Warszawa imprezowo - co polecacie?

Zaczęty przez salsa, 31 Sty 2017, 13:49:21

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

salsa, no jaszka, mowcie co chcecie, a ja zorganizuje :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: salsa w 02 Lut 2017, 10:55:42
czemu ? te kilka imprez, które zaliczyłam w W. były bardzo fajne, niektórych do końca nie pamiętam lol

lol

salsa

no i co rży, co rży lol lol lol
pamięc ludzka jest zawodna lol

wrobelek0403, czyli następna edycja w Poz ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

Cytat: salsa w 02 Lut 2017, 11:31:11
wrobelek0403, czyli następna edycja w Poz ;)

no jaszka :D tylko niech sie ciepło zrobi, pojdziemy na plaze i do Kontenerów :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

żeby nie było to chłopaki tez mieli swoja edycje ;) jeszcze Wrocław po drodze :D ale tam to tez jak będzie ciepło, bo chcemy trochę pokorzystać z urokow miasta nad Odrą  ;) 
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Angie

Salsa polecam secado na rogu Wilczej i Marszałkowskiej.
Dobre jedzenie i świetna karta z drinkami.

mam6lat

jakby któs chciał poznac uroki KULTOWEGO, ZIELONEGO ŻOLIBORZA
to proponuję miejsce noclegowe,
wynajmujemy 2-pokojowe mieszkanie w tej dzielnicy :)
2 sypialnie z duzymi łozkami,
osobna kuchnia,
mieszkanie jest po remoncie
miejsce parkingowe

blisko centrum, bdb połaczenie z dworcem centralnym, I linią metra
bardzo liczne ciekawe miejsca, liczne jadłodajnie,
dzielnica do przejscia "z buta"
przepiekne parki z letnimi knajpkami z leżakami

szelma

Co polecicie w Warszawie z knajp? Interesuje mnie zwłaszcza coś dobrego z takimi bardziej typowo polskimi rzeczami.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

fasolka1980

szelma - ma być dobrze i niekoniecznie tanio? To Kieliszki na Próżnej. Tylko tam mało wegetariańsko jest.

szelma

fasolka1980, ma być dobrze, nie musi być tanio, ale musi być wege, bo z 4 osób 2 są wege, jedna prawie :)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

fasolka1980

Cytat: szelma w 06 Mar 2017, 10:07:45
fasolka1980, ma być dobrze, nie musi być tanio, ale musi być wege, bo z 4 osób 2 są wege, jedna prawie :)


no to Kieliszki odpadają. Tam jest polska kuchnia fusion= dużo mięsa.

szelma

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

szelma

Ogólnie też dobre adresy się przydadzą - również na wódkę :D Lecimy do Warszawy ze znajomymi ze Szkocji, którzy będa pierwszy raz w Polsce, a do tego kumpel ma urodziny, więc muszę coś zorganizować fajnego :) Moje adresy studenckie nieco odpadają :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

fasolka1980

jeszcze Różana na Chocimskiej - to taka klasyka i klasa sama w sobie

albo Opasły Tom

Tak myślę i myślę i nie jest łatwo o restaurację z Polskim jedzeniem, które byłoby jednocześnie bez mięsa.

wrobelek0403

trzeba zebrac pare adresow i podzwonić. i tak bedziecie rezerwować stolik, moze wegetarianskie menu nie bedzie problemem na zamowioną kolację.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Różaną mi maya poleciła na fejsie, ale oprócz zup i nalesników ze szpinakiem mało niemięsnego mają. Żeby trochę klasyków mącznych było, to już by było dobrze. Nic to - najwyżej pójdziemy do baru mlecznego :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

szelma, http://alegloria.pl/

przeglądam ostatnio mocno restauracje polskie, bo mam tu konferencję marketingową międzynarodową i muszę zaproponować jakiś wieczór z polskim jedzeniem

nie jest łatwo...

fasolka1980

albo idzcie do Koszyków - tam, gdzie salsa ostatnio była. To jedna z modniejszych miejscówek - i dużo knajp du wyboru.

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

fasolka1980, Koszyki na pewno odwiedzimy, ale może bardziej śniadaniowo-lunchowo, bo chyba mniej ludzi niż wieczorem?
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

szelma

wrobelek0403, TripAdvisora już przejrzałam - pytam tutaj, żeby jakieś sprawdzone strefowo adresy zebrać :)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

Cytat: fasolka1980 w 06 Mar 2017, 10:26:00
albo idzcie do Koszyków - tam, gdzie salsa ostatnio była. To jedna z modniejszych miejscówek - i dużo knajp du wyboru.

o jezu, nie idźcie tam
przepraszam, że komukolwiek to polecałam. szef mi to zachwalał, ale ja się całkowicie odcinam od tej opinii  - po wizycie.

mega hiptserskie miejsce. fakt że ładnie zrewitalizowane, ale żadnych specjalnych knajp, żadnego klimatu, ceny z kosmosu. nadaje się może na szybkie śniadanie.

szelma

Jestem ciekawa, jak to w środku zrobili i na śniadanie albo szybki lunch w trakcie zwiedzania powinno być ok :) No i ja lubię hipsterskie miejsca :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

Cytat: szelma w 06 Mar 2017, 10:54:17No i ja lubię hipsterskie miejsca

Wieczorami tam bywają dziewczęta w wieku cztery dychy w militarnych obcisłych kurteczkach i z torebkami brzydkimi jak kupa, ale z logo LV. Do tego chude chłopaki w rurkach z dziurami na kolankach plus broda.

Można lubić hipsterskie miejsca, pod warunkiem że przynajmniej żarcie wymiata. A tam nie wymiata,. I już na wejściu czuć smród ryb jak w prl-owskim rybnym.

salsa

Mnie się w koszykach podobało, ale byłam rano, w niedziele na sniadaniu, ludzi było mało, śniadanie było smaczne i nie jakies drogie - 16 zł zestaw  + kawa podwójne flat za 10 zł - to nie sa jakieś ceny z kosmosu. Zjadłyśmy tam jeszcze szybki lunch - Danie tajskie za 22 zł, smaczne i porcja ok. Wyszłysmy stamtąd o 14:20, fakt ze wtedy zaczęło się zagęszczać
w niedziele były tam i rodziny z dziećmi, i hipsterzy, i ludzie w średnim wieku normalnie ubrani, i nastolatki i taka "młodzież" jak my :D wizulanie bardzo ładnie to zrobili
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)