Autor Wątek: Warszawa imprezowo - co polecacie?  (Przeczytany 3174 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Warszawa imprezowo - co polecacie?
« dnia: 31 Sty 2017, 13:49:21 »
Warszawa na babski weekend, imprezowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj co polecacie? wiem, ze warto odwiedzić to miejsce :  banjaluka.pl/
co jeszcze ? chcemy odwiedzić kilka miejsc, będziemy w 5 dziewczyn (bez dzieci, mężów i facetów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) , baza wypadowa - okolice Stawki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 31 Sty 2017, 13:49:35 wysłana przez salsa »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

Odp: Warszawa imprezowo - co polecacie?
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Lut 2017, 11:52:17 »
Ja ci moge polecic tylko restauracje z polska kuchnie, no ewentualnie wloska Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

« Odpowiedź #2 dnia: 01 Lut 2017, 11:52:57 »
kolezanka chce żebyśmy poszły tu jeszcze: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
karta super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ziuta

« Odpowiedź #3 dnia: 01 Lut 2017, 12:17:04 »
salsa, my ostatnio imprezowaliśmy tu: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
bardzo fajnie, widok cudny, ale też jest bardzo ąę (np. pani selekcjonerka (!) występowała w szmaragdowej cekinowej sukni wieczorowej do samej ziemi z gołymi plecami)
no i jest drogo, upić się tam nie opłaca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale koktajle chyba najlepsze jakie w życiu piłam
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #4 dnia: 01 Lut 2017, 12:30:56 »
no wałsnie imprezowych miejsc nam trzeba, bo liste lokali jedzeniowych mamy już całkiem spora Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 01 Lut 2017, 12:30:56 »

golinda

« Odpowiedź #5 dnia: 01 Lut 2017, 12:55:39 »
jedźcie na Pragę, tam jest mnóstwo świetnych lokali
albo za hotelem Forum

a zjeść idźcie do nowych Koszyków - podobno świetnie zrobili to miejsce i żarcie super
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #6 dnia: 01 Lut 2017, 13:15:55 »
golinda, będziemy spać gdzieś w okolicy pl Grzybowskiego i w tych okolicach byśmy chciały cos fajnego

a jeszcze powiedzcie mi czy jest sens w ramach Babskiego wyjazdu iśc do Centrum Nauki Kopernik? Bo dziewczyny w sumie cchą, a ja się zastanawiam czy może w tych godzinach nie umówić się ze strefa na kawkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj one myśla nad biletami na 16:45 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj będę w ten weekend Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #7 dnia: 01 Lut 2017, 13:20:33 »
w Centrum Nauki Kopernik w weekend będzie tłum
na waszym miejscu wolałabym już Muzeum PW albo Muzeum Żydów Polskich

golinda, będziemy spać gdzieś w okolicy pl Grzybowskiego i w tych okolicach byśmy chciały cos fajnego

no to zdecydowanie knajpy przy placu Grzybowskim - on przeżywa drugą młodość. to są zresztą miejsca ze "Złego" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tam była Spółdzielnia Woreczek - dla fanów tej lektury

doda

« Odpowiedź #8 dnia: 01 Lut 2017, 13:35:18 »
salsa centrum nauki kopernik, to najlepiej z dziećmi isc ,
zgadzam się z golindą, ze juz lepiej muzeum powstania

salsa

« Odpowiedź #9 dnia: 01 Lut 2017, 13:38:58 »
no to zdecydowanie knajpy przy placu Grzybowskim
a cos konkretnego - czy wszystk jedno gdzie nas poniesie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ?

na waszym miejscu wolałabym już Muzeum PW albo Muzeum Żydów Polskich
nie jest zbyt przygnębiające jak na babski wyjazd?
kurde co fajnego możemy zrobić w sobote przed czasem imprezowym ( a po zjedzeniu obiadu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

golinda

« Odpowiedź #10 dnia: 01 Lut 2017, 13:43:03 »
te muzea nie są przygnębiające! i bliżej placu Grzybowskiego jest PW

a nie wiem w sumie, co można robić po południu w mieście, zimą... kino/teatr?

salsa

« Odpowiedź #11 dnia: 01 Lut 2017, 13:45:05 »
co można robić po południu w mieście, zimą... kino/teatr?
zacząc pic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja to jestem za tym żeby się poszlajać, ale wiecie ja mam inna perspektywę bo jako jedyna zrywam się z domu od dzieci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a tak  to jedna ma w domu już nastolatkę i jest po rozwodzie a pozostałe 3 nie maja dzieci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 01 Lut 2017, 13:45:40 wysłana przez salsa »

golinda

« Odpowiedź #12 dnia: 01 Lut 2017, 13:46:42 »
ooo wiem! idźcie do Escape Roomu!

świetna zabawa na ok. 1,5h

margareta

« Odpowiedź #13 dnia: 01 Lut 2017, 14:55:05 »
Idźcie do Teatru Kwadrat! Wprawicie się w dobry humor przed imprezowaniem.

zosia2007

« Odpowiedź #14 dnia: 01 Lut 2017, 16:00:52 »

a jeszcze powiedzcie mi czy jest sens w ramach Babskiego wyjazdu iśc do Centrum Nauki Kopernik? Bo dziewczyny w sumie cchą, a ja się zastanawiam czy może w tych godzinach nie umówić się ze strefa na kawkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj one myśla nad biletami na 16:45 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj będę w ten weekend Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja na kawe nie dam rady bo mam egzaminy Pawła karate a pożniej urodziny jego koleżanki ;/
co do imprezowych miejsc...nie mam pojęcia

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 01 Lut 2017, 16:00:52 »

Kasia

« Odpowiedź #15 dnia: 01 Lut 2017, 16:13:57 »
Imprezowo nie pomogę, na sobotę jestem juz umówiona wiec ze spotkaniem tez nie dam rady.
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #16 dnia: 02 Lut 2017, 07:46:04 »
nie no, pewnie pójdziemy gdzieś razem, taka jest wola w grupie, wiec pewnie na kawe ostatecznie  i tak ciężko by było się umówić

mayagaramond

« Odpowiedź #17 dnia: 02 Lut 2017, 10:20:03 »
co można robić po południu w mieście, zimą... kino/teatr?

Wystawa? Mozna isc na kawe albo na piwo. Przeciez nikt nie zabrania pic przed wieczorem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #18 dnia: 02 Lut 2017, 10:23:54 »
mayagaramond, My będziemy pic już w pociągu , wiadomo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj przed nami cały dzień, cała noc i jeszcze poł dnia , bo wracamy chyba koło 15 - wiec poza piciem, które pewnie i tak będziemy uskuteczniać cały czas, to chcemy porobić coś jeszcze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj choć coraz bardziej program soboty ewoluuje w stronę "chodźmy w miasto, nie róbmy planów, wyjdzie w praniu, zobaczymy jak zyje Warszawa " Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czyli możliwe, ze do wieczora będziemy już objedzone i upite Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #19 dnia: 02 Lut 2017, 10:34:22 »
zobaczymy jak zyje Warszawa "   
dla mieszkanek Krakowa to może być słabe doświadczenie hahahaah

wrobelek0403

« Odpowiedź #20 dnia: 02 Lut 2017, 10:54:53 »
salsa, ja tylko mam nadzieje, ze wiosną zawitacie do Poznania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i bawcie sie dobrze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

salsa

« Odpowiedź #21 dnia: 02 Lut 2017, 10:55:42 »
dla mieszkanek Krakowa to może być słabe doświadczenie hahahaah

czemu ? te kilka imprez, które zaliczyłam w W. były bardzo fajne, niektórych do końca nie pamiętam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #22 dnia: 02 Lut 2017, 10:56:32 »
wrobelek0403, oczywiście - mamy taka silna grupe pod wezwaniem, mam nadzieję, ze się dołączysz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #23 dnia: 02 Lut 2017, 10:57:52 »
wrobelek0403, oczywiście - mamy taka silna grupe pod wezwaniem, mam nadzieję, ze się dołączysz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

pewnie, ze tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nawet sobie z Wami hotel wezme Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #24 dnia: 02 Lut 2017, 11:04:24 »
czemu ? te kilka imprez, które zaliczyłam w W. były bardzo fajne, niektórych do końca nie pamiętam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a imprezy to sa spoko natomiast "jak się żyje" to mi się kojarzy z tym wpisem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
komentarze też sa bardzo ok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj (nawet się z tym zgadzam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no i bez hejtu czy wycieczek, które miasto lepsze)

a jeszcze pora roku paskudna, miasto wygląda brzydko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chociaż w tej weekend może snieg przykryje wszystko to będzie ładnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj