Jesień zima 2017/2018 zaczynamy

Zaczęty przez konwalia, 06 Wrz 2017, 23:20:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

marax, swietna! Ja bym chciala bez kaptura ale nigdzie nie widzialam :/
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

To nie jedt typowy kaptur bardziej golf . Są genialne można je prac suszyć w suszarce i jak nowe

malutenka

Cytat: marax w 16 Sty 2018, 16:41:14
Kocham te bluzy z Naketano .
Marax, zgadzam się, są cudowne!

konwalia

Marax świetna,  po ile one są w tk?


inkageo

Imagine there is no hate

wrobelek0403

Ja mam kurtke i ja uwielbiam. Bluzy sa piekne, ale wolalabym bez kaptura i rozpinana.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

marax, fajna i wygląda na cieplutką!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /


errata

Cytat: marax w 16 Sty 2018, 16:41:14
Kocham te bluzy z Naketano .

bluza i czapka podobają mi się, ale minę to Ty masz :D

calla

marax, mam taką samą, tylko granatowa.

Wiesz, że firma się zwija z rynku? Działają do końca roku tylko.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)


calla

Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

calla

Znalazlam informacje. Podali Info, ze nadszedl czas na zmiany.  Kolecja 2018 bedzie sprzedawana do 31.12.2018.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia


inkageo

Imagine there is no hate

wrobelek0403

konwalia, przyznam szczerze ze nie rozumiem tego obrzydzenia wobec akrylu :D

I tak polowe ciuchow czlowiek ma z poliestru albo wiskozy.
Akrylowe swetry tez bywaja miekkie. Zalezy jaki rodzaj przedzy.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Ja może miałam pecha i byłam upocona jak mysz. Jak jest domieszka to noszę,  ale 100% omijam

inkageo

Zerknęłam na swoje sweterki i jednak najlepsze są te z bawełny. Z wełną mnie gryzą i leżą na dnie szafy, kaszmir mi się rozciąga i dobrze wygląda tylko chwilę po praniu, akrylowego nie mam.
Imagine there is no hate


inkageo

Ja ją mierzyłam, ale za bardzo poszerzała mi ramiona. Materiały mają bardzo ładne.
Imagine there is no hate

inkageo

Ja już tylko koszule wólczanki noszę.
Imagine there is no hate

errata

Cytat: wrobelek0403 w 21 Sty 2018, 15:47:50
I tak polowe ciuchow czlowiek ma z poliestru albo wiskozy.

nie kupuje nic z wiskozy oraz poliestru. ;) Zdarza mi się poliester jako domieszka, ale ogólnie unikam.

inkageo

Dwie fajne rzeczy upolowałam na wyprzedaży w zarze, torebka już dawno mi się podobała, a żakiecik dorzuciłam do koszyka i jestem bardzo zadowolona:

https://www.zara.com/pl/pl/torebka-typu-city-z-%C5%82%C4%85czonych-materia%C5%82%C3%B3w-p18054204.html?v1=4602185&v2=734160
https://www.zara.com/pl/pl/kopertowa-kurtka-z-guzikiem-p04437259.html?v1=4835042&v2=1023728

Torebka będzie fajna na wiosnę, do kurtki dżinsowej.
Imagine there is no hate