Autor Wątek: Gadżety dla futrzaków i nie tylko  (Przeczytany 817 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Gadżety dla futrzaków i nie tylko
« dnia: 10 Lut 2017, 15:59:40 »
Bry, ja z pytaniem, czy ktoś ma taki lub podobny dystrybutor do wody i/lub karmy?

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Bo przy dwóch kotach to juz szybko znika i nie chce mi sie dosypywać co i rusz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

zuzia

Odp: Gadżety dla futrzaków i nie tylko
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Wrz 2018, 10:55:44 »
zwierzatko_mojej_mamy,
kupiłaś to?

wrobelek0403

« Odpowiedź #2 dnia: 04 Wrz 2018, 11:13:29 »
zwierzatko_mojej_mamy, ja mam do wody dla krolika. Spoko. Sprawdza sie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

wrobelek0403

« Odpowiedź #3 dnia: 04 Wrz 2018, 11:15:30 »
Pytanie tylko czy koty powinny miec non stop dostep do karmy. Moja sister daje im tylko dwa posilki mokre dziennie i chrupkow maja wrzucone moze garsc na dzien.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #4 dnia: 04 Wrz 2018, 12:56:07 »
zuzia, kupiłam, ale już nie korzystam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #5 dnia: 04 Wrz 2018, 12:58:02 »
zuzia, kupiłam, ale już nie korzystam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dlaczego?
jako świeża posiadaczka kota szukam info.
odpiszesz mi na zwierzęcym wątku?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #6 dnia: 04 Wrz 2018, 13:05:11 »
wrobelek0403, no ja własnie je przestawiam ostatnio na więcej mokrej, co przywitały z szaleńczą radością Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie chce mi się kolejny raz doktoryzowac z karmienia, bo co osoba, to inne proporcje i inne zalecenia, nie mam do tego siły Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jedzą porządną suchą bez zbóż i mokrą felixa.

wrobelek0403

« Odpowiedź #7 dnia: 04 Wrz 2018, 14:29:43 »
zwierzatko_mojej_mamy, spoko.
Moja siostra jak wziela potwory ze schroniska to jednego tuczyla, a drugiego odchudzala i robila im sama karme wg przepisu weta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj szalona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #8 dnia: 04 Wrz 2018, 14:55:42 »
wrobelek0403, na to się nie piszę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #9 dnia: 04 Wrz 2018, 14:56:50 »
A spróbuj zwierzu to moje zoolve mokre im kupić, są tego warte Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #10 dnia: 04 Wrz 2018, 15:01:05 »
inkageo, ale po co? :>

inkageo

« Odpowiedź #11 dnia: 04 Wrz 2018, 15:06:23 »
No bo to mięso jest. My się staramy zdrowo żywić, to i na zwierzaki przyszedł czas Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Obstawiam, że felix ma 4% mięsa, ja Inkę karmiłam whiskasem, nie wiedziałam, że to ma tylko 4% mięsa, a reszta to wypełniacz brzucha.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #12 dnia: 04 Wrz 2018, 15:11:22 »
inkageo, szlag by Cię trafił ;P ponad 2 x droższe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i dwie mordy do wyżywienia ;P ale ok, przy kolejnym zamówieniu wezmę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 04 Wrz 2018, 15:11:35 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

inkageo

« Odpowiedź #13 dnia: 04 Wrz 2018, 15:19:14 »
Zwierzu moja dostaje puszkę dziennie, 5 zł to kosztuje.

Przy dwóch robi się drożej, można poszukać trochę tańszych z tych lepszych, ale moja niestety już innych nie chce.. I nie dziwię się jej.

Ja to w sumie też dla siebie robię, bo ta galaretka i sosik z saszetek zaczęły mnie brzydzić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jak to jedzenie z saszetki wygląda po godzinie, jak kto nie doje. I śmierdzi nie? Ja Inkę karmiłam tym nieświadomie, myślałam, że dobre. Nie jestem ortodoksem, dopiero jak kupowałam Tajgę to mnie ta hodowczyni uświadomiła i pokazała zooplus. Ortodoksi zalecają dietę BARF, to jest masakra Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #14 dnia: 04 Wrz 2018, 15:22:02 »
Zwierzu kot takim treściwym mięchem się naje, nie to co galaretką. No i niech to będzie przekąska, ma jeszcze suche i niech je żre jak głodny. Sanabella jest ok i nie jest droga.

inkageo

« Odpowiedź #15 dnia: 04 Wrz 2018, 15:24:04 »
Skład felixa, jeszcze cukier dosypują:

Mięsne smaki:
mięso i zwierzęce produkty uboczne (4% danego gatunku mięsa), ryba i rybne produkty uboczne, roślinne ekstrakty białkowe, cukier, składniki mineralne
Rybne smaki:
mięso i zwierzęce produkty uboczne, roślinne ekstrakty białkowe, ryba i rybne produkty uboczne (4% danego gatunku ryby), cukier, składniki mineralne
Mięsne i rybne smaki z warzywami:
mięso i zwierzęce produkty uboczne (4% danego gatunku mięsa), roślinne ekstrakty białkowe, ryba i rybne produkty uboczne (4% danego gatunku ryby), warzywa (4% danego gatunku warzyw), cukier, składniki mineralne

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #16 dnia: 04 Wrz 2018, 15:24:50 »
Jak to jedzenie z saszetki wygląda po godzinie, jak kto nie doje.
nie znam takiego scenariusza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #17 dnia: 04 Wrz 2018, 15:25:41 »
Zoolve:

mięso tuńczyka (75%), bulion rybny (24%), ryż (1 %).