Czy picie oleju lnianego naprawdę pomaga?

Zaczęty przez hulpka, 23 Sie 2017, 21:10:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hulpka

Tu piszą, że picie oleju lnianego pomaga, wiadomo, ze olej lniany ma bardzo wiele właściwości pro zdrowotnych ale czy picie jego ma sens? zwykle nakłada się go na włosy i cerę ale o piciu tak wprost z butelki nie słyszałam, ktoś potwierdzi, że to pomaga??  :zbic:

golinda

wystarczy wpisać w google olej lniany - mnóstwo publikacji na ten temat
ja piję, tzn. dodaję do twarogu, bo sam w sobie ma kiepski smak

areworka

To, co zauważyłam najszybciej czyli po około 2 tygodniach codziennego spożywania 2 łyżek oleju dziennie jest maksymalnie nawilżona cera. Moja skóra zupełnie przestała się buntować nadmiernym wydzielaniem sebum i stała się bardziej napięta, jędrna. Jest to efekt, którego nie doświadczyłam po żadnym kremie nawilżającym czy najbardziej odżywczej masce.

Hawthorne


rubin04

Cytat: Hawthorne w 11 Cze 2018, 11:57:10
Uważam, że picie nie ma sensu.
Uważam że pisanie bez stosownej  argumentacji nie ma sensu.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: Hawthorne w 11 Cze 2018, 11:57:10
Uważam, że picie nie ma sensu.
A to zalezy juz czego.

Oleju zapewne nie, ale juz wodki to czemu nie lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


golinda

Cytat: wrobelek0403 w 11 Cze 2018, 22:22:40Oleju zapewne nie, ale juz wodki to czemu nie

Dawnośmy tequili nie piły ;)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Gert88

Słyszałem, że jest bardzo zdrowy ale nie można przedawkować. Dwie od 2 do 6 łyżek dziennie maksymalnie.  Pozdrawiam