Autor Wątek: Warszawa imprezowo - co polecacie?  (Przeczytany 3185 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Odp: Warszawa imprezowo - co polecacie?
« Odpowiedź #25 dnia: 02 Lut 2017, 11:12:31 »
wrobelek0403, bierzemy apartament i oczywiście serdecznie zapraszamy, nie pożałujesz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dziewczyny sa super i same jajcary ( + loża szyderców Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) tylko będziesz nas musiała zaprowadzić tu i tam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia, a no p0ewnie pod tym kątem to tak, ale na weekend to pewnie zanim się zmęczymy Warszawa to już wrócimy do wygodnego Krakówka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Poza tym to inaczej gdzi jedzesz pobalować z kumpelami, pogoda w Krakowie taka sama (snieg spad smog się trzyma świetnie) damy radę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #26 dnia: 02 Lut 2017, 11:19:53 »
salsa, no jaszka, mowcie co chcecie, a ja zorganizuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #27 dnia: 02 Lut 2017, 11:26:21 »
czemu ? te kilka imprez, które zaliczyłam w W. były bardzo fajne, niektórych do końca nie pamiętam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #28 dnia: 02 Lut 2017, 11:31:11 »
no i co rży, co rży Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
pamięc ludzka jest zawodna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403, czyli następna edycja w Poz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #29 dnia: 02 Lut 2017, 11:31:48 »
wrobelek0403, czyli następna edycja w Poz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no jaszka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko niech sie ciepło zrobi, pojdziemy na plaze i do Kontenerów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 02 Lut 2017, 11:31:48 »

salsa

« Odpowiedź #30 dnia: 02 Lut 2017, 11:34:27 »
żeby nie było to chłopaki tez mieli swoja edycje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jeszcze Wrocław po drodze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale tam to tez jak będzie ciepło, bo chcemy trochę pokorzystać z urokow miasta nad Odrą  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 

Angie

« Odpowiedź #31 dnia: 04 Lut 2017, 11:02:53 »
Salsa polecam secado na rogu Wilczej i Marszałkowskiej.
Dobre jedzenie i świetna karta z drinkami.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mam6lat

« Odpowiedź #32 dnia: 09 Lut 2017, 17:46:44 »
jakby któs chciał poznac uroki KULTOWEGO, ZIELONEGO ŻOLIBORZA
to proponuję miejsce noclegowe,
wynajmujemy 2-pokojowe mieszkanie w tej dzielnicy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
2 sypialnie z duzymi łozkami,
osobna kuchnia,
mieszkanie jest po remoncie
miejsce parkingowe

blisko centrum, bdb połaczenie z dworcem centralnym, I linią metra
bardzo liczne ciekawe miejsca, liczne jadłodajnie,
dzielnica do przejscia "z buta"
przepiekne parki z letnimi knajpkami z leżakami

szelma

« Odpowiedź #33 dnia: 06 Mar 2017, 09:52:33 »
Co polecicie w Warszawie z knajp? Interesuje mnie zwłaszcza coś dobrego z takimi bardziej typowo polskimi rzeczami.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

fasolka1980

« Odpowiedź #34 dnia: 06 Mar 2017, 10:05:00 »
szelma - ma być dobrze i niekoniecznie tanio? To Kieliszki na Próżnej. Tylko tam mało wegetariańsko jest.

szelma

« Odpowiedź #35 dnia: 06 Mar 2017, 10:07:45 »
fasolka1980, ma być dobrze, nie musi być tanio, ale musi być wege, bo z 4 osób 2 są wege, jedna prawie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

fasolka1980

« Odpowiedź #36 dnia: 06 Mar 2017, 10:12:08 »
fasolka1980, ma być dobrze, nie musi być tanio, ale musi być wege, bo z 4 osób 2 są wege, jedna prawie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no to Kieliszki odpadają. Tam jest polska kuchnia fusion= dużo mięsa.

szelma

« Odpowiedź #37 dnia: 06 Mar 2017, 10:14:11 »
Dobre pierogi by się przydały Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #38 dnia: 06 Mar 2017, 10:18:04 »
Ogólnie też dobre adresy się przydadzą - również na wódkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Lecimy do Warszawy ze znajomymi ze Szkocji, którzy będa pierwszy raz w Polsce, a do tego kumpel ma urodziny, więc muszę coś zorganizować fajnego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Moje adresy studenckie nieco odpadają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

fasolka1980

« Odpowiedź #39 dnia: 06 Mar 2017, 10:19:28 »
jeszcze Różana na Chocimskiej - to taka klasyka i klasa sama w sobie

albo Opasły Tom

Tak myślę i myślę i nie jest łatwo o restaurację z Polskim jedzeniem, które byłoby jednocześnie bez mięsa.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 06 Mar 2017, 10:19:28 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #40 dnia: 06 Mar 2017, 10:21:37 »
trzeba zebrac pare adresow i podzwonić. i tak bedziecie rezerwować stolik, moze wegetarianskie menu nie bedzie problemem na zamowioną kolację.

szelma

« Odpowiedź #41 dnia: 06 Mar 2017, 10:23:48 »
Różaną mi maya poleciła na fejsie, ale oprócz zup i nalesników ze szpinakiem mało niemięsnego mają. Żeby trochę klasyków mącznych było, to już by było dobrze. Nic to - najwyżej pójdziemy do baru mlecznego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #42 dnia: 06 Mar 2017, 10:25:43 »
szelma, Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

przeglądam ostatnio mocno restauracje polskie, bo mam tu konferencję marketingową międzynarodową i muszę zaproponować jakiś wieczór z polskim jedzeniem

nie jest łatwo...

fasolka1980

« Odpowiedź #43 dnia: 06 Mar 2017, 10:26:00 »
albo idzcie do Koszyków - tam, gdzie salsa ostatnio była. To jedna z modniejszych miejscówek - i dużo knajp du wyboru.

wrobelek0403

« Odpowiedź #44 dnia: 06 Mar 2017, 10:26:42 »
szelma,

szelma

« Odpowiedź #45 dnia: 06 Mar 2017, 10:30:00 »
fasolka1980, Koszyki na pewno odwiedzimy, ale może bardziej śniadaniowo-lunchowo, bo chyba mniej ludzi niż wieczorem?

szelma

« Odpowiedź #46 dnia: 06 Mar 2017, 10:31:17 »
wrobelek0403, TripAdvisora już przejrzałam - pytam tutaj, żeby jakieś sprawdzone strefowo adresy zebrać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #47 dnia: 06 Mar 2017, 10:53:13 »
albo idzcie do Koszyków - tam, gdzie salsa ostatnio była. To jedna z modniejszych miejscówek - i dużo knajp du wyboru.

o jezu, nie idźcie tam
przepraszam, że komukolwiek to polecałam. szef mi to zachwalał, ale ja się całkowicie odcinam od tej opinii  - po wizycie.

mega hiptserskie miejsce. fakt że ładnie zrewitalizowane, ale żadnych specjalnych knajp, żadnego klimatu, ceny z kosmosu. nadaje się może na szybkie śniadanie.

szelma

« Odpowiedź #48 dnia: 06 Mar 2017, 10:54:17 »
Jestem ciekawa, jak to w środku zrobili i na śniadanie albo szybki lunch w trakcie zwiedzania powinno być ok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No i ja lubię hipsterskie miejsca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #49 dnia: 06 Mar 2017, 11:00:10 »
No i ja lubię hipsterskie miejsca

Wieczorami tam bywają dziewczęta w wieku cztery dychy w militarnych obcisłych kurteczkach i z torebkami brzydkimi jak kupa, ale z logo LV. Do tego chude chłopaki w rurkach z dziurami na kolankach plus broda.

Można lubić hipsterskie miejsca, pod warunkiem że przynajmniej żarcie wymiata. A tam nie wymiata,. I już na wejściu czuć smród ryb jak w prl-owskim rybnym.