Bałtyk z dzieckiem,fajne hotele

Zaczęty przez ishka82, 17 Kwi 2017, 22:27:37

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

W tym roku w sierpniu chcemy wyruszyć na nasze wybrzeże :) Znacie jakieś fajne hotele dedykowane rodzinom? Zależy mi by był basen, jakaś fajna sala zabaw, plac zabaw, animacje dla dzieciorów i chociaż częściowe wyżywienie. Najchętniej okolice Ustki, Łeby, ale w zasadzie całe wybrzeże wchodzi w grę :D I najlepiej by nie kosztowało miliona monet ;) Pamiętam, że były tu kiedyś takie hotele polecane, więc mam nadzieję, że jak zwykle nie zawiedziecie ;) Ja też jak znajdę coś fajnego, to wstawię :)

justynaaaa2

ishka82, my w tym roku jedziemy tu, Mrzeżyno
http://www.kwrlaguna.pl/
W zasadzie spełnia wszystkie twoje wymagania, opinie w necie ma dobre, na forach czytałam że super dla dzieciaków
Więcej napiszę w czerwcu

goga

Moze hotel Jan w Darłówku? Wyżywienie , baseny, płac zabaw, nie wiem jak animacje, ale byliśmy w maju zeszłego roku ma rodzinnym wyjeździe ze szkoły i dzieci były zadowolone
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

wrobelek0403

ishka82, tu cos moze znajdziesz :) kiedys wrzucałam taki hotel, co bylismy w nim na szkoleniu i widać było duzo atrakcji dla dzieci no i znalazłam cały wątek :D

http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,9359.0.html
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

wrobelek0403,  dzięki 😀 właśnie pamiętałam, że było coś takiego i nie znalazłam 😉

ishka82

a może przypięłybyśmy sobie dwa wątki na górze, jeden z hotelami itp. w PL, a drugi za granicą, tylko z takimi polecanymi i sprawdzonymi miejscami, gdzie byłyśmy i było ok? sporo na Strefie jeździmy i fajna baza by wyszła :) tylko bez dyskusji długich i offtopów lol lol lol

niewiemjaka


wrobelek0403

Dzisiejsze ploty pokazuja ze o miejscach tez bedzie dyskusja bo kazdemu co innego pasuje :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

to nie wiem, w pierwszym poście tylko lista, a dyskusja pod i ta lista uzupełniana :)