Autor Wątek: plecak turystyczny, trekkingowy  (Przeczytany 528 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

plecak turystyczny, trekkingowy
« dnia: 08 Mar 2017, 14:58:53 »
mam do sprzedania plecak trekkingowy znanej niemieckiej marki Deuter.
 
model Aircontact 60+10 SL (wersja damska).
 
Kolor niebiesko- granatowy.
 
Waga: 2650 g,
 
Wymiary: 82x37x27 cm.
 
Materiał: Ballistic / Ripstop 330 / Duratex
 
 
Plecak ma kilka lat, ale był używany okazjonalnie jako worek transportowy do miejsca docelowego. W góry chodze z miejszymi. Dlatego plecak posiada tylko niewielkie ślady użytkowania, wszystkie elementy nośne, paski, klamry są w bardzo dobrym stanie. Również tkanina nie jest uszkodzona czy przetarta.
Plecak jest bardzo wygodny, dobrze wyważony, ma szerokie ramiączka i miękki pas biodrowy z kieszonką. Jest również pojemny, posiada dzieloną komorę główną, kieszen na plecach i zamek w dolnej części, spore kieszenie skrzelowe i dużą kieszeń w górnej klapie. Ma też zintegrowany pokrowiec przeciwdeszczowy, mnóstwo pasków, klamerek, zaczepów (na dwa czekany np).
W razie pytań piszcie.
 
Acha, zdjęcia  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
 
Cena promocyjna dla strefy: 459 zł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Cena tego modelu (w nowszej wersji) to obecnie ok. 800-900 zł.
 
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj