abonament/karta - co dla ucznia 1-3?

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 11 Wrz 2017, 12:23:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

bry

ja z pytankiem - planuję młodemu dać telefon, taki na klawisze, żadnych gier i netu

zaraz będę patrzeć w oferty - jeśli już coś dałyście swoim to co?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

virgin na kartę, zero opłat https://virginmobile.pl/oferty/karta/nowy-numer/freemium

Michałowi wystarcza, ma kartę w tablecie z którym raczej nigdzie nie wychodzi. Telefonu nie potrzebuje jeszcze mieć przy sobie. Z domu, z tabletu dzwoni do mnie czy kolegów.

zwierzatko_mojej_mamy

Kasia, i doładowanie jest co ile? 6 pln na 30 dni?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

#3
doładowujesz kiedy chcesz
to bezpłatna karta z pakietem bezpłatnych minut, internetu, smsów - za darmooooo,
masz 0zł/mc

dopiero jak chcesz więcej lub jakiś inny pakiet kupić to ładujesz, jak się pakiet kończy ten dodatkowy to przychodzi sms i ty albo doładowujesz i przedłużasz (samo ściąga) lub nie.
Masz link wyżej



Ja sama mam tel na karte teraz w virgin, za 29 zł :D
mój D. z kolei ma pakiety za 19 zł


tutaj masz porównanie https://virginmobile.pl/oferty/karta/nowy-numer
działa bez zarzutu w PL i za granicą.

Kasia

jak nie chcesz się bawić w doładowania to sobie większą kwotę tankujesz jednorazowo i jak włączysz pakiet to on się sam będzie odnawiał, albo bezokresowo albo przez pół roku co miesiąc.

zwierzatko_mojej_mamy

Kasia, cudownie, dzięki, to temat uważam za zamknięty lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdalinska

juz zamkniety :D a chciałam wpisac, ze Kuba ma w playu na karte, ale chyba jest gorsza niz w virgin ;)

zwierzatko_mojej_mamy

no metaforycznie zamknięty ;D sprawdzałam t-mobile, play i oragne oczywiście, ale virgina nic nie przebije ;D chyba sama se kupie numer na kartę w ramach biznesowych głównie do odbierania, bo po tych przebojach z rejestracją numerów na kartę to nieźle stawki poszybowały, a tam proszę, przyjemna cena
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Angie

#8
Lena ma jakiś abonament dołączony do mojego, nie pamietam za jaką kasę.  Coś  mi swita ze około 20 zl. Tylko ona musi mieć net, bo jest potrzebny do przesyłania pomiarów.

marlen_ka

U mnie Lila ma kartę dołączona do naszego abonamentu w t mobile. Płacimy ok 15 PLN miesięcznie. Rozmowy bez limitu, internet 5 giga.

kotabma

Zosia ma z plusa - rok ważności konta.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Kuba ma virgin. Potrzebował na wakacje, teraz telefon leży w domu.

niewiemjaka

Wiktor ma cos co nie jest plusem, orangem, tmobile, heyah, nju, virgin .. no i właśnie nie pamietam jak sie nazywa :D w smartwatchu karta

magdalinska

a dajecie dzieciom telefony do szkoły? ja chce zeby on miał telefon po lekcjach, u babci, a on nie chce go zostawiac u babci na noc "bo ktos moze do niego wieczorem zadzwonic". 2x juz mu dałam do szkoły, wyciszyłam i zabroniłam go wyciagac. ale wolałabym zeby nie nosił do szkoły

niewiemjaka

Juz wiem! Lycamobile
Na kartę
Wiktor czasem zabierał, on wraca sam, wiec chcieliśmy wiedzieć, ale ma smartwatcha, wiec tam sie nie pobawi
U nas nie wolno miec telefonów, tzn bawic sie, wyciagac na lekcji itd, bo leci do dyrektor...
Ale nawet zegarka nie zabiera codziennie, nie ma w tym funu, wiec go nie ciagnie


Kasia

Magdalinska, Michał karte ma w tablecie, który lezy w domu.
Telefon nie jest mu w ogóle potrzebny gdyz on sam nigdzie nie chodzi, zawsze jest jakis dorosły z telefonem w jego otoczeniu.
Nieraz w domu zostanie na 30-40 minut to ma tablet do dzwonienia.

marlen_ka

Lila ma telefon w domu, do szkoły nie nosi. Ale ja ją odbieram o 13:30 że szkoły i do 16:15 jest sama w domu. Ja jak ja odbiorę to wracam do pracy. Dlatego chcę mieć z nią kontakt.

kotabma

magdalinska,  nie daje tel do szkoły. Jest nam potrzebny jak Z zostaje sama w domu.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

ja mu kupiłam karte, bo całe wakacje byli u babci i jakby cos sie stało, to zeby zadzwonil do nas. Z babci telefonu nei wiem czy by dał rade. Ona ma nadcisnienie, kiedys jak przyjechalismy i miałam u niej zostawic Kube to mowiła ze jej strasznie skoczyło cisnienie, zle sie troche czuje, ale wzieła leki i juz sie normuje. Ten telefon ma tak w razie W. Cały czas mam w głowie mame mojej bratowej, jak dostała udar z dwójką malutkich dzieci na stanie. Na szczescie zdążyła ich polozyc spac...
problemem jest to, ze Kuba nie chce zostawiac telefonu u babci tylko chce zabierac na wieczór do domu "bo moze ktos niego dzwonic", a rano tez nikt nie bedzie specjalnie jechac do babci zeby go tam zostawic :/

Kasia

magdalińska ale nie chcesz mu dawać telefonu do szkoły?
bo jak nie chcesz to wytłumacz mu po co jest ten telefon, że jak go zabeirze to nie ma go jak póxniej do babci dostarczyć, że do szkoły brać nie może itd. że w szkole może zgubić.

a jak to nie problem to pakuj mu ten telefon do szkoły, do jakiejś kieszonki i powiedz że może go włączyć dopiero u babci, że ma nie wyjmować itd.

ew. kupić drugi telefon, który będzie leżał u babci i tyle. Albo wymień telefon babci tak, żeby Kuba z niego korzystać potrafił lub naucz go korzystać z obecnego telefonu babci.


Nie mam więcej pomysłów :D



magdalinska

wolałabym zeby nie nosił do szkoły, kilka razy miał, miał schowany w zamykanej wewnetrznej kieszonce, całkowicie wyciszony i zakaz wyciagania
ooo to jest mysl, zeby zmienic babci telefon. Pomyslismy nad tym. No albo bedzie nosil do szkoły

marlen_ka

A jeśli nie chcesz żeby w szkole korzystał z tel to mu wylaczaj go rano. Nie dawaj mu nr pin tylko daj go babci. Babcia będzie wstukiwac pin

magdalinska

ja mysle ze on nie bedzie korzystał. bardziej sie boje ze gdzies zgubi albo zostawi. Albno mu ktos ukradnie, to wtedy by sie zapłakał chyba  :crazy: w tym tygodniu szym u babci, wiec rano telefon jedzie do babci i nie ma problemu., Ale pewnie bede mu dawac do szkoły

niewiemjaka

dzisiaj odprowadzalam Franka do przedszkola (przedszkole łączone ze szkola 321)
dzieciaki z klasy 3, chyba jechali na wycieczke, stali w podgrupach pod szkola, czekali na autokar
wszyscy w telefonach!

Kasia

niewiemjaka, ciekawe czy jedniową czy kilku.