Warszawa imprezowo - co polecacie?

Zaczęty przez salsa, 31 Sty 2017, 13:49:21

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Warszawa na babski weekend, imprezowy ;) co polecacie? wiem, ze warto odwiedzić to miejsce :  banjaluka.pl/
co jeszcze ? chcemy odwiedzić kilka miejsc, będziemy w 5 dziewczyn (bez dzieci, mężów i facetów ;) ) , baza wypadowa - okolice Stawki :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Ja ci moge polecic tylko restauracje z polska kuchnie, no ewentualnie wloska ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

kolezanka chce żebyśmy poszły tu jeszcze: http://thaisty.pl/
karta super :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ziuta

salsa, my ostatnio imprezowaliśmy tu: http://panoramaskybar.pl/#galeria
bardzo fajnie, widok cudny, ale też jest bardzo ąę (np. pani selekcjonerka (!) występowała w szmaragdowej cekinowej sukni wieczorowej do samej ziemi z gołymi plecami)
no i jest drogo, upić się tam nie opłaca :rotfl: ale koktajle chyba najlepsze jakie w życiu piłam

salsa

no wałsnie imprezowych miejsc nam trzeba, bo liste lokali jedzeniowych mamy już całkiem spora :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

jedźcie na Pragę, tam jest mnóstwo świetnych lokali
albo za hotelem Forum

a zjeść idźcie do nowych Koszyków - podobno świetnie zrobili to miejsce i żarcie super

salsa

golinda, będziemy spać gdzieś w okolicy pl Grzybowskiego i w tych okolicach byśmy chciały cos fajnego

a jeszcze powiedzcie mi czy jest sens w ramach Babskiego wyjazdu iśc do Centrum Nauki Kopernik? Bo dziewczyny w sumie cchą, a ja się zastanawiam czy może w tych godzinach nie umówić się ze strefa na kawkę :P one myśla nad biletami na 16:45 ;) będę w ten weekend ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

w Centrum Nauki Kopernik w weekend będzie tłum
na waszym miejscu wolałabym już Muzeum PW albo Muzeum Żydów Polskich

Cytat: salsa w 01 Lut 2017, 13:15:55golinda, będziemy spać gdzieś w okolicy pl Grzybowskiego i w tych okolicach byśmy chciały cos fajnego

no to zdecydowanie knajpy przy placu Grzybowskim - on przeżywa drugą młodość. to są zresztą miejsca ze "Złego" ;) tam była Spółdzielnia Woreczek - dla fanów tej lektury

salsa

Cytat: golinda w 01 Lut 2017, 13:20:33no to zdecydowanie knajpy przy placu Grzybowskim
a cos konkretnego - czy wszystk jedno gdzie nas poniesie ;) ?

Cytat: golinda w 01 Lut 2017, 13:20:33na waszym miejscu wolałabym już Muzeum PW albo Muzeum Żydów Polskich
nie jest zbyt przygnębiające jak na babski wyjazd?
kurde co fajnego możemy zrobić w sobote przed czasem imprezowym ( a po zjedzeniu obiadu :P )
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

te muzea nie są przygnębiające! i bliżej placu Grzybowskiego jest PW

a nie wiem w sumie, co można robić po południu w mieście, zimą... kino/teatr?

salsa

#10
Cytat: golinda w 01 Lut 2017, 13:43:03co można robić po południu w mieście, zimą... kino/teatr?
zacząc pic :D :D ja to jestem za tym żeby się poszlajać, ale wiecie ja mam inna perspektywę bo jako jedyna zrywam się z domu od dzieci :P a tak  to jedna ma w domu już nastolatkę i jest po rozwodzie a pozostałe 3 nie maja dzieci ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

ooo wiem! idźcie do Escape Roomu!

świetna zabawa na ok. 1,5h

margareta

Idźcie do Teatru Kwadrat! Wprawicie się w dobry humor przed imprezowaniem.

zosia2007

Cytat: salsa w 01 Lut 2017, 13:15:55
golinda, będziemy spać gdzieś w okolicy pl Grzybowskiego i w tych okolicach byśmy chciały cos fajnego

a jeszcze powiedzcie mi czy jest sens w ramach Babskiego wyjazdu iśc do Centrum Nauki Kopernik? Bo dziewczyny w sumie cchą, a ja się zastanawiam czy może w tych godzinach nie umówić się ze strefa na kawkę :P one myśla nad biletami na 16:45 ;) będę w ten weekend ;)
ja na kawe nie dam rady bo mam egzaminy Pawła karate a pożniej urodziny jego koleżanki ;/
co do imprezowych miejsc...nie mam pojęcia

Kasia

Imprezowo nie pomogę, na sobotę jestem juz umówiona wiec ze spotkaniem tez nie dam rady.

salsa

nie no, pewnie pójdziemy gdzieś razem, taka jest wola w grupie, wiec pewnie na kawe ostatecznie  i tak ciężko by było się umówić
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: golinda w 01 Lut 2017, 13:43:03co można robić po południu w mieście, zimą... kino/teatr?

Wystawa? Mozna isc na kawe albo na piwo. Przeciez nikt nie zabrania pic przed wieczorem lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

mayagaramond, My będziemy pic już w pociągu , wiadomo :P przed nami cały dzień, cała noc i jeszcze poł dnia , bo wracamy chyba koło 15 - wiec poza piciem, które pewnie i tak będziemy uskuteczniać cały czas, to chcemy porobić coś jeszcze ;) choć coraz bardziej program soboty ewoluuje w stronę "chodźmy w miasto, nie róbmy planów, wyjdzie w praniu, zobaczymy jak zyje Warszawa " lol lol lol czyli możliwe, ze do wieczora będziemy już objedzone i upite :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Kasia

Cytat: salsa w 02 Lut 2017, 10:23:54zobaczymy jak zyje Warszawa "   
dla mieszkanek Krakowa to może być słabe doświadczenie hahahaah

wrobelek0403

salsa, ja tylko mam nadzieje, ze wiosną zawitacie do Poznania :D

i bawcie sie dobrze :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: Kasia w 02 Lut 2017, 10:34:22
dla mieszkanek Krakowa to może być słabe doświadczenie hahahaah

czemu ? te kilka imprez, które zaliczyłam w W. były bardzo fajne, niektórych do końca nie pamiętam lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

wrobelek0403, oczywiście - mamy taka silna grupe pod wezwaniem, mam nadzieję, ze się dołączysz ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

Cytat: salsa w 02 Lut 2017, 10:56:32
wrobelek0403, oczywiście - mamy taka silna grupe pod wezwaniem, mam nadzieję, ze się dołączysz ;)

pewnie, ze tak :D nawet sobie z Wami hotel wezme :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: salsa w 02 Lut 2017, 10:55:42
czemu ? te kilka imprez, które zaliczyłam w W. były bardzo fajne, niektórych do końca nie pamiętam lol
a imprezy to sa spoko natomiast "jak się żyje" to mi się kojarzy z tym wpisem http://stayfly.pl/2016/02/wrocilem-z-warszawy-do-krakowa/
komentarze też sa bardzo ok :) (nawet się z tym zgadzam :) no i bez hejtu czy wycieczek, które miasto lepsze)

a jeszcze pora roku paskudna, miasto wygląda brzydko ;) chociaż w tej weekend może snieg przykryje wszystko to będzie ładnie :)

salsa

wrobelek0403, bierzemy apartament i oczywiście serdecznie zapraszamy, nie pożałujesz :D dziewczyny sa super i same jajcary ( + loża szyderców :P ) tylko będziesz nas musiała zaprowadzić tu i tam ;)

Kasia, a no p0ewnie pod tym kątem to tak, ale na weekend to pewnie zanim się zmęczymy Warszawa to już wrócimy do wygodnego Krakówka :P Poza tym to inaczej gdzi jedzesz pobalować z kumpelami, pogoda w Krakowie taka sama (snieg spad smog się trzyma świetnie) damy radę ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)