Jesień zima 2017/2018 zaczynamy

Zaczęty przez konwalia, 06 Wrz 2017, 23:20:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

Męskie lepsze.  A hm patrzyłaś?

golinda

#201
moja krawcowa zamknęła interes i przez to odkryłam przybytek zwany małą szwalnią. szyją na wymiar, głównie płaszcze.

biorą za szycie z materiałem (wełna, kaszmir z wełną, nic sztucznego plus wełniane ocieplenie, cieniutkie, ale bardzo ciepłe) ok. 1500zł

rozważam szycie. co uważacie?

damka

plusem jest idealne skrojenie. ja bym sie odważyła

golinda

no właśnie, bo te wszystkie płaszcze gotowe są dobre w pasie i za małe w biuście lub dobre w biuście i luźne w pasie.

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

#205
Oddać? :D Chciałam czarny z reniferkiem, ale nie było. To oczywiście opcja po domu na święta, ewentualnie do roboty w sobotę.
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

inkageo, oddać, musisz mieć albo fajny albo maksymalnie wieśniacki, ten jest w połowie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

zwierzatko_mojej_mamy a jak wygladalby fajny i maksymalnie wiesniacki? :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

inkageo oddaj, ten czarny bylby slodki.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

No właśnie, też mam takie odczucia, dzięki :beer:
Imagine there is no hate

inkageo

Ten męski granatowy też byłby fajny, gdyby był w damskich rozmiarach, do dżinsów fajnie mógłby wyglądać.
Imagine there is no hate

margareta

W Rossmannie widziałam jakieś swetry z reniferkiem.

marax

Cytat: inkageo w 12 Gru 2017, 11:42:26
Ten męski granatowy też byłby fajny, gdyby był w damskich rozmiarach, do dżinsów fajnie mógłby wyglądać.
jak z wielkanocą ogarniaj się !

golinda

Cytat: mayagaramond w 12 Gru 2017, 10:24:22
zwierzatko_mojej_mamy a jak wygladalby fajny i maksymalnie wiesniacki? :)

jak człowiek z reklamówką Biedronki w ręce ;)

mayagaramond

golinda ale sweter, reklamowka to tylko dodatek zmieniający look ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

#215
Dzisiejsze na nabytki.

Pierwszy zostaje. Nad drugim mysle, czy jednak nie za duzy. Ale mniejszych nie ma juz nigdzie. Co myslicie? Sam sweter piekny :)

I spodnie takie:
https://www.tatuum.com/pl/spodnie/31558-mirona.html#/rozmiar-34/kolor-granatowy w oblednym rozmiarze 34 lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

fajne nabytki, drugi sweter mnie się podoba

z tatumowego 34 się nie ciesz :D

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Ten brazowy to nie... Czerwony super!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 16 Gru 2017, 14:46:14
golinda, nie psuj mi humoru :P

jakbyś była gruba to bym nic nie powiedziała. ale chudemu można :)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Czerwony super, ale ten brązowy jakiś takiś... Jestem na nie. I zazdroszczę tych smukłych nóg :P

inkageo

A ja jestem za brązowym! Ciekawy, niebanalny, wielka szkoda oddać. Wolałabym go od pierwszego.
Imagine there is no hate

wrobelek0403

Dzieki laski :) Brazowy zostawilam. To taki zimny beż jest. Tylko swiatlo cieple. Ten pierwszy jest malinowy :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login