Autor Wątek: tego chyba nie było - prostownica do kręcenia  (Przeczytany 361 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

tego chyba nie było - prostownica do kręcenia
« dnia: 01 Cze 2017, 22:04:40 »
bry

czy ktoś posiada prostownicę używaną głównie do kręcenia się w modne boho-fale? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mam taką sprzed potopu i czas zmienić, może ktoś coś poleci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

Odp: tego chyba nie było - prostownica do kręcenia
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Cze 2017, 23:32:22 »
Ja swoją kręciłam, ale nie wiedziałam, że to jakaś specjalna ma być. Zwykłą wąską, ceramiczną prostownicą robi się falo-loki. Inna sprawa, że mi się trzymają jakieś 30 minut, ale to już kwestia włosa, nie prostownicy
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #2 dnia: 01 Cze 2017, 23:47:13 »
no ja mam zbyt starą i zbyt niewąską, a i przy okazji ona to zewnętrze ma z takiej trochę gumy, żeby dobrze w łapie siedziała, ale to nie robi dobrze włosom, bo się do niej przyklejają, no ogólnie jestem na nie i chcę wymienić, poszperam w necie

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #3 dnia: 05 Cze 2017, 12:34:44 »
jakby kto pytał, to wzięłam taką: Remington S8500

jeszcz enie testowałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #4 dnia: 05 Cze 2017, 12:47:55 »
ja mam, ale nie pamietam jaka. Zreszta juz kupilas, wiec nie wazne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 05 Cze 2017, 12:47:55 »