muszę popatrzeć na ten  twój Dworek.

[ Dodano: 29-12-2007, 14:38 ]
foszek,  Mam prośbę. Luknęłam na ten dworek całkiem przyjemnie sie prezentuje. A mogę zapytać ile płacicie za osobę i co jest w to wliczone??
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

foszek

my placicmy w sumie za wszystko lacznie z ciastem, owocami, tortem napojami 165 zl. Za poprawiny 2,5 tys

Lwica

foszek, ooo to całkiem przyzwoita cena jak z ciastem i napojami i owocami. Tylko wiesz jak to jest czasem na tych salach napoje po litrze na osobę i potem koniec resztę sami musimy.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

foszek

Dorotka1981, to byla cena z 2006, wtedy podpisalam z nimi umowe. Napoji nie musze u nich brac, wtedy jest taniej 10 zl, podobnie z ciastem i tortem (wszystko swojjskiej roboty) to bylby kolejne - 10 zl i owoce  - 5 zl.

martos82

Foszku ile macie napojow, ciasta, tortu i owocow na osobe? Szapman na przywitanie jest juz wliczony czy nie?
Z tego co mi wiadomo teraz cena podstawowego pakietu w Dworku na Koncu Swiata to 145 zl, ale jest to informacja niepotwierdzona.

Mysle, ze warto rowniez zainteresowac sie:

- Zajazdem Wiejskim w Ozorzycach pod Wroclawiem
- Karczma Rzym we Wroclawiu
- Stara Garbarnia ( W-w )
- Art Hotelem ( W-w )
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

My mamy cene podstawowa z 2006 140 zl:
Co do ilosci reszty to nierozmawialam  :oops: Ale nadrobie te niedopatrzenie. Z tym ze podejrzewam, ze ciast bedzie sporo, bo nie sa z cukierni tylko piecze je pani ze wsi, podobnie tort. Po owoce jezdzi pani ania na gielde... wiec mnie to tez nie martwi. Jedynie co mnie martwi to wlasnie te napoje... Ale mysle ze wlasciciele nie pozwoliliby aby ich zabraklo  :-D

sierpniowajulka

Dzisiaj trafiłam przypadkiem na takie miejsce we Wrocławiu: http://www.caprice.wroclaw.pl/index.php
Może komuś się przyda. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

spragnienie

sierpniowajulka to jedna z b. znanych sal
rezerwacje trzeba chyba z 2 letnim wyprzedeniem ;)

kristinaj6


Ja mam wesele w karczmie rzym we Wrocławiu,miejsce jest super,czegoś takiego szukaliśmy!
chętnie poczytam opinie na temat tego   miejsca,ma ktoś może zdjecia z przyjęcia weselnego

maryna

Ja jeśli komuś pomogę , kto w przyszłości przeczyta ten wątek to mogę polecić Aroma Stone w Sycowie.. kawałeczek jest ale warto!!! nie słyszałam żeby ktoś miał takie wsparcie przy organizacji wesela.. :) poważnie :) a w moim roczniku akurat dużo koleżanek wychodziło za mąż i często gęsto się wymieniało doświadczeniami.
cena mogła się zmienić od tamtego roku ale.. :)  nie było drogo a goście czuli się dopieszczeni, i my również.

pozdrawiam

emcia


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

maryna, rany, jaka Ty dobra kobieta jesteś...wpadłaś tu tylko po to, żeby pomóc innym i napisać ten jeden jedyny post z poleceniem swojej sali...ale wiesz co, dział reklamy jest gdzie indziej, a taka "reklama" może bardziej zniechęcić niż zachęcić ;D

emcia