Autor Wątek: Warszawa imprezowo - co polecacie?  (Przeczytany 2836 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Odp: Warszawa imprezowo - co polecacie?
« Odpowiedź #50 dnia: 06 Mar 2017, 11:13:02 »
Mnie się w koszykach podobało, ale byłam rano, w niedziele na sniadaniu, ludzi było mało, śniadanie było smaczne i nie jakies drogie - 16 zł zestaw  + kawa podwójne flat za 10 zł - to nie sa jakieś ceny z kosmosu. Zjadłyśmy tam jeszcze szybki lunch - Danie tajskie za 22 zł, smaczne i porcja ok. Wyszłysmy stamtąd o 14:20, fakt ze wtedy zaczęło się zagęszczać
w niedziele były tam i rodziny z dziećmi, i hipsterzy, i ludzie w średnim wieku normalnie ubrani, i nastolatki i taka "młodzież" jak my Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wizulanie bardzo ładnie to zrobili
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #51 dnia: 06 Mar 2017, 13:15:10 »
szelma, na kruczej jest "lokal vegan bistro", podobno dobre Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A obok jest japońska ukiuki, pycha udon Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 06 Mar 2017, 13:17:33 wysłana przez justynaaaa2 »
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

justynaaaa2

« Odpowiedź #52 dnia: 06 Mar 2017, 13:28:17 »
I jeszcze może któraś knajpa mateusza gesslera? Musiałabyś popatrzeć na menu

szelma

« Odpowiedź #53 dnia: 07 Mar 2017, 08:00:49 »
Dzięki! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Udon brzmi mnią - uwielbiam japońskie żarcie, oczywiście Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Zarzuciłam pytanie na fejsie też i znajoma, która dużo się stołuje na mieście, poleciła Opasły Tom - menu wygląda fajnie, więc zarezerwowałam stolik tam na pewno. A resztę sobie zapiszę i zobaczymy, gdzie akurat będziemy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

« Odpowiedź #54 dnia: 07 Mar 2017, 08:02:24 »
poleciła Opasły Tom - menu wygląda fajnie

ceny mają chyba przesadzone
bywałam w restauracjach Kręglickich
powinni trochę spuścić z tonu
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 07 Mar 2017, 08:02:24 »

szelma

« Odpowiedź #55 dnia: 07 Mar 2017, 08:06:06 »
No wiesz - z naszej perspektywy to nie są jakieś dzikie ceny, to raz, a dwa - urlop mamy, nie będę konserw jeść Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #56 dnia: 08 Mar 2017, 17:01:58 »
szelma a  Zielonego Niedzwiedzia sprawdzałaś? Tylko nie wiem, jak tam z dietą bezmięsną.

Alegloria ma chujowych dostawców i żarcie takie sobie.

W Delicji Polskiej mi też smakowało i nawet jadłam vege, bo grzyby z patelni.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

« Odpowiedź #57 dnia: 08 Mar 2017, 17:22:31 »
a  Zielonego Niedzwiedzia sprawdzałaś? Tylko nie wiem, jak tam z dietą bezmięsną.

Nie sprawdzałam wcześniej - wygląda spoko i mają 2 dania wege nawet Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wezmę pod uwagę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj