Jesień zima 2017/2018 zaczynamy

Zaczęty przez konwalia, 06 Wrz 2017, 23:20:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


mayagaramond

#127
dragonfly a po co ci zimowa kurtka? lol ;)

PS: fajna.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


mayagaramond

dragonfly czyli potrzebna!!

A nie masz foty jak jest zapięta? Chciałabym gorę obejrzeć, bo ma jakieś wstawki i nie mogę ich boiżej zidentyfikować.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


zwierzatko_mojej_mamy

dragonfly, sprawdz sobie jeszcze pepe jeans - mają teraz cudnie lekkie parko-buły zimowe ;) mierzyłam ;) i podumam nad tym faktem, bo na razie zimna nie ma, może przecenią po grudniu ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

dragonfly kolor i kroj super, zastanawiam sie tylko nad tymi wstawkami z przodu. Nie wiem, czy mi sie podobaja czy nie.

Myslalam, ze maje produkuje tylko kiecki...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

errata


inkageo

Uratowałam stary płaszczyk! Aż nie wierzę :D Przypomniała mi się rada Jolanty Kwaśniewskiej, że odzież należy szczotkować. Miałam go wyrzucić, ale po ostatnim rozczarowaniu płaszczem z zalando postanowiłam spróbować, może ten sposób komuś się przyda.
Wyprałam go i porządnie wyszczotkowałam miękką szczotką, taką garniturową.
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

On właśnie głównie na lewej stronie się tak zmechacił, bo to od siedzenia w aucie, materiał ocierał się o ubranie, próbowałam wcześniej golarką, ale miękki materiał i nic to nie dawało. Dobrze, że go nie wyrzuciłam.
Imagine there is no hate

inkageo

A nowy promocyjny dział zalando znacie?
Dzisiaj reklama na strefie mi się wyświetliła:
https://www.zalando-lounge.pl/

Sukienki chi chi london po 99 zł nawet..
Imagine there is no hate

errata


mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zuzia

mayagaramond,
nie.
ja nie jestem znawcą mody, ale to po prostu nie.

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marax

gdzie kupię czapke i komin ? coś fajnego




zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malutenka

Cytat: golinda w 03 Lis 2017, 17:55:17najbardziej chyba ostatni
Tak, dla mnie wygrywa tym, że posiada jakieś inne zapięcie poza paskiem szlafroka :)