Cześć!! chciałabym Wam sie przedstawić......

Zaczęty przez marlen_ka, 27 Gru 2007, 15:39:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marlen_ka

hej Dziewczyny. jestem nowa na tym forum. link do Was znalazłam na forum gazeta...... . Piszę tu pierwszy raz także chciałabym sie przedstawić---- mam na imię Marlena i wychodzę za mąż 3.05.2008 (juz za 4 miesiące i 7 dni :-D ) do tej pory tylko czytałam różne posty i tak sobie pomyślałam że panuje tutaj baaaaaaaaaardzo miła atmosfera dlatego mam nadzieje że zostanę tutaj na dłużej.

zwierzatko_mojej_mamy

marlen_ka, witamy swiatecznie :D jako, ze sie zalogowalas, w zwiazku z tym zyskalas dostep rowniez do strefy plot - fajnie, ze przybyla nastepna "gadajaca" strefowiczka :) zapraszamy !! :)

[ Dodano: 27-12-2007, 15:52 ]
no i do reszty watkow rowniez - takze do watku "majowek" :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

no witamy witamy
świeża krew w cenie :)
he he

maroonbug

witamy serdecznie! na razie cicho na forum, ale poczekaj az sie skonczy okres swiateczny :)

nionczka

Cytat: "marlen_ka"hej Dziewczyny. jestem nowa na tym forum. link do Was znalazłam na forum gazeta...... . Piszę tu pierwszy raz także chciałabym sie przedstawić---- mam na imię Marlena i wychodzę za mąż 3.05.2008 (juz za 4 miesiące i 7 dni  ) do tej pory tylko czytałam różne posty i tak sobie pomyślałam że panuje tutaj baaaaaaaaaardzo miła atmosfera dlatego mam nadzieje że zostanę tutaj na dłużej.

Zostan zostan. Tu nie tu¡ylko sie wychodzi za maz. Tu sie gotuje, urzadza mieszkania, zachodzi w ciaze, rodzi dzieci, chodzi na zakupy, pisze doktoraty i zalatwia szeroko pojeta prywate :-) Poza tym jestesmy samowystraczalne!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

marlen_ka, czesc, fajnie ze sie odezwalas i ... liczymy na wiecej :)

marlen_ka

dzięki wielkie za miłe powitanie :-) na pewno będzie więcej

tachogti

Czesc marlen_ka, milo Cie poznac  :-D

Cytat: "nionczka"Zostan zostan. Tu nie tu¡ylko sie wychodzi za maz. Tu sie gotuje, urzadza mieszkania, zachodzi w ciaze, rodzi dzieci, chodzi na zakupy, pisze doktoraty i zalatwia szeroko pojeta prywate :-) Poza tym jestesmy samowystraczalne!
swiete slowa... to jest takie panstwo w panstwie  ;-)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

rubin04

Cytat: "nionczka"
Zostan zostan. Tu nie tylko sie wychodzi za maz. Tu sie gotuje, urzadza mieszkania, zachodzi w ciaze, rodzi dzieci, chodzi na zakupy, pisze doktoraty i zalatwia szeroko pojeta prywate :-) Poza tym jestesmy samowystraczalne!

To powinno być na 1 stronie jako opis tego forum :-)
Aż Ci piwko za to stawiam!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

rubin04,  ooo sama nie zuwazylam - jeszcze bede prosic nionczke o pozwolenie uzycia w reklamie ;D hihi trzeba sie na tantiemy przygotowac :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rubin04

oj, tak, ale moze z dobrowolnych zrzutek na opłate za serwer sie cos uzbiera na te tantiemy :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Majeczka

Witaj :) a jak ida przygotowania do slubu?? suknia i dodatki wybrane?? ja jestem teraz na etapie sukni a dokladnie to musze ja zamowic do konca przyszlego tygodnia i mam wielkie dylematy :(
pozdrawiam Majeczka
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Majeczka, oj u mnie powoli.. Na razie przygotowuje sie do obrony pracy.. na 29 stycznia :-)
Ale potem ruszam ostro z przygotowaniami - na razie tlko mam narzeczonego, salę i orkiestrę :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

witamy :)
Od razu należy jednak Cię lojalnie uprzedzić - to forum wciąg jak chodzenie po bagnie ;)

marlen_ka

oj, wiem, że wciąga :-P  wyjechałam na sylwestra i nie miałam dostepu do internetu. a jak wróciłam do domu to moja pierwszą rzeczą było właczenie komputera i wejście na strefę....

ishka82

marlen_ka, witam serdecznie :-D
CytujZostan zostan. Tu nie tu¡ylko sie wychodzi za maz. Tu sie gotuje, urzadza mieszkania, zachodzi w ciaze, rodzi dzieci, chodzi na zakupy, pisze doktoraty i zalatwia szeroko pojeta prywate :-) Poza tym jestesmy samowystraczalne!
Świetnie to ujęłaś :mrgreen: Myślę, że warto byłoby to gdzieś na stronie głównej odnotować, bo nazwa forum kojarzy się jednoznacznie ;-)