kolor koronkowych sukni La Sposa i San Patrick

Zaczęty przez maroonbug, 21 Gru 2007, 15:46:07

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

wiesz co nie wiem czy się zmieniło bo ja też tam byłam kilka miesięcy temu ale warto, ja też w kdt kupiłam buty na ślub tylko nie robione na zamówienie bo ja nie chciałam typowo ślubnych kupiłam tam złote peep toe i byłam baaardzo zadowolona

zuzia

Cytat: "ze_nitka"mika9983, byłam, tyle ze chcialabym but bez czuba (nie umiem chodzic w bucie z czubek), tylko z zaokraglonym noskiem, a w kdt maja niespecjalnie ładne te okragle noski.
zajrzyj do La Marki na Chmielnej (maly sklepik w bramie tuz przy Kruczej). Jezeli tam nie beda mieli to oni moga Ci but obic materialem - moze da sie dogadac z paniami z salonu, ze kupisz od nich wiecej?

mary

Cytat: "ze_nitka"Odebrałam wczoraj ścinek materiału, przeszłam się po sklepach i tylko wkurzyłam. Nic nie pasuje do tej perły.

Właśnie takiej sytuacji bym się obawiała. Stanowczo preferuję biel, a pani w madonnie bardzo (bardzo x 1000) namawia na tą perłę. Ciekawe dlaczego? ;)

Kasia

bo ta perła jest do bieli zblizona
i raczej taka ciepła prawie biel jest korzystniejsza, po prostu wiele osób lepiej w niej wyglada :)
a dobrze wyglądajace klientki to dla nich najlepsza reklama :)

zuzia

Cytat: "mary_popins"Właśnie takiej sytuacji bym się obawiała. Stanowczo preferuję biel, a pani w madonnie bardzo (bardzo x 1000) namawia na tą perłę. Ciekawe dlaczego?  
to sie tak tylko wydaje na poczatku. Wiele dziewczyn mialo ivory/perle i jakos dobraly buty i inne dodatki. Ja tez troszke za tym pochodzilam, ale nie zamienilabym mojego ivory na inny kolor :)

mary

zuzia, jeśli komuś zależało na nie-białej to OK. Ale ja właśnie białą chciałam od początku, więc mi trochę w głowie namieszano ;)

zuzia

mary_popins,
mi w stricte bialej nie byloby dobrze. Jezeli chcesz biala i jest ci dobrze w takim kolorze to ok.
Mi bardziej chodzilo o to, zeby z powodu trudnosci (malych moim zdaniem) z szukaniem butow w kolorze perly nie odrzucac koloru sukni :)

ze_nitka

Arte di Roma ma perłowe buty, ale ceny maja chyba kosmiczne :/
Ja przymierzałam białą i wyglądałam źle, w ogóle białę mi nie odpowiadał. Za to nie wiem czy ta Lorna perłowa nie za jasna. Ale odnosze wrażenie że cała sunia wygląda na ciemniejszą niż ten skrawek materiału, więc tragedii nie bedzie jak znajde ciut ciemniejsze buty.
zuzia, ja bym wolała kupic skórzane buty, nie pokyte materiałem.

zuzia

Cytat: "ze_nitka"zuzia, ja bym wolała kupic skórzane buty, nie pokyte materiałem.
tez sie da!

konwalia

W cymbeline można zamówić skórzane buty pokryte materiałem lub nie w kolorach: biel, perła, ecru jasne/ciemne.
Ja na pewno będę miała problem bo uuuuwielbiam buty :D

panikarola

ja takie mialam! pasowaly mi do kremowego niekoronkowego pronoviasa. szpilka 7,5 cm, super wyprofilowane. nie nosze na codzien, a przetanczylam cal noc bez obtarc :)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

ze_nitka


panikarola

ze_nitka, nie, nie, Cymbeline. Arte di Roma sa w Adeline do dostania, przynajmniej we Wrocku (i jeszcze we Flosmanie). w sumie z tylko tych dwoch firm mi sie buty podobaly, ale ja jestem strasznie wybredna i malo co mi sie podoba, wiec nie ma sie co sugerowac ;) ostatecznie wybralam cymbeline, bo nosek mialy zgrabniejszy i pani byla przemila - mimo, ze poszlam tam tylko po buty, a w innych salonach takie klientki to drugi sort ;)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

ze_nitka


panikarola

240 zl

[ Dodano: 05-01-2008, 17:42 ]
jesli dobrze pamietam
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mary

a można gdzieś na necie obejrzeć sobie jakie buty oni mają?

panikarola

http://www.artediroma.com/

ale cymbeline chyba nie. wstawilabym Ci zdjecie moich, ale zostaly we Wrocku. chyba ze znajdziesz na mojej galerii jakies? ale nie wiem, czy buty sie zlapaly na fotki, specjalnie ich nie eksponowalam.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mary


panikarola

w relacjach poslubnych czy jakos tak.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mary


panikarola

http://strefaslubna.pl/forum/viewtopic.php?t=1016

o tu :)

sorry, ze nie od razu, ale rownolegle gotuje kaszke manne i mi kipi:)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mary

Z tym jest pewien problem - "Te treści zostały usunięte, ponieważ naruszają one nasze Zasady świadczenia usługi."

zuzia

Cytat: "mary_popins"Z tym jest pewien problem - "Te treści zostały usunięte, ponieważ naruszają one nasze Zasady świadczenia usługi."
o tak! Ja tez swego czasu chcialam zajrzec i nic z tego!

panikarola

o zesz!!! powaznie??? zaraz sie ide klocic do gmaila...

[ Dodano: 05-01-2008, 21:31 ]
powinno juz byc ok.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

sierpniowajulka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login