Autor Wątek: Bałtyk z dzieckiem,fajne hotele  (Przeczytany 730 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Bałtyk z dzieckiem,fajne hotele
« dnia: 17 Kwi 2017, 22:27:37 »
W tym roku w sierpniu chcemy wyruszyć na nasze wybrzeże Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Znacie jakieś fajne hotele dedykowane rodzinom? Zależy mi by był basen, jakaś fajna sala zabaw, plac zabaw, animacje dla dzieciorów i chociaż częściowe wyżywienie. Najchętniej okolice Ustki, Łeby, ale w zasadzie całe wybrzeże wchodzi w grę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj I najlepiej by nie kosztowało miliona monet Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Pamiętam, że były tu kiedyś takie hotele polecane, więc mam nadzieję, że jak zwykle nie zawiedziecie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ja też jak znajdę coś fajnego, to wstawię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

Odp: Bałtyk z dzieckiem,fajne hotele
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Kwi 2017, 23:17:22 »
ishka82, my w tym roku jedziemy tu, Mrzeżyno
W zasadzie spełnia wszystkie twoje wymagania, opinie w necie ma dobre, na forach czytałam że super dla dzieciaków
Więcej napiszę w czerwcu
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

goga

« Odpowiedź #2 dnia: 18 Kwi 2017, 11:48:20 »
Moze hotel Jan w Darłówku? Wyżywienie , baseny, płac zabaw, nie wiem jak animacje, ale byliśmy w maju zeszłego roku ma rodzinnym wyjeździe ze szkoły i dzieci były zadowolone
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

wrobelek0403

« Odpowiedź #3 dnia: 18 Kwi 2017, 11:54:30 »
ishka82, tu cos moze znajdziesz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kiedys wrzucałam taki hotel, co bylismy w nim na szkoleniu i widać było duzo atrakcji dla dzieci no i znalazłam cały wątek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

ishka82

« Odpowiedź #4 dnia: 18 Kwi 2017, 13:32:04 »
wrobelek0403,  dzięki 😀 właśnie pamiętałam, że było coś takiego i nie znalazłam 😉

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 18 Kwi 2017, 13:32:04 »

ishka82

« Odpowiedź #5 dnia: 18 Kwi 2017, 19:05:49 »
a może przypięłybyśmy sobie dwa wątki na górze, jeden z hotelami itp. w PL, a drugi za granicą, tylko z takimi polecanymi i sprawdzonymi miejscami, gdzie byłyśmy i było ok? sporo na Strefie jeździmy i fajna baza by wyszła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko bez dyskusji długich i offtopów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #6 dnia: 19 Kwi 2017, 10:45:03 »
tylko bez dyskusji długich i offtopów
yyyy nierealne ?: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

wrobelek0403

« Odpowiedź #7 dnia: 19 Kwi 2017, 12:17:31 »
Dzisiejsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pokazuja ze o miejscach tez bedzie dyskusja bo kazdemu co innego pasuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #8 dnia: 19 Kwi 2017, 18:04:01 »
to nie wiem, w pierwszym poście tylko lista, a dyskusja pod i ta lista uzupełniana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj