Autor Wątek: urodziny dziecia - potrawy  (Przeczytany 1221 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Odp: urodziny dziecia - potrawy
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Cze 2017, 17:50:24 »
Żelki sie rozpuszczą w słońcu. Bedziesz miała jednolitą galaretkę w miseczce.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #26 dnia: 18 Cze 2017, 19:20:47 »
dzisiaj Kuba był na urodzinach i była pizza, tort i przekąski typu paluszki, krakersy, jakies biszkopty, chipsy

Kasia

« Odpowiedź #27 dnia: 18 Cze 2017, 19:33:48 »
U nas na dziecięcą imprezę dajemy arbuza, banany, truskawki, czereśnie. Do tego popcorn. Ze słodyczy lizaki. Woda soki i torcicho.
Dzieciakom wystarcza.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 18 Cze 2017, 19:33:48 »

Justynna

« Odpowiedź #28 dnia: 19 Cze 2017, 12:13:31 »
dzisiaj Kuba był na urodzinach i była pizza, tort i przekąski typu paluszki, krakersy, jakies biszkopty, chipsy
mieliśmy bardzo podobne menu na urodzinach Michała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Tort, owoce, paluszki i chrupki kukurydziane, owocowe galaretki i domowa pizza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie dawałam żadnych chipsów, żelków ani czekoladek.

wrobelek0403

« Odpowiedź #29 dnia: 19 Cze 2017, 12:26:57 »
rubin04, nie rob sałatki, to kłopotliwe, trzeba nałozyć na talerzyk, lepiej same owoce: truskawki, borówki, winogrona i czeresnie (nie bałabym sie o pestki, to juz przeciez duze dzieci są)

zelki out, zamiast paluszków dałabym grissini - swietne są w biedrze, czosnkowe i rozmarynowe, no i ja bym jednak dorzuciła cos wytrawnego, np. sos guacamole i jogurtowy do tych grissini, do tego marchewka pokrojona w słupki, plus dorzuciłabym kukurydziane nachosy (solone, bo te smakowe to juz chemiczne cokolwiek).
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 19 Cze 2017, 12:26:57 »

errata

« Odpowiedź #30 dnia: 19 Cze 2017, 13:15:02 »
rubin04, wg mnie wystarczy. Ja bym jeszcze jakieś banany dała. Takiego "pozywnego" bym nie dawała, bo i tak pewnie nikt nie zje, bo nie będą mieć czasu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ewentualnie zamówisz pizze i będą mieć atrakcję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #31 dnia: 19 Cze 2017, 13:18:08 »
zelki out, zamiast paluszków dałabym grissini - swietne są w biedrze, czosnkowe i rozmarynowe, no i ja bym jednak dorzuciła cos wytrawnego, np. sos guacamole i jogurtowy do tych grissini, do tego marchewka pokrojona w słupki, plus dorzuciłabym kukurydziane nachosy (solone, bo te smakowe to juz chemiczne cokolwiek).

nie widzę, aby dzieci się tym zainteresowały. Pewnie jakieś jednostkowe, ale w szale zabawy będą brać to co znają. Wystarczy, że któreś powie, że to jest fujj i już reszta nawet nie popatrzy. Ja bym olała takie jedzenie. Paluszki, chrupki kukurydziane, owoce, tort (wg mnie jest pożywny).