Dzisiejszy Slub Adrianny :)

Zaczęty przez rubin04, 11 Sie 2007, 20:58:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rubin04

Zanim Adrianna napisze relacje moge napisac że było uroczo!
Dla tych co nie wiedza - Adrianny mąz jest z USA (bardzo przystojny!) i ślub odbył sie w 2 jezykach. Ksiadz mówił troche po polsku, troche po angielsku.Przysiegę Adrianna mówiła po polsku, a jej narzeczony po angielsku.

Adrianna wygladała pieknie, ale opisu się nie podejmuje, bo pewne rzeczy trudno opisac :)

Po skonczonej mszy ja i maraxela podeszłysmy do Adrianny z pytaniem "zgadnij kim jestesmy!" ale od razu wiedziała!. Złożyłysmy życzenia od forumek i miło było widziec że Adrianna ucieszyła się z naszej obecnosci, na dodatek przedstawiła nas męzowi, że to my, koleżanki z forum. Bardzo to miłe było! (Dzięki Adrianna!).

To teraz czekamy na zdjecia :)

PS
Rzucanie monetami na ślubie to nie zawsze dobry pomysł - Adrianna dostała jedną w oko, ale nic się nie stało :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

rubin04,  a myśmy z nerinea i jej Miskiem były u maluteńka5 ;)

była baardzo zaskoczona ;) hihi ;) fajnie tak niespodziewajki robić ;)

tez czekamy na opis i zdjęcia ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nerinea

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"rubin04,  a myśmy z nerinea i jej Miskiem były u maluteńka5 ;)

była baardzo zaskoczona ;) hihi ;) fajnie tak niespodziewajki robić ;)

tez czekamy na opis i zdjęcia ;)

tak tak, Misiek miał wycieczkę, a maluteńka niespodziewankę   :-D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

no ja myśle ze to strasznie fajne... Niby internet taki bezduszny a ile radości potrafi dać :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Byłam, obserwowałam, się przypatrzyłam, się udzieliłam, życzenia złożyłam, na pożegnanie (wraz z maraxelą i rubin :-D ) Państwu Młodym pomachałam.

Suknia Adrianny - imponująca i dostojna :!:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

eva_luna

fajnie, ze macie mozliwosc wziac udzial. Duzo tu osób z Krakowa i Warszawy więc duzo latwiej taka niespodzianke zrobić, a jest super mila.

inkageo

Nie sądziłam, że forum może mieć taką duszę :)
Imagine there is no hate

marax

no slub bym na prawde piekny .strasznie romantyczny wzruszajacy i taki inny ze wzgledu na forme w 2 jezykach.No i urzekl mnie piekny spiew jaki uswielnil uroczystosc adrianny-dziewczyna ktora spiewala  (rowniez forumka)spisala sie pierwszorzednie az lezka sie w oku zakrecila tak chwytalo to za serce ( u mnie tez bedzie spiewac juz nei moge sie doczekac bo bylo peknie:) tak mnei ten slub wzruszyl ze chyba dostane zwalu czekajac na swoi i sie denerwujac-nom maz adrianny bardzo przystojny,suknia jak z bajki -moje gratulacje adrianna mam nadzieje ze ci sprawilysmy mila niespodzianke:)

aniak1211

Milo z wszej strony  :mrgreen:
Ja nie mam mozliwosci nikogo odwiedzic w czasie slubu,za daleko mam wszedzie  :-/

rubin04

A Ty skąd jesteś? Bo nie masz w swoim opisie :( A nuz  sie okarze ze akurat ktoś... :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Pochodze z Boleslawca na dolnym slasku,obecnie przebywam w anglii  :-|

aniak1211

W sumie to jakies 100km. od Wroclawia  :mrgreen:
Bardzo lubie to miasto,swego czasu czesto tam bywalam  :-D
Na pewno we wrzesniu znow tam bede.
Mmmmmmm piwko na ryneczku,juz sie doczekac nie moge  :!:

siog

O! Super ze bylo fajnie! nawet wyslalam jej maila dzien przed nie wiem czy miala czas zobaczyc:)
mam nadzieje ze wkrotce wkleje fotki :)

mollana

Dziewczyny, a moglybyscie bardziej szczegolowo opisac msze? Ktore partie ksiadz mowil po polku, ktore po angielsku i jak wygladala przysiega.

Ja za rok wychodze za Anglika, stad moje wielkie zainteresowanie dwujezyczna msza.

rubin04

No to tak: przywitał ksiądz wszystkich po polsku, potem po ang.
czytanie było 1 po polsku (ewangelia) i potem ktoś z rodziny pana młodego czytał po angielsku list do Koryntian.

kazanie krótkie: najpierw po ang a potem po polsku (w skrócie).

Potem były zaslubiny: ksiadz po ang pytał czy z własnej woli chcą itd. i odpowiadali po ang.
Przysięga: Pan młody po angielsku powtarzał za ksiedze, a pani młoda po polsku powtarzała. Podbnie przy obraczkach.

na koniec błogoslawieństwo po polsku i 2 słowa pozegnaina po ang.


Myślę, ze wszystko jest kwestią umowy z księdzem co i jak..
Jak Adrianna wróci t pewnie wszystko Ci wyjasni jak to jest od strony formalnej.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mollana