Początek roku w Egipcie, są chętne? Last minute

Zaczęty przez inkageo, 22 Gru 2007, 13:55:50

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Mam propozycję :) Tata z mężem weszli w zmowę i namówili mnie na tygodniowy wyjazd do Egiptu. Znaleźli fajną ofertę last minute - 1000 zł za tydzień all incl, 1300 zł za dwa tygodnie. My z tatą lecimy na tydzień, wyjazd już tuż, tuż - 1.01.2008.
Będę tam tylko z tatą, mąż zostaje pilnować psa i kota. Byłoby mi bardzo miło, gdyby strefowiczki do nas dołączyły :) Hotel jak hotel, pewnie średni, chociaż na wakacjach.pl ma dobre notowania. Jego minus - nie jest bezpośrednio przy plaży (dowozi na nią bus).
Tu link do oferty:
http://www.itaka.pl/strony/2/i/203.php?SEARCH_HOTEL[wyloty]=WAW&SEARCH_HOTEL[pokoje]=DBL&SEARCH_HOTEL[wyzywienie]=A&;
Imagine there is no hate

Kasia

inkageo, ale mi narobiłaś ochoty na mój ukochany Sharm :)

Palmyra jest ok hotelem więc sie nie martw
xchociaż wydawało mi się że ona jest przy plaży  

ja niestety nie mogę pojechać, w styczniu pewnie odbierzemy mieszkanie i będzie je trzeba wykańczać i meblować :)

ale i tak zazdroszczę
a cena rewelacja :)

mary

Kurcze, mi by pasowało jechać! Od jakiegoś czasu mówię w pracy, że ta koleżanka co sobie poszła na 4 mies. l-4 powinna zaraz po powrocie wykupić dla mnie wczasy w Egipcie na 2 tyg. Miejsce się zgadza  :-D  Muszę jej chyba podesłać linka ;)

inkageo

Mary liczę na Ciebie :)
Dziewczyny orientujecie się jak tam teraz jest z pogodą? Wyczytałam, że średnio 21 stopni i nie wiem jakie ciuchy prać.. Chyba raczej z rękawami i nogawkami..;)
Imagine there is no hate

sonja

inkageo, ja byłam w Egipcie w lutym. Było ciepło, w dzień zdecydowanie krótki rękaw i nogawka/rąbek spódnicy, na wieczór polecam coś cieplejszego. Nie sugeruj się tymi średnimi;)) w morzu też na pewno będzie można się kąpac:) ja wróciłam ładnie brązowa. Udanego wypoczynku. Super ofertę dorwałaś!


a i spójrz na tę stronę: wunderground.com raczej się sprawdza:)

inkageo

Imagine there is no hate

sonja